Искам да кажа ... (44)_06.07-12.07

  • 48 762
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
 Свръхестесвен е Simple Smile За  мен е тийн сериал . Хубави артисти нещо такова си.
 Днес си изтеглих някакъв руски минисериал - чак сега се сетих Grinning

# 481
  • София
  • Мнения: 10 825
"Свръхестествено" препоръчвам аз. Като насмогна на всичките сериали които гледам съм си заплюла "Борджиите"

blackcat6, твоят син да не ме е чул мен  Laughing Много ме беше вбесил синът ми и го насметох сериозно по пътя за киното... само дето хич не вярвам, че му хвана декиш  Confused

# 482
  • Мнения: 9 673
Свръхестесвено хубав ли е?


Ами интересен е,по-различен пък и да ти кажа главните герои са красавци  Laughing
Определено  Laughing пу Сам си е за мен!

# 483
  • Мнения: 9 673
На мен любимия ми руски сериал е Бригада. Просто го обожавам!

# 484
  • Мнения: 7 171
Моето раче, току-що ми се обясни в любов докато чистя риба  Laughing "Мамо, като гледам другите родители съм благодарен и щастлив, че точно вие сте ми родители" Joy Една майка чела конско и той бил свидетел, та се усетил каква прекрасна майка има Laughing, а баща му по природа е душичка Heart Eyes

Тиквичките последния път ги правих и аз на фурна, отцедих ги както си пише и след това в смес от брашно бяло, царевично и галета - горе, долу в равни количества. Резултатът е хрупкава коричка и бяха много вкусни. Като купя, пак така ще ги приготвям.

Аз толкова теми изпуснах и днес от момента с котките, досега все се опитвам да се включа и изпускам момента...

За сериалите, вчера се бях сетила за Спасители на плажа, но не съм търсила, нещо свежо и лятно ми се гледа и Синьо лято може да си потърся Peace

Как ги нарязваш? На кръгчета или на лентички? У нас другите не ядат тиквички (те всъщност не са точно тиквички тук, а zucchini/courgettes; разновидност на тиквичките с по-зелена кожа). Според моят мъж, всичко освен лук, чесън и картофи е "cucumber", а той краставица не яде.  Laughing

Аз съм пържила в Актифрай - станаха вкусни и леко хрупкави, но искам да опитам върху хартия.

Любими са ми панираните зукини, но не съм убедена, че са особено здравословни, затова ги ям рядко, в заведение.

# 485
  • Мнения: 9 702
Монк съм го гледала няколко пъти.Аз и "Еврика" харесвам и "Двама мъже и половина" ама още като беше с Чарли  Simple Smile

# 486
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен любимия ми руски сериал е Бригада. Просто го обожавам!
И аз много го харесвах.
А сега ще гледам филм с Уди Харелсън като жиголо Party. Най-невероятно готиният селяндур в Холивуд е този човек, много любим Heart Eyes

# 487
  • Мнения: 4 187
Мен ме разсмива онзи малоумник- мистър Бийн, с английския си неразбираем хумор.

# 488
  • Мнения: 7 171
Монк съм го гледала няколко пъти.Аз и "Еврика" харесвам и "Двама мъже и половина" ама още като беше с Чарли  Simple Smile

Monk, епизодите с Шарона са по-добри.
Bones го развалиха, но имаше хубави серии в началото.
Стари ми идват на мен; гледала съм ги много, че и по два пъти.

Castle го уважавам много в момента.
Elementary гледа моя мъж

Друго рядко гледаме.

# 489
  • Мнения: 3 872
Бригада все се каня да го гледам. И него ще изтегля. Сетих се и за един корейски - Ирис, че му се каня. Еврика сега ще го видя. Благодаря за предложенията.

# 490
  • Мнения: X
Майка ми следи Менталист:Крадецът на мисли и й допада. Лично мнение не мога да дам, защото не съм гледала нито един епизод.

Но най-добре ще е ако си дръпнете Досиетата Х  Grinning  Да, стар е, но пък си имам сантимент към този сериал.

# 491
  • Мнения: 4 187
Дръпнете си Сандокан най добре. И той е стар но си е върхът

# 492
  • София
  • Мнения: 39 305
Дръпнете си Сандокан най добре. И той е стар но си е върхът

Анимацията?! Laughing

# 493
  • Мнения: 4 781
"Добрата съпруга" много ми харесваше, но имаше един повратен момент, след който спрях да я гледам, трябва да си я догледам, така като ми е отлежало вече, много ми харесва иначе  Peace Напоследък не сме подхващали сериал, а обичам ще се поогледам и аз с вас и може да си харесам нещо. "Игра на тронове" ясно че ме чака, но там ще е книга-сезон  Sunglasses

# 494
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 8 323
Скоро правих тиквички във фурната по горещо препоръчвана рецепта в кулинарния. Ами тцъ! Нищо общо!
Ние тиквички ядем много, детето обожава. Всяка седмица пържа поне по веднъж, да не кажа по два пъти понякога, откак е започнало лятото. Не ми се пържи, ама като им гледам после доволните физиономии и се мотивирам!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт