име на бебето ми

  • 5 139
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 319
ох, постоянно ги мисля тези имена много ме затрудняват, съпруга ми държи името да съдържа буквичките и на двамата си родители Grinning
А ТИ на какво държиш? Rolling Eyes
хайде пак,мъжът и майка му лоши, а жената подтисната и унижена без право на глас

# 31
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
ох, постоянно ги мисля тези имена много ме затрудняват, съпруга ми държи името да съдържа буквичките и на двамата си родители Grinning
А ТИ на какво държиш? Rolling Eyes
хайде пак,мъжът и майка му лоши, а жената подтисната и унижена без право на глас
Aми явно "пак", да. Доколкото мога да чета. Дай да угодим на мъжа и родата, пък майката - кучета я яли, да го ражда там и да трае. Селско-първобитни истории.

# 32
  • Мнения: 48
хаха ужас, не става въпрос кой има глас и кой не това е едно уважение, направо ме убихте...

# 33
  • Мнения: 2 241
Трва е последното нещо, което бих определила като уважение към даден човек.

# 34
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Уважението се изразява по съвсем други начини. Ама на който, колкото му е акъла, де.

# 35
  • София
  • Мнения: 8 739
А буквите на твоите родители  newsm78 В крайна сметка те са създали пък теб, а ти носиш и раждаш детето.

# 36
  • Мнения: 2 241
Накрая детето носи презиме по бащина линия, фамилия по бащина линия и име с "уважение" по бащина линия. Майката пасти да яде  Laughing Нейното желание не е тъй важно.

# 37
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
.

# 38
  • Мнения: 576
Разбрахте ли вече пола, ще е по лесно да се концентрирате само с женско или мъжко име.
Имената Ивайла и Ивайло ми харесват, за момченце Йоан също много ми харесва.

# 39
  • Мнения: 112
Йована, Йоанна, Ивияна, а за момченце само Йоан ми идва наум  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 48
А буквите на твоите родители  newsm78 В крайна сметка те са създали пък теб, а ти носиш и раждаш детето.



първото ми дете е на моите родители

# 41
  • Мнения: 3 047
Ивайло, Ивета, Йоана, Ива

# 42
  • Мнения: 1 034
Аз съм за Йоан и Йоана. Много харесвам тези иимена и според мен са най-добрата комбинация от имената на бабата и дядото.

# 43
  • Мнения: 2 746
Ивайло за момче /на дядото Иван/, за момиче - Даниела, Данета /на бабата Йорданка/.

# 44
  • Мнения: 38
здравей те и от мен  Simple Smile и аз съм пред една дилема,ноември месец чакаме близначки и мислим поне първата буква да е на моите родители.Ако питате мен аз съм против това детето да се кръщава на някой но уви те си живеят в тяхното време и за тях това е вид уважение,и знам че биха се зарадвали дори и на буквичката сама,та имам нужда и от чуждо мнение-на имената Мария и Стайко сме се спряли за сега на Мирая и Селина. newsm78.при мен дилемата е за Селина.

Общи условия

Активация на акаунт