име на бебето ми

  • 5 138
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 760
Йоан, Йовчо, Йордан, Иво,Илия , Илиян,

# 16
  • Мнения: 37
Ивайла ми харесва...
Ива, Ивелина, Ивалина, Ивена, Ивяна, Ивана, Йована...   
Иво, Ивайло, Ивелин...

# 17
  • Мнения: 125
ако искате да си кръщавате децата на баба и дядо - използвайте техните имена . Всичко останало за мен е подигравка към хората.
Това с първата буква нищо не е. Или ще е Иван, кръстен на дядо си , но Ивайло , кръстен на дядо си Иван.... е същата история като със Светльо, на дядо си Ламби

# 18
  • Мнения: 5 259
Много кофти имена са ви се паднали. Дано вие да не мислите така Simple Smile
Иван ми е едно от най-неприятните имена и ако съм много притисната, бих избрала Ивайло или Йоан. Евентуално само Иво.
За момиче Ива или Йоана, без Ивайла.
Даже Йоана може да мине за кръстена и на двамата, защото хем е българския вариант на името на единия, хем започва с първите две букви на другия.

# 19
  • Мнения: 4 569
Ивайло и Ива

# 20
  • Мнения: 48
ох, постоянно ги мисля тези имена много ме затрудняват, съпруга ми държи името да съдържа буквичките и на двамата си родители Grinning

# 21
  • Мнения: 2 831
ох, постоянно ги мисля тези имена много ме затрудняват, съпруга ми държи името да съдържа буквичките и на двамата си родители Grinning

Какви са неговите предложения тогава?

# 22
  • Мнения: 5 259
Е, как и на двамата, като са Иван и Йорданка? То няма такова име, дето да започва с Йои- или Ийо- .
Най-близко до целта да е и на двамата са имената Йоан и Йоана.

# 23
  • Мнения: 505
Йоан и Йоана - иначе няма как да стане.

# 24
  • Мнения: X
Йоан, Йоана

# 25
  • Мнения: 48
неговите предложения са ивайла и ивайло, ивайла по ми харесва но ивайло не ми допада

# 26
  • Мнения: 1 786
може и Йован или Йована .

# 27
  • Мнения: 87
здравейте, декември месец ще ставам мама, още не знам пола на бебето но мислим варианти за имена, свекър ми се казва иван а свекърва ми йорданка, искаме имената да са с техните букви, за момиче за сега се спряхме на ивайла, за момче за сега ни е по трудно да решим. ще се радвам на предложения..
За момиченце на мен много ми харесва Ивон Simple Smile А за момченце Йоан Simple Smile

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Аз съм за Йоан Peace

# 29
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
ох, постоянно ги мисля тези имена много ме затрудняват, съпруга ми държи името да съдържа буквичките и на двамата си родители Grinning
А ТИ на какво държиш? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт