Искам да кажа ... (44)_06.07-12.07

  • 48 762
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 23 988
Акаша, чудно ми е защо питаше мен. Просто бях написала, че почвам и аз да се вкарвам в конспирации, което не ми е присъщо. Както и да е, не съм искала да те засегна. Честно казано, бих приела като майтап, ако някой ме заподозре, че съм някой друг.  Grinning

А стана ли ясно кой е Борил  Stop
Не, че ми е важно, ама пусто любопитство  Blush
Стана ясно, че Борил всъщност е Борилка.  Peace

Шанти, ти нали пишеше, че сте си обменили снимки с Борил. Има ли цици?  Wink

# 571
  • Мнения: X
А стана ли ясно кой е Борил  Stop
Не, че ми е важно, ама пусто любопитство  Blush

Аз съм Борил и недоклатена злобна лелка Grinning

# 572
  • София
  • Мнения: 23 988
Аз съм Борил и недоклатена злобна лелка Grinning
Ти кажи Борилке в такъв случай чии снимки си изпращала на заблуденото Шанталче. Не те ли е срам?

# 573
  • Мнения: X
Аз съм Борил и недоклатена злобна лелка Grinning
Ти кажи Борилке в такъв случай чии снимки си изпращала на заблуденото Шанталче. Не те ли е срам?
Заборавих и ни си спомням ич.
Ша позволявам да ме изтипосаш у темата.

# 574
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Липсва ви Борил май-май Laughing

# 575
  • София
  • Мнения: 23 988
Шанти, контрата остава в теб, какво да се прави!
Джой, много ме е яд, че не си станах приятелка с Борила във фейса.  Wink

# 576
  • Мнения: 13 227
Мерси за разясненията   bouquet

Жармен, Тони, в момента се шегувате нали? Все още е неразкрит/а Борил/а???

# 577
  • Мнения: 9 702
И аз искам да видя Борил,липсва ми това момче Blush Ша,покажи ни го де Praynig

# 578
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 037
Липсва ви Борил май-май Laughing
Даааа  Joy Joy Joy  Че кой иначе ще ни каже, че сме лелки на възрастта на майка му, а после ще ни вика "бебчета"  Joy Joy Joy

# 579
  • София
  • Мнения: 23 988
Жармен, Тони, в момента се шегувате нали? Все още е неразкрит/а Борил/а???
За кое да се шегувам, черно коте?
Татти вчера какво отговори, спомняте ли си. Я дайте цитата, че да не объркам. Беше в стил - Борил не е тази, другА е.

# 580
  • Мнения: X
Като се замисля - може би Анонимен нарекъл ме недоклатена лелка да е Борилка.
 На мен ми липсва - омразата е едно от най -силните чувства - на една крачка е от любовта.
 Момента с бебчетата съм го пропуснала -язък.

# 581
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 8 323
Ако са разкрили коя е Борил, няма ли да й баннат и основния профил?  Thinking

А пак в модераторската тема вчера една потребителка каза, че го познава. Тя пък преди време беше влетяла тук и вся раздор... Имаше и една друга, дето все нападаше Жаклин...  newsm78

# 582
  • София
  • Мнения: 23 988
Елени, коя от двете или и двете - Дими Лока и Аква.
Шанти също каза, поне 2-3 пъти, че се познават с Борил. И аз затова ясно попитах, или поне вече го правя, дали наистина е така. Не е длъжна да ни се обяснява, но... Някой яко се гъбарка и мисля, че е време да си понесе санкциите, ако вече не се е случило.

# 583
  • Мнения: X
Елени, коя от двете или и двете - Дими Лока и Аква.
Шанти също каза, поне 2-3 пъти, че се познават с Борил. И аз затова ясно попитах, или поне вече го правя, дали наистина е така. Не е длъжна да ни се обяснява, но... Някой яко се гъбарка и мисля, че е време да си понесе санкциите, ако вече не се е случило.
Димилока писа че познава Борил.

# 584
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 8 323
Да, точно Димилока, а пък те двете с Аква бяха влетели тук една нощ и създадоха някакъв скандал! Но ги зачистиха, та не знам дали Борил се е появил след това в темата или вече е бил тук!

Та Димилока каза, че Борил бил мъж, нищо че имал още няколко женски профила във форума!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт