Лято в Албена 2015 г. - (Тема 2)

  • 69 502
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
На няколко пъти съм писала .Ако ти се търси виж ми коментарите, че пиша през телефона и ми е трудно да ги изкопирам.

# 721
  • Мнения: 9 865
Мен тази година Албена няма да ме види, но следя темата да съм в час с нещата, все пак е едно от малкото места у нас, които дори и не блестящи, е ок и рано или късно, пак там ще се почива.
И аз имам предчувствие, че тази година всички се готвят за голям урожай, няма призиви да почиваме у нас... Доста жалко е, че българският турист е желан само ако няма никой друг... в собствената си страна. Rolling Eyes

# 722
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
  Момичета,бих била много благодарна , ако се включи някой с впечатления от Арабела Бийч.Хотелът не е голям , със собствен плаж...Иска ми се да мисля , че ще е по-спокойно.

# 723
  • Перник
  • Мнения: 73
аз си мисля,че Албеници се готвят да оберат руските туристи,които няма да ходят в Търция и българите-пак кучета ни яли

И аз съм на същото мнение, затова  и цените са такива.

# 724
  • Мнения: 635
  Момичета,бих била много благодарна , ако се включи някой с впечатления от Арабела Бийч.Хотелът не е голям , със собствен плаж...Иска ми се да мисля , че ще е по-спокойно.
Въпреки резервите, които имам за к.к. Албена, Арабела е в моя личен топ 3. Моето мнение за този хотел е, че е едно от най-добро съотношение качество - цена. На бреговата ивица е, не дели плажна зона с още няколко хотела, тихо и спокойно е, стаите са доста по-големи от другите стандартни албенски хотели и повечето са с изглед море. Ако има конкретни въпроси - ще отговоря. Peace

# 725
  • София
  • Мнения: 11 541
Скрит текст:
  Момичета,бих била много благодарна , ако се включи някой с впечатления от Арабела Бийч.Хотелът не е голям , със собствен плаж...Иска ми се да мисля , че ще е по-спокойно.
Въпреки резервите, които имам за к.к. Албена, Арабела е в моя личен топ 3. Моето мнение за този хотел е, че е едно от най-добро съотношение качество - цена. На бреговата ивица е, не дели плажна зона с още няколко хотела, тихо и спокойно е, стаите са доста по-големи от другите стандартни албенски хотели и повечето са с изглед море. Ако има конкретни въпроси - ще отговоря. Peace
Стана ми интересно – кои са другите в топ 3?
Благодаря!

# 726
  • Мнения: 635
Тази година явно има някакво повишение на цените за Албена, направих си труда да погледна, макар че евтино и скъпо са много субективни понятия и всеки гледа от неговата камбанария.
Не ми се видяха много аткрактивни цените за Арабела през сезон 2016, признавам си.... Ако не ме притеснява  бюджета бих заложила на 1. Калиакра, след това 2. Ралиците, но те не са на първа линия и на трето място Лагуните/ Арабела, за мен са почти еднакви, но с една идея по-предпочитан е Арабела, заради големите стаи и изглед море Simple Smile  Лично аз предпочитам настаняване на първа линия в к.к. Албена по други съображения.

# 727
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Цитат
Въпреки резервите, които имам за к.к. Албена, Арабела е в моя личен топ 3. Моето мнение за този хотел е, че е едно от най-добро съотношение качество - цена. На бреговата ивица е, не дели плажна зона с още няколко хотела, тихо и спокойно е, стаите са доста по-големи от другите стандартни албенски хотели и повечето са с изглед море. Ако има конкретни въпроси - ще отговоря. Peace

Благодаря за бързия отговор.Успокоих се по отношение на Арабела и вече се канех да резервирам,когато на ММ му хрумна , че бихме могли да отседнем във Вита Парк , той всъщност разглеждаше вилите,понеже хотелът предлага безплатен вход за аквапарка.И сега сме в чуденка кое е по-добрия вариант.Дали децата ще се забавляват  повече ,ако са всеки ден на пързалки или да предпочетем хотел на 1ва линия и да си платим ден-два в аквапарка. newsm78

# 728
  • Мнения: 377
Моля, който може да ми помогне в дилемата - Лагуна маре или Елица?
По принцип съм се спряла на тях заради наличието на стаи с двуетажни легла Simple Smile.
Но ако имате и други подходящи хотели, които да отговарят на условието ще съм Ви много благодарна да ги споделите!

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Доколкото знам и в Сенди бийч има двуетажни легла.

# 730
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Елица -не го препоръчвам

# 731
  • Мнения: 13 660
Елица -не го препоръчвам
И аз имам лоши впечатления от Елица, също и  от Нона.

# 732
  • Мнения: 798
Благодаря за бързия отговор.Успокоих се по отношение на Арабела и вече се канех да резервирам,когато на ММ му хрумна , че бихме могли да отседнем във Вита Парк , той всъщност разглеждаше вилите,понеже хотелът предлага безплатен вход за аквапарка.И сега сме в чуденка кое е по-добрия вариант.Дали децата ще се забавляват  повече ,ако са всеки ден на пързалки или да предпочетем хотел на 1ва линия и да си платим ден-два в аквапарка. newsm78
Ралиците са по-добрия вариант от Вита парк, защото Вита парк е с много голяма леглова база. Аквапаркът е голям купон, миналата година бяхме всяка сутрин. Тая година пак ще сме в Ралица Супериор.

# 733
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Цитат
Ралиците са по-добрия вариант от Вита парк, защото Вита парк е с много голяма леглова база. Аквапаркът е голям купон, миналата година бяхме всяка сутрин. Тая година пак ще сме в Ралица Супериор.
Благодаря за предложението.Ще погледнем и обсъдим и Ралиците в такъв случай. Peace

# 734
  • Мнения: 377
Благодаря за отговорите!
Знам, че и в Сенди бийч има двуетажни легла, и в Мура и Нона има, но са с по-високи цени.
И в Калиопа има, но там е на НВ и се чудя дали ако си плащаме всеки ден обяд в някой от ресторантите в комплекса пак няма да е добре като цена.

Общи условия

Активация на акаунт