Искам да кажа ... (44)_06.07-12.07

  • 44 320
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 697
А на мен ми е толкова морско, че не мога да опиша. Мисля другата седмица да избягам някъде да се попека на някой морски бряг Simple Smile Прекрасна седмица на всички:)

# 46
  • София
  • Мнения: 23 083
В последно време съм на вълнА Джери Бътлър и днес, влизайки във фейса, виждам една моя приятелка, снимана с... Джери. Егати мръсницата.  Crossing Arms

Жади, намажи се с лосион за след слънце, макар че не знам доколко ще ти помогне. И следващия път да внимаваш.

# 47
  • Мнения: 9 474
Следващия път отивам с на бебето млякото. 50-ти фактор  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 22 036
Здравейте,

Бела, кисело мляко със сода помага много бързо. Мажеш се и го оставяш да изсъхне и после изплакващ.

Жаки, разбирам те. И аз съм готвила за толкова хора. Не ми е особен проблем, защото обичам.
 При нас вали цял ден Sad. Два месеца още ще е гадно времето,  а така ми липсва лятото.

Имам няколко бели косъма и май трябва да се боядисам. Искам някакви кичури (аз и сега имам, но трябва и основата да вапцам). Ще се пробвам сама през почивните дни, да видим как ще се докарам.

# 49
  • Мнения: 2 457
И пуснете да видим. Аз сега точно купувам един спрей за слънце от ДМ  за руса коса, уникално ми става с него, на кичури по светли, но  в комбинация със слънце. Австралийско русо, а Даун. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 9 474

Качвам ей тая снимка във фейса и коментара на Яна ме спука от смях  Joy чак събудих детето.

Последна редакция: пн, 06 юли 2015, 17:06 от белла дона

# 51
  • Мнения: 22 036
Ша, аз съм яко брюнетка и до русо трудно го добутвам Simple Smile. Ще видим какво ще се получи. Малко ме е страх сама да се клепам, но какво да правиш. Не ми се дават 300-400 долара, а не ми се ще да съм едноцветна, макар че това бил трендът.

Бела, дай коментара.

# 52
  • Мнения: 9 474
Тъкмо водех спор с баба ми по телефона, че няма да захранвам от 4-ти месец и Яна пише под снимката " ще му стигнат ли две кюфтета на детето? Добре, че поне бира има" и аз избухнах в смях щото и баба все вика, че малко яде завслията  Joy

# 53
  • Мнения: 2 457
Бела, а това кой е с бебето?

# 54
  • Мнения: 9 474
Бела, а това кой е с бебето?
Мъжа ми.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 825
Леле, Даун, 500 лв. ли струва боядисването  Shocked

Бела, ти щом не кърмиш, може би не е лошо да започнеш захранването Peace Съвсем непоискан съвет да дам и аз  Blush


Три пъти предупредих дребосъчко да седи и да се храни и да не става да ходи да ръчка и да заяжда брат си. Заплахата беше, че ще му изям аз парчето пица. След като не ме отрази се наложи да му го изям. Tired Сега седи и пее оплакваческа песен.

# 56
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
За русите кичури тук продават комплекти на Швацкопф (Нордик Блонд) - с всичко необходимо в домашни условия да се направят:
Скрит текст:
За червените кичури ползвам Лореал - страхотна боя, много дълго време се запазва цветът.

И понеже днес бил Денят на целувката:
Скрит текст:

# 57
  • София
  • Мнения: 23 083
И аз не съм кърмила, но захраних в шестия месец. Тогавашната ни педиатърка щеше да получи гърч, че детето все още не е яло попара (а Кати изобщо и не прояде това нещо, но както и да е) и се разпореди да се вземе кръв на детето, защото сто процента е с анемия, понеже освен мляко друго не е яло. Изследванията се оказаха перфектни, а с лекарката се разделихме, по друг повод, и не особено дружелюбно.

Аз съм руса, благодарение на една италианска боя - Чифели. Няма амоняк, нито съм обезцветявана първо. Лореал изобщо не ми действаше.

# 58
  • Мнения: 22 036
Ха ха, Бела, супер е коментара, ама то наистина, ще му стигнат ли на горкото Simple Smile.

Онна, да, за съжаление Sad.

Яна, това го няма тук, но аз мога да пазарувам от специализирани магазини за фризьори и козметици, където има много хубави продукти на двойно по-ниски цени (имам тапия за фризьор, ама никога не съм практикувала освен над момчетата и една две-приятелки). Забравила съм как се бъркаха и трябва да намеря информация и ще се пробвам, ако не стане или ще се стрижа или ще се боядисам в един цвят.

# 59
  • Мнения: 9 474
Аз ползвах Чифели като се правех черна. Много бях доволна!

Общи условия

Активация на акаунт