приятели с привилегии

  • 24 219
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 122
25% си е 1/4 от жените. Не е малко, да.
Не разбрах за аналния секс.
8% изпитват оргазъм от ...?

Само 8% изпитват оргазъм, благодарение на аналната стимулация. Клиторен или вагинален, няма значение, просто стигат до оргазъм, в следствие на аналният секс. Докато при другите, ама не помня процентите, или не им харесва грам или просто не им носи никакво удоволствие, но го правят с цел да угодят на мъжете си и затова няма оргазъм, в следствие на секса отзад. Разбира се при "нормален' секс всичко си е ок. Това проучване беше малко старичко, сега може и да са се променили нещата с оргазма.
Да, 25 % никак не са малко, ама никак. Като имаш предвид, че човек не се отпуска веднага при първа среща, има си някакви задръжки. Аз примерно знам за себе си, че ако ми се наложи да правя секс с човек, с който току - що съм се запознала, най - вероятно ще съм от 75-те процента. Не мога да се отпусна така с непознат. Не мога, просто. Но явно си има жени, на които им се получава и те не са никак малко.

# 241
  • Мнения: 30 802
Когато живееш на общежитие от Ytong, не слушаш легенди, а слушаш доказателства за това, което става. Когато сте 1000 студента и всички се познавате, нещата лесно се виждат и чуват. А Graduation Speech от студент от випуска не е легенда; за да говориш там за пиене и забивки, значи си е a thing, както се казва.


Но имала ли си връзки? И като лесно се виждат и се чуват нещата, не ти ли е направило впечатление колко връзки в действителност са започнали по този начин?


Не, не съм имала връзки. Да, знам колко връзки са започнали, на доста от тях им гледам снимки на бебетата във Фейсбук. Не, не започнаха по такъв начин, а от запознанство по време на курсове, от общи компании. Тия, дето се награбваха, не направиха връзки с години.

# 242
  • Мнения: 466
Не се доверявам на проучвания.

Проучванията се финансират от някой. Никой не дава пари ей така за да види безпристрастен резултат. Плаща се за да се получи точно определен резултат   Laughing

# 243
  • Мнения: 30 802
А ако проучването е онлайн?

Имайки предвид, че жените по принцип трудно получават оргазъм, не съм учудена от резултатите. Още повече ако е замесен алкохол или сексът трае 3 минути.

То ясно, че мъжете си мечтаят как с тия 3 минути клатене задоволяват всяка жена, ама не стават така нещата.

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
25% си е 1/4 от жените. Не е малко, да.
Не разбрах за аналния секс.
8% изпитват оргазъм от ...?

Само 8% изпитват оргазъм, благодарение на аналната стимулация. Клиторен или вагинален, няма значение, просто стигат до оргазъм, в следствие на аналният секс. Докато при другите, ама не помня процентите, или не им харесва грам или просто не им носи никакво удоволствие, но го правят с цел да угодят на мъжете си и затова няма оргазъм, в следствие на секса отзад. Разбира се при "нормален' секс всичко си е ок. Това проучване беше малко старичко, сега може и да са се променили нещата с оргазма.
Да, 25 % никак не са малко, ама никак. Като имаш предвид, че човек не се отпуска веднага при първа среща, има си някакви задръжки. Аз примерно знам за себе си, че ако ми се наложи да правя секс с човек, с който току - що съм се запознала, най - вероятно ще съм от 75-те процента. Не мога да се отпусна така с непознат. Не мога, просто. Но явно си има жени, на които им се получава и те не са никак малко.

Мерси, Анна-Бел  Hug  Аз пък съм от жените, които могат да се отпускат сравнително лесно. По-скоро се причислявам сама себе си към 25-те посочени проценти. Както и към онези 8%.

Аз пък не виждам нищо лошо в тази тема. Приятели с привилегии. Не знаех термина. По-скоро си мислех, че се нарича приятелче за секс. Ако и двамата са окей за такъв тип отношения, добре.

Но ако девойката е хлътнала или хлътва, не зная дали накрая няма да се окаже наранена и захвърлена...

# 245
  • Мнения: 19 099

Не, не съм имала връзки. Да, знам колко връзки са започнали, на доста от тях им гледам снимки на бебетата във Фейсбук. Не, не започнаха по такъв начин, а от запознанство по време на курсове, от общи компании. Тия, дето се награбваха, не направиха връзки с години.

Че питай ги как са започнали. Това, че са се познавали преди това и са били в обща компания, съвсем не значи, че не са се награбили. Да не мислиш, че няколко месеца са се държали за ръцете и в съкровен разговор са решили, че в деня Х ще запалят свещи в стаята с единия или двамата други съквартиранти, ще пуснат романтична музика и ще обсипят леглото с розови листенца, за да консумират първия си път. Не, обикновено падат задръжките на някое събиране за рождения ден на У, за успешното приключване на сесията и т.н.

И в действителност, от 1000 човека, колко процента мислиш, че са били като теб, без никаква връзка през студентските години - 0.2, 2, 5, 50, 90 процента? Че да мислиш, че твоето е било нормално и в реда на нещата.

# 246
  • Мнения: 30 802
Е хайде, непрекъснато постъпват оплаквания от жени, че трудно получават оргазъм. Мъжете по-малко се оплакват- всъщност никак. Това са неща, които се виждат, ако човек почне малко да чете и да се интересува. Женският оргазъм и проблемите, свързани с него, са известни от хилядолетия, и в Кама Сутра е обяснено, че има такова нещо и при жената и че е хубаво да се постигне.

3 минути...хайде няма да се съглася, че това е идеалното.

Кукумицинка, аз си имах връзка в студентските години- но не със студент. Колко пъти трябва да ти кажа- when you assume, you make an ass out of you and me.

Освен това в АУБ не се правят студентски купони от тоя тип. Ходи се в четвъртък вечер на клуб. Там се награбват и после не се гледат. И обикновено се награбваха на диваните или по аварийните изходи, преди да монтират камери. Но определено тия, дето практикуваха спорта (знаеха се) и тия, дето имаха връзки, се отличаваха.

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
3 минути не са идеалното време.
Но за толкова си е съвсем постижимо за НЯКОИ дами да изпитат оргазъм.
Особено зависи от мъжа и от предварителната игра.
Но аз ли да те уча?  Rolling Eyes
Жените се оплакват не заради особености на телата си.
А по-скоро заради психическа затормозеност. Ако например са учени като малки, че сексът е нещо мръсно, грешно, неприятно. И например, докато правят секс, мислят за децата си, дома си, служебни проблеми...
Ами да, ще имат проблеми със свършването. С отпускането. Със самоконтрола.
Така че жените по принцип нямат проблем с оргазмите си. Някои жени не са научени да се наслаждават на телата си. На секса. На партньора си. Не се отпускат. И съответно оргазъм няма.
Толкова от мен засега.

# 248
  • Мнения: 19 099

Кукумицинка, аз си имах връзка в студентските години- но не със студент. Колко пъти трябва да ти кажа- when you assume, you make an ass out of you and me.


Разбира се, но колко човека са били като теб от тия 1000 души, че да поддържат връзка с по-възрастен? За мен това не е средностатистическият вариант, и в действителност смятам, че за едно младо момиче може да е много по-опасно да има връзки с по-възрастен, отколкото с връстник, някой с възрастова разлика до 2-3 години, който е на тяхното ниво на обиграване. Имам племенница, не искам да си мисля, че може да използва тези си години, за да поддържа връзка с някой чичак, честно.

# 249
  • Мнения: 30 802
"колко човека са били като теб от тия 1000 души, че да поддържат връзка с по-възрастен"

Знам за около 5. Някои с професори. Даже се омъжиха за професори.

# 250
  • Мнения: 19 099
"колко човека са били като теб от тия 1000 души, че да поддържат връзка с по-възрастен"

Знам за около 5. Някои с професори. Даже се омъжиха за професори.

Т.е., грубо около 0.5%. И твърдиш, че е нормално? Сега сметни колко процента са имали връзка с връстници.

# 251
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
"колко човека са били като теб от тия 1000 души, че да поддържат връзка с по-възрастен"

Знам за около 5. Някои с професори. Даже се омъжиха за професори.

Т.е., грубо около 0.5%. И твърдиш, че е нормално? Сега сметни колко процента са имали връзка с връстници.

Не !!!  Naughty

0.005% !!!

Нормално е това на Мамасита.

Но НЕ е често срещано, напротив.

# 252
  • Мнения: 30 802
Не съм казала, че е нормално, аз ти казах кое е нормалното и разпространеното. Много масово имаше One-night stands. Доста често имаше загаджване вътре в специалността. Някои двойки бяха направо като институция, така си и останаха. Други си бяха с репутацията. А иначе беше доста разпространено момичетата да търсят гадже от по-горните курсове.

Идеята ми е, че наистина One Night Stands бяха нещо много, много разпространено. Гаджосването е по-типично за българските университети, с тяхната си система от купони и общежития.

Между другото гей връзките бяха доста по-малко от тези на професор-студентка.

# 253
  • Мнения: 19 099

Не !!!  Naughty

0.005% !!!

Нормално е това на Мамасита.

Но НЕ е често срещано, напротив.

Разбира се, че не е често срещано и съвсем не е нормално за една жена да не е имала връзки с връстници (въобще никакви всъщност) до студентска възраст, а първата ѝ връзка да е с някакъв много по-възрастен. Да не говоря, че повечето заигравки с преподаватели въобще не могат да се окачествят като връзка - те обикновено са женени, подобни връзки са забранени, и това може да им навреди не само на семейния живот, но и на кариерата.

Връзка със студент от по-горен курс я смятам за връзка с връстник. Възрастовата разлика в такива случаи обичайно не е по-голяма от 4 години (тя в първи, той в пети курс), а в повечето случаи не надминава 2 курса.

# 254
  • Мнения: 30 802
Кукумицинка, да не би случайно и ти да си била в тоя университет? Защо държиш да знаеш фактите по-добре от мен? Или само предполагаш.

Както и да е, не бих казала,че one night stands дават особено много опит, нито в секса, нито в междуличностните отношения. Както жуленето на водка не те прави сомелиер.

Общи условия

Активация на акаунт