Искам да кажа ... (44)_06.07-12.07

  • 48 790
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 885
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 072
Скрит текст:
Хихих, да  Laughing Аз познавам точно 5 човека тук, българи.
Приятелката ми, мъжа и, дъщеря им + още двама?  Laughing
А, напълно е възможно! Едното семейство е точно в такава комбинация. Чакам ЛС!
Там живееше една приятелка, преместиха се в Холандия, но си идват за ваканциите. Тя е от "старите" момичета от испанската тема, т.е. когато почнах да пиша там.

Caprice, честито за къщата!

# 886
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Благодаря, Жаки, смятам да се насладя на отпуската максимално, но все пак ще ходя по малко на магазина.
Къщата е вече на финала, а има още някои детайли. Избрахме си днес цветове за мебелите и пуснахме поръчката да започнат да ги правят.
Кухнята е почти монтирана. Има още, не бързаме. Ще стане.

Софи, аз дрехите не ги меря, освен, когато ги купувам. нямам този навик, затова и не обичам да връщам в гардероба си обличана дреха.

# 887
  • Мнения: 3 819
По домакинските въпроси бих казала, че се справям прилично.
Ама и аз въртя "къща" 60кв.м .
Единствено не мога да гладя. Ама наистина не мога, не се правя на умряла лисица.
Веднъж трябваше да изгладя една риза и дънки на половинката.
Ризата я направих с перфектния ръб по ръкавите. То пък за дънките не искал ръб на ризата.
Еми ... да си ги глади сам!  Confused

Лиляна, откъде поръчвате мебели?
Аз искам да си сменям мебелите в спалнята и съм си харесала неща от Икеа, но се чудя все още.
И на нашите апартамента трябва да обзавеждам, но нещо не можем да си напаснем вкусовете с майка ми.

# 888
  • София
  • Мнения: 1 590
Влизам много развълнувана да ви кажа, че като пуснах кученцето да потича по двора, то се изстреля като куршум в най-тъмния му край и откри ... таралежче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Откога си мечтая за таралежче, казвайте ако някой знае  Praynigс какво се хранят тези животинки, искам да го подмамя да остане да си живее у нас!

# 889
  • Мнения: 16 515
Софи, така е, твърде много дрехи имат децата, ненужни. Аз почти не купувам имам две луди приятелки, които ме засипват с още и още, едната е с три момичета, понякога носи дрешки с етикети. Аз после предавам на някой друг. Едно бебе на месеци, не може да износи почти нищо, я го облечеш, няколко пъти, я не. Сега вече, като е голяма и се цапа повече, не всичко става, но запазено ли е давам, на колежки, на комшийки. Въпреки, че имат всичко, ако видя някоя много сладка рокличка и не устоявам:)

Днес Мими каза, мамо, колкото повече остаряваш, повече заприличваш на баба ***, на майка ми демек.
Тя е болна на тема чистота и старшно ни тормозеше с барт ми, от нея намразих неделите, събуждаше ни рано- рано да чистим Crazy Все си казвах, че никога няма да съм, като нея...Ама ей, на детето щом казва, че се сдухвам може да е така. От мерак по новата къща ще да е, затова само вървя и подреждам или бърша, до месец най- много ще ми мине:)

Лили, дано не си избрала тъмни мебели, кошмар е с праха! Аз след лошия опит от предната къща, сега първото, което питах мебелиста беше, личи ли прахът и остават ли пръсти:) Казах му изобщо да не ми показва нещо извън критериите ми:) Сега почти всичко е с кафе и капучино, на мен не ми прилича на такова, по- светло е,  ама щом казват майсторите:) Важното е, че е практично Simple Smile

# 890
  • Мнения: 3 819
Нашата спалня е черно със сиво и зелено.
Ужас е относно чистенето ooooh!
И мебелите са лак, всяка прашинка си личи.
Искам бяла спалня с допълващи цветове бреза, капучино или нещо подобно.

# 891
  • Мнения: 4 187
По домакинските въпроси бих казала, че се справям прилично.
Ама и аз въртя "къща" 60кв.м .
Единствено не мога да гладя. Ама наистина не мога, не се правя на умряла лисица.
Веднъж трябваше да изгладя една риза и дънки на половинката.
Ризата я направих с перфектния ръб по ръкавите. То пък за дънките не искал ръб на ризата.
Еми ... да си ги глади сам!  Confused

Лиляна, откъде поръчвате мебели?
Аз искам да си сменям мебелите в спалнята и съм си харесала неща от Икеа, но се чудя все още.
И на нашите апартамента трябва да обзавеждам, но нещо не можем да си напаснем вкусовете с майка ми.
  Като видя риза с ръб по ръкавите, започвам искрено да се смея. А Карфур и Пикадили не фалират. Ще ги заредят скоро и продължават, но по отделно.

# 892
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 945
Повечето ни мебели са бреза. Екстра са от към поддръжка.
Аз още не съм решила с какви точно цветове и нюанси да пребоядисаме спалнята, всекидневната и коридора. Утре пак ще гледам и избирам - палетката на лампа изглежда съвсем различно.  Отделно искам да си сменям мивката в кухнята, а не знам с каква. Луда работа Simple Smile Подкарахме ремонт вечерите след работа  Crazy

Отделно, вече ми се спи, а кисна да чакам бурканчетата с домати да заврат  Tired За утре ми остана още една партида домати.

# 893
  • Мнения: 7 171
Благодаря, Жаки, смятам да се насладя на отпуската максимално, но все пак ще ходя по малко на магазина.
Къщата е вече на финала, а има още някои детайли. Избрахме си днес цветове за мебелите и пуснахме поръчката да започнат да ги правят.
Кухнята е почти монтирана. Има още, не бързаме. Ще стане.

Софи, аз дрехите не ги меря, освен, когато ги купувам. нямам този навик, затова и не обичам да връщам в гардероба си обличана дреха.

Разбрах, но понеже някой направи от мухата (че не ги връщаш), слон (че ги переш), затова се пошегувах.

# 894
  • Мнения: 7 171
Влизам много развълнувана да ви кажа, че като пуснах кученцето да потича по двора, то се изстреля като куршум в най-тъмния му край и откри ... таралежче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Откога си мечтая за таралежче, казвайте ако някой знае  Praynigс какво се хранят тези животинки, искам да го подмамя да остане да си живее у нас!

Не му давай мляко. Те са лактозонетолерантни (леле, каква дума).

# 895
  • Мнения: 3 819
sandokanchev, че аз откъде да знам как се глади.
Чувала съм, че да направиш ръб било много трудно.
И реших да блесна с умения.
Ми наистина е трудно.
И няма да правя ръб повече... абе изобщо Н-Я-М-А  Д-А  Г-Л-А-Д-Я !/точка/

# 896
  • София
  • Мнения: 1 590
Мерси Софи Hug
Точно мислех да извадя пред вратата една купичка с мляко Grinning
Сега съм разхвърляла няколко ябълки (нали все на детските картинки таралежите имат ябълка на гърба) Laughing
Не смея да сипя кучешки или котешки крокети, защото кученцето е голям лакомник и ще ги излапа на секундата, няма мярка!
Отивам да търся в гугъл нещо по въпроса Embarassed

# 897
  • Мнения: 7 171
Мерси Софи Hug
Точно мислех да извадя пред вратата една купичка с мляко Grinning
Сега съм разхвърляла няколко ябълки (нали все на детските картинки таралежите имат ябълка на гърба) Laughing
Не смея да сипя кучешки или котешки крокети, защото кученцето е голям лакомник и ще ги излапа на секундата, няма мярка!
Отивам да търся в гугъл нещо по въпроса Embarassed

Котешка/кучешка храна, плодове, зеленчуци. Дъщеря ми иска таралеж, но тук не са разрешени. Освен това прави училищен проект, оттам зная за млякото.

# 898
  • Мнения: 4 310
По домакинските въпроси бих казала, че се справям прилично.
Ама и аз въртя "къща" 60кв.м .
Единствено не мога да гладя. Ама наистина не мога, не се правя на умряла лисица.
Веднъж трябваше да изгладя една риза и дънки на половинката.
Ризата я направих с перфектния ръб по ръкавите. То пък за дънките не искал ръб на ризата.
Еми ... да си ги глади сам!  Confused


  Като видя риза с ръб по ръкавите, започвам искрено да се смея.
модата и за офис ризите ли е без ръб? от химическото с ръб ми ги връщат.

# 899
  • Мнения: 1 363
Почнах да си водя дневник, защото не мога да спя, а и е хубаво да си имам събрани спомени.

Общи условия

Активация на акаунт