Искам да кажа ... (44)_06.07-12.07

  • 44 363
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 940
Аз правих руло от тиквички скоро. Стана страхотно.
Това http://tedytitova.blogspot.com/2014/08/blog-post_15.html
п.п нищо не разбирам от диалога между Акаша и Джой Embarassed

# 451
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
всеки ще реши сам, има си глава на раменете.

Така е! Peace

# 452
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Само не им помагай с обяснения на ЛС, моля Laughing

# 453
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Една порта от мен (към райската градина може би Whistling)
Скрит текст:

# 454
  • Мнения: 3 868
Що не се разберете на лични?

# 455
  • Мнения: 7 171
К'во станА,бре мОми  Shocked
К'ъФ е тоя панаир  newsm78?
Охлаждайте страстите кой с бира,кой с таратор, с каквото има  Hug.

Искам да кажа,че ошетах доволно, видях се с една девойка,чийто мъж иска да ергенува и тя страда  ooooh!,да ми се пожали малко и сега ще мятам 3 броя сьомги за вечеря    chef.

Съседските котки спряха да се настаняват на двора ни,откакто изхвърлихме външните дивани,които бяха опикали обстойно  ooooh!.Дълга тема е тая...

За Борил хич не съм се зачудила,ама вие ми посъбудихте любопитството  Thinking.

"вмайчен"- готна дума,сефте я чувам  hahaha.И моят синковец е вмайчен,пък е водолей.Баща му е рак,ама е обратното на вмайчен  newsm78

Една питанка имам към спортуващите девойки: наумила съм си да си купя шорти за тичане ...някоя тренира ли с такива? Мерих днес и с клин и без...идеята ми е да скачам по тях само,без клин...Докладвайте,моля! -Жаки,Мър,Ша и кой още активно спортува?

Какви шорти? Такива ли?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bf/8c/24/bf8c24dc2fd0c … cf02c1adfc787.jpg

Ако за такива питаш, да удобни са.

# 456
  • Мнения: 7 171
Жармен, ти нали си имаш мъфини? При това много красиви.

Нейното не беше "мъфини", а "капкейкс". Има разлика, да знаете.

# 457
  • Мнения: 3 868
Кажете някой интересен сериал за гледане с повечко сезони.

# 458
  • Мнения: 22 036
Много неприятно стана.

Аз май ще изтрия някои от листата си във фейсбук. Лека нощ и си помислете добре. Уж сте пораснали, а се държите по-зле и от пубери.

# 459
  • Мнения: 22 499
Ама че панаир....
Скоро такива помии не се бяха изливали тук, или поне съм ги пропуснала...

# 460
  • Мнения: 4 291
 това с анонимното писане е много грозно.

# 461
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Вчера за първи път тренирах с такива. С клин обаче, заради коремните преси. Ако тренираш нещо, на което само се подскача, няма чекнене, коремни преси, лежане и пр., няма нужда от клин отдолу. Не знам дали точно това питаш де.
Флорче,това питах,благодаря ти  Hug
 На комбинирана гимнастика ще се огащвам с такива шорти,т.е има и коремни преси,упражнения за крака,не е само скачане.Изкушавам се, щот' са готЕни шортите  Crazy. Ще взема едни,а ако трябва ще им обуя клин отдолу. Досега само по клин ходех-дълъг и 3/4. А те шортите са с гащи отдолу,така е е предвидено чекнене  Crazy,ама аз за потенето питах  newsm78.

Ох,редактирам се. Съвсем ме объркахте с тия разправии  Crossing Arms

Софи,не са такива. Аз питам за парашутни шорти,ама с гащи отдолу,демек не излизат...дреболиите  Mr. Green

Жаки,да Найкски пробвах и аз, имаше и с късо клинче и само с гащи.Утре пак ще меря  Crazy.да не ми се стича пот по кълките се тревожа по -скоро  hahaha.Инак, в залата сме само девойки  Peace.

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 21:20 от GeNa

# 462
  • Мнения: 11 028
Аз не мога да тренирам със шорти или къс клин. Дразня се да усещам как потта се стича по голите ми крака. Винаги се огащвам с клин или долнище.

За раците нямам наблюдения дали са вмайчени (първо прочетох вманиачени Simple Smile ). Мисля, че са много привързани и всеотдайни родители, на моменти леко досадни.

# 463
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Кажете някой интересен сериал за гледане с повечко сезони.
Повече от един или поне 4-5?

# 464
  • Мнения: 9 575
Кажете някой интересен сериал за гледане с повечко сезони.
Повече от един или поне 4-5?
Джой,присъединявам се към питането Simple Smile Препоръчай сериал,с елемент на хумор ако може  Hug

Общи условия

Активация на акаунт