Що е то домашна ноктопластика? -тема 8

  • 74 301
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 892
Обмислям да си сменя продуките и да си взема всичко на Супер наилс и малка лед лампа от алиекспрес.  newsm78

# 61
  • Мнения: 1 670
Няма да сбъркаш  Laughing
може да си купиш лед крушка само и да я подмениш в твоята си лампа

# 62
  • Мнения: 172
 В БГ продават ли се нкъде тези лед крушки,на мен много бързо ми умират крушките та се чудя от лампата ли е или от крушките newsm78

# 63
  • Мнения: 5 892
Tq samata lampa e 7$...  Hug

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 829
Някой ползвал ли е гела на блускай
Аз го имам, но не съм очарована. Поръчах си този http://www.nail-bg.com/shop/379/desc/gel-za-izgrazhdane-bluesky- … r-clear-gel-15-ml - Гел за изграждане Bluesky HARD builder clear gel
Получих го, но на него не пишеше hard. Нямаше такава лепенка на капачката както се вижда от снимката в сайта. Говорих с момичето от сайта и тя се опита да ме убеди, че тези лепенки ги слагали само за снимката в сайта им, а иначе нямало проблем. Това хич не ме убеди - дали са ми пратили този или обикновения, нямаше как да знам. Та аз лично не им харесвам гела, но пък дъщеря ми го харесва. За мен прозрачно розовия на Чу Жие е много по-добър. Това е мое мнение, на теб може и да ти хареса   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 670
http://www.ebay.co.uk/itm/361074654640?_trksid=p2057872.m2750.l2 … TRK%3AMEBIDX%3AIT
тази база на Супер нейл е от серията им за гел лакове. Дали става да се ползва и като основа при покритие с техен гел? Някой да има впечатления?
http://www.beauty1bg.com/produkti/super-nail-pro-gel-uv-gel-osnova-14-ml

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 22:38 от JLo

# 66
  • Мнения: 12
Момичета, днес за пръв път се направих поддръжка на гел сама. За пръв път ползвам гел на Чу Жи и на опаковйата сега виждам, че пише да се пече за 3м, а моят таймер е за 2... Не виждам видим проблем засега. Камалия, ти на колко минути го печеш? Simple Smile

# 67
  • Мнения: 5 892
По 3-4мин

# 68
  • Мнения: 12
Благодаря ти! Явно и аз ще трябва да издържа :/ а да ви питам, преди месец бях на маникюр и някаква мома ми намаца и двете ръце с гел и ми вика длагай едната върху другата, няма проблем... Според вас става ли, защото, като се замисля ноктите не се припокриват и ще спестявам така по 1-2 минутки...

# 69
  • Мнения: 5 892
Избягвай такива неща. Най-вероятно докато намажеш втората ръка гелът по първата ще се "разлее".

# 70
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Да ви кажа до сега работих с гел на Супер найл-саморазливащ се.Сега поръчах някакъв нов,покривнорозов. Този новия не стои като гел ,а като крем и изобщо не се разлива-спокойно си мажа цялата ръка и си я пека без проблем...нямам все още впечатления от към издръжливост т.к. го ползвам от скоро  Peace

# 71
  • Мнения: 5 892
Според мен зависи от базата- без нея геловете не ми се разливат, с нея обаче се разливат и трябва да се работи мн бързо. На супернеил гела е самоизравняващ, не саморазливащ  Peace

# 72
  • Мнения: 54
Момичета, Chu Jie ми пожълтява, дайте идея за друг лесно достъпен, но и по-качествен изграждащ гел и от къде да го взема. Много ще съм Ви благодарна  bouquet

# 73
  • Мнения: 639
Не купувайте нищо от тук,лъжат,мамят https://www.facebook.com/Manikur.Kosa .Пилата която взех,още на 3-ия месец сдаде багажа,гаранцията е 6 месеца!От един месец се разправям с тях и пращам тъпия китайски боклук да го ремонтират,15 лв платих за доставките по ремонта и ми пращат пилата в същото положение!!!Накрая се разбрах с човека да ми прати чисто нова пила,сега ми звънят и ми заявяват,че пилата била в сервиз и я оправили ,че ще ми я пращат!!!Естествено съм сигурна,че пилата пак няма да е оправена и се измятат от думата си ,че ще ми дадат нова,въпреки,че аз изрично казах,че ще пратя пилата само,ако ми дадат нова,при никакво друго положение!!Толкова са стиснати,че немогат 25 долара да дадат за тази китайска пила,щото за толкова я взимат от Алиекспрес!Аз дадох до тук 120 лв за този боклук,като я купих от тях!!!!! Всичко е за домашна употреба,дори и пилите и ако си купите някакъв уред,не дай си боже да е дефектен горите с парите си,въпреки гаранцията!!

# 74
  • Мнения: 3
Здравейте,

Днес си взех обезмаслител на SNB, но се оказа, че се води обезмаслител за ноктопластика, а не е ultrabond  обезмаслител  за гел лак, а на мен ми трябва именно за него. Въпросът ми е въобще има ли разлика в обезмаслителите за гел лак и ноктопластика?

Общи условия

Активация на акаунт