Косопад - 8 тема

  • 160 883
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 987
Благодаря за новата тема, Аленка Hug
Записвам се и аз да ви следя.
При последното засилване на косопада много ми помогна този спрей - http://www.dslabs-bg.com/products/12/Spectral.RS.html. Приятен е за ползване, няма мирис, не омазнява и не утежнява. Единственото неприятно е, че трябва да се ползва по 2 пъти на ден - сутрин и вечер. Хич не обичам подобни занимавки Laughing Но ако пак ми се засили много косопадът, пак ще избера него - поне веднъж вече съм видяла, че дава ефект.

Предполагам е спрял косопада, а поникна ли нова коса?

# 16
  • Мнения: 785
Благодаря за новата тема, Аленка Hug
Записвам се и аз да ви следя.
При последното засилване на косопада много ми помогна този спрей - http://www.dslabs-bg.com/products/12/Spectral.RS.html. Приятен е за ползване, няма мирис, не омазнява и не утежнява. Единственото неприятно е, че трябва да се ползва по 2 пъти на ден - сутрин и вечер. Хич не обичам подобни занимавки Laughing Но ако пак ми се засили много косопадът, пак ще избера него - поне веднъж вече съм видяла, че дава ефект.

Предполагам е спрял косопада, а поникна ли нова коса?

В момента пак си ми пада коса, но не е нещо страшно. Това си ми е обичайното състояние. В никакъв случай не е каквото беше. Зимата обирах по една шепа топка косми на всяко миене /а аз си мия косата  всеки ден или максимум през ден/. Честно да си призная, нямам представа дали е поникнала нова коса. Не съм имала оголени участъци по скалпа, които да наблюдавам за нови растежи. Но пък в момента имам немалко стърчащи антенки по главата, така че може и на този спрей да се дължи. Последно го ползвах от началото на годината докъм март и след това спрях. Оттогава не съм го ползвала. Само от време на време правя маслени маски преди миене, към които прибавям и етерично масло от розмарин. Освен и това да е допринесло newsm78

# 17
# 18
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Решила съм, че и ако с ампулите на L'Oréal Professionnel Aminexil след два месеца не видя намаляване на косопада и увеличаване на количеството нови косъмчета ще си поръчам Регаин  Sad Много ме е страх от него, ама вече косата ми е наполовина  Cry

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Решила съм, че и ако с ампулите на L'Oréal Professionnel Aminexil след два месеца не видя намаляване на косопада и увеличаване на количеството нови косъмчета ще си поръчам Регаин  Sad Много ме е страх от него, ама вече косата ми е наполовина  Cry

Пробвала ли си ампулите на Рене Фюртере - RF80? Аз останах много приятно изненадана от тях, много добре ми подействаха.  Simple Smile За моят случай се оказаха в пъти по-добри от Лореал, които общо взето не усетих да ми влияят.

# 20
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Решила съм, че и ако с ампулите на L'Oréal Professionnel Aminexil след два месеца не видя намаляване на косопада и увеличаване на количеството нови косъмчета ще си поръчам Регаин  Sad Много ме е страх от него, ама вече косата ми е наполовина  Cry
Извинете за нахлуването в темата, тъкмо реших, че е време да потърся и тук инфо за косопада и попаднах на този пост. Аз ползвам Регаин и ако  може да попитам защо се страхувате? При мъжът ми дава резултати, аз също забелязвам нови косъмчета, но проблема е, че продължава да ми падат доста от и без това оскъдната ми коса.

# 21
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Решила съм, че и ако с ампулите на L'Oréal Professionnel Aminexil след два месеца не видя намаляване на косопада и увеличаване на количеството нови косъмчета ще си поръчам Регаин  Sad Много ме е страх от него, ама вече косата ми е наполовина  Cry
Извинете за нахлуването в темата, тъкмо реших, че е време да потърся и тук инфо за косопада и попаднах на този пост. Аз ползвам Регаин и ако  може да попитам защо се страхувате? При мъжът ми дава резултати, аз също забелязвам нови косъмчета, но проблема е, че продължава да ми падат доста от и без това оскъдната ми коса.

Знам, че от Регаин се окосмяват и други части на тялото, освен скалпа.  Rolling Eyes Много трябва да се внимава като се нанася да не се пипне човек някъде другаде и е добре да се използват ръкавици. Така ме посъветва дерматолог.

# 22
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Не съм забелязала да има и на други места, но то си пише-измиваш ръцете, втриваш и пак измиваш хубаво. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 4 714
Не съм забелязала да има и на други места, но то си пише-измиваш ръцете, втриваш и пак измиваш хубаво. Simple Smile

+1.  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 208
Ох,момичета,да се оплача и аз от косопад,вече почти 2 месеца пия Приорин, мажа се с маста от Ему и ампулите Лореал Аминексил,мия  я с шампоани против косопад/на Дюкре/.................няма все още ефект SadПродължава да ми капе,пооредяла е и съм направо много много притеснена вече,тя и без това не ми е гъста,тънка е и ....... и си няма здрав вид.Решила съм вече да ходя на дерматолог.
  Другият проблем ми е че сега като имам косопад и не смея да се боядисвам,а в корените ми има вече бели косъмчета и не мога да се гледам така,последно пробвах да я намажа с къна и се пооцвети ама червеникава стана newsm78,та не е същото като с боя,с боите ми става по-хубаво.Но предпочитам червеникава,но да имам коса...........Та искам все пак да питам тези безамонячните бои/въпреки,че те пък хич не са трайни/ дали и те са вредни за косата? newsm78 newsm78 newsm78
 И друго да споделя......от 2 години пия хапчета за щитовидната жлеза-хашимото и първите месеци направо косичката ми живна и стана много хубава,хормоните ми влязоха в норма ,но л-тироксинът трябва да продължа да го пия и аз си го пия,но хормоните са ок,та се чудя пък дали от хапчетата не е косопадът т.е вече като са ми в норма хормоните може би трябва да се намали дозата ли???Дали има и някой друг с такъв проблем???
   Тези дни си записвам час за дерматолог....и на ендокринолог,то се видя........
Ох,дано на всички ни се оправят гривите и да ги развяваме скоро гъсти гъсти и лъскави Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 82
Имам едни ампули Ревалид, които са купувани преди около 3 години, да ги ползвам ли според вас или директно в боклука?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 402
Благодаря за темата   bouquet
След 10 месеца на Regaine правя пауза и в момента пия Maxi Hair. Допълнително окосмяване като страничен ефект не съм имала.

# 27
  • Мнения: 17 987
Благодаря за темата   bouquet
След 10 месеца на Regaine правя пауза и в момента пия Maxi Hair. Допълнително окосмяване като страничен ефект не съм имала.

А подобрение?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 402

Да, спря косопада още след първия месец и се успокоих. В последния месец забелязах някакво леко засилване само  Thinking. След прекъсването, което ще направя за 1 месец се надявам пак да действа на макс.
Моят косопад е някаква комбинация от андрогенен и ефект от Хашимото.

# 29
  • Мнения: 17 987

Да, спря косопада още след първия месец и се успокоих. В последния месец забелязах някакво леко засилване само  Thinking. След прекъсването, което ще направя за 1 месец се надявам пак да действа на макс.
Моят косопад е някаква комбинация от андрогенен и ефект от Хашимото.


А нова коса поникна ли? Сгъсти ли се като цяло? И моя е андрогенен

Общи условия

Активация на акаунт