приятели с привилегии

  • 24 236
  • 272
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 466
Не уточних че говоря за жена с която току се запознавам.

След първия пробив обаче признавам нещата се променят. Имах една комшийка като бях на 18 а тя на 22. Един поглед и толкова. Добре че таванската стая не може да говори че Laughing

# 226
  • Мнения: 6 122
Не уточних че говоря за жена с която току се запознавам.

След първия пробив обаче признавам нещата се променят. Имах една комшийка като бях на 18 а тя на 22. Един поглед и толкова. Добре че таванската стая не може да говори че Laughing

Е, то да ти кажа и аз не съм срещала мъж, който дирекетно да му бъде поискано секс, веднага след запознанство и той да го приеме. Да не говорим, че у повечето мъже настъпва такава обърквация, ако жената стане активната и първа предлагаща, че си плюят на петите яко дим, с оправданието, че те така не могли, че те били "ловците" и те "гонели". Ми като сте "ловци" и "гоните" що се плашите от плячката, тя кат ви погне? Това съм го виждала на яве, та затова и го давам като пример.

# 227
  • Мнения: 466
С две суми директни предложения без финансов характер не са добър подход  нито за мъж нито за жена Laughing

# 228
  • Мнения: 6 122
С две суми директни предложения без финансов характер не са добър подход  нито за мъж нито за жена Laughing

Ми на практика така излиза. Да не говорим, че качеството на секса при непознати е едно и съвсем друго с познати, приятели, любовници, гаджета и т.н. Просто, когато участваш в секса с абсолютна пълнота, отдаване и сливане на всички нива е едно, а съвсем друго е просто едно механично чукане на две потни тела, току-що запознали се. Laughing

# 229
  • Мнения: 30 802
Има проучване, че при one night stands в 75% от случаите жените изобщо не получават оргазъм. Като ги питали защо го правят- било за престиж.

Та кажете сега кой е по-сексуално разкрепостен: студентка с по 1 one-night stand на седмица да кажем в петък вечер, или женена двойка, която прави пълноценен секс 2 пъти седмично. На спокойствие, без алкохол, с оргазъм и всичко както си трябва.

# 230
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Сексуално разкрепостен или сексуално задоволен, удовлетворен или доволен?  Sunglasses

Сексуално разкрепостено е мацето със свалки за по една нощ. Но тя може невинаги да е сексуално доволно нито на момента, нито на сутринта  Laughing

Сексуално задоволена и удовлетворена е двойката, която описа  Grinning  а дали са и сексуално разкрепостени, само те двамата си знаят.

# 231
  • Мнения: 30 802
За мен сексуална разкрепостеност е да познаваш сексуалността и да я ползваш за постигане на най-добрия краен резултат (задоволяване). Другото е да си социално разкрепостен. Но девойката с единичните връзки със сигурност НЕ познава секса добре. Ако го познаваше, нямаше да стига до такива връзки.

# 232
  • Мнения: 19 174
Не знам каква е тази представа, че студентите масово ходят по дискотеки и забърсват някой непознат за една нощ и това им е сексът. Вероятно хора, които не само, че никога не са имали връзки в студентския си живот, но и не са били на общежитие сред колеги, си ги изграждат тези представи. Но в такъв случай явно липсата на интимни връзки е продължила от училището и в студентските години. В масовия случай действително по разни събирания, купони и практики ставаха заварките с колеги, с които ходиш на занятия, учиш и пр., без преди това да ти е носил рози в продължение на 3 месеца и да те е водил със студентските си доходи по екскурзии и ресторанти, нито да ти е обещавал сватбени камбани. Но от такива забивки излизаха много връзки. Сериозни връзки. Доста от тях продължаваха с месеци и години, дори завършиха със създаването на семейства с деца. Други биваха прекратени, но последната причина за това е, че колежката му е пуснала лесно.

# 233
  • Мнения: 30 802
Това беше официален спорт в АУБ. Имаше го споменато в брошурите, възпяваха го в graduation speeches...от майки на студентки чувам, че е още по-разпространено. Ходи се на клуб в четвъртък вечер, тръгваш си с колега за една вечер. Това в Студентски град в София.

По принцип в американските университети е доста разпространено, нещо като студентска култура.

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
За мен сексуална разкрепостеност е да познаваш сексуалността и да я ползваш за постигане на най-добрия краен резултат (задоволяване). Другото е да си социално разкрепостен. Но девойката с единичните връзки със сигурност НЕ познава секса добре. Ако го познаваше, нямаше да стига до такива връзки.

Не съм съгласна с теб.
Разкрепостеност означава да си със широки, свободни разбирания за дадено нещо.
Момичето си е разкрепостено отвсякъде, не мисли в шаблони, позволява си неща, които може да не са социално приемливи, но явно желани от нея самата.
Разкрепостено е да приемаш различните от теб. Да пробваш нови неща. Не задължително с нови партньори, разбира се. Но да си отворен, открит за нови изживявания и опитности.
Да научиш нещо свежо, ново. Да си отново като дете. Любопитно, неопитно, любознателно. С отворени очи и сърце.
Често единичните сексуални връзки са ОК. Ако са взети предпазни мерки, ако на сутринта не ти горчи в устата, ако няма излъгани надежди. Какво им е?

# 235
  • Мнения: 19 174
Това беше официален спорт в АУБ. Имаше го споменато в брошурите, възпяваха го в graduation speeches...от майки на студентки чувам, че е още по-разпространено. Ходи се на клуб в четвъртък вечер, тръгваш си с колега за една вечер. Това в Студентски град в София.

Ти въобще имала ли си връзки като студентка? С хора на твоята възраст, с колеги? Или само слушаш легенди?

# 236
  • Мнения: 30 802
Когато живееш на общежитие от Ytong, не слушаш легенди, а слушаш доказателства за това, което става. Когато сте 1000 студента и всички се познавате, нещата лесно се виждат и чуват. А Graduation Speech от студент от випуска не е легенда; за да говориш там за пиене и забивки, значи си е a thing, както се казва.

Колкото до децата...имам две. Учат, но ако се загледаш, всъщност са доста внимателни и консервативни. Дори мога да кажа, че децата са най-консервативното нещо, много са сериозни. Децата са фриволни само в представата на възрастните относно това какви са. Истинското детство не е като фантазията за детството, която имат големите.

Често? А тия 75% без оргазъм? Какво им е позитивното?

# 237
  • Мнения: 19 174
Когато живееш на общежитие от Ytong, не слушаш легенди, а слушаш доказателства за това, което става. Когато сте 1000 студента и всички се познавате, нещата лесно се виждат и чуват. А Graduation Speech от студент от випуска не е легенда; за да говориш там за пиене и забивки, значи си е a thing, както се казва.


Но имала ли си връзки? И като лесно се виждат и се чуват нещата, не ти ли е направило впечатление колко връзки в действителност са започнали по този начин?

# 238
  • Мнения: 6 122
Има проучване, че при one night stands в 75% от случаите жените изобщо не получават оргазъм. Като ги питали защо го правят- било за престиж.

Та кажете сега кой е по-сексуално разкрепостен: студентка с по 1 one-night stand на седмица да кажем в петък вечер, или женена двойка, която прави пълноценен секс 2 пъти седмично. На спокойствие, без алкохол, с оргазъм и всичко както си трябва.

Хич не ме учудва, че не получават оргазъм. Аз затова и акцентирах на качеството на секса, когато е придружен с различен емоционален заряд. Дали участва цялото същество или само механични движения за престиж, определено повлияват "качеството" на секса. Нека обаче не забравяме, че има 25%, които си изпитват оргазъм от случайни познанства за една нощ, а това никак не е малък процент.

Между другото това ми напомни за едно проучване за аналният секс. Само 8% от жените изпитват оргазъм от този секс ( не анален, рабира се) и реално го харесват, останалата част ако не ги боли и не им е неприятно, то просто не изпитват нищо. А въпросът защо го правите е с отговорр, за да угодим на мъжете и да сме "вървежни". За други пък беше специална награда, явно от добре свършена "мъжка" работа, идея нямам.

Цитат
Не съм съгласна с теб.
Разкрепостеност означава да си със широки, свободни разбирания за дадено нещо.
Момичето си е разкрепостено отвсякъде, не мисли в шаблони, позволява си неща, които може да не са социално приемливи, но явно желани от нея самата.
Разкрепостено е да приемаш различните от теб. Да пробваш нови неща. Не задължително с нови партньори, разбира се. Но да си отворен, открит за нови изживявания и опитности.
Да научиш нещо свежо, ново. Да си отново като дете. Любопитно, неопитно, любознателно. С отворени очи и сърце.
Много единични сексуални връзки са ОК. Ако са взети предпазни мерки, ако на сутринта не ти горчи в устата, ако няма излъгани надежди. Какво им е?

Съгласна съм с това мнение.

# 239
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
25% си е 1/4 от жените. Не е малко, да.
Не разбрах за аналния секс.
8% изпитват оргазъм от ...?

Общи условия

Активация на акаунт