На пазар във Варна - 39

  • 58 865
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Къде има голям избор на матраци? Някъде, където да легнеш на различни модели и пълнежи? Четох в темата за матраците и съвсем се обърках от марки и модели!  Crazy

# 31
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Лента за коса с тел съм взимала на дъщеря ми от магазина по левче на гарата.Ипанема има в  Мол Варна .

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Къде има голям избор на матраци? Някъде, където да легнеш на различни модели и пълнежи? Четох в темата за матраците и съвсем се обърках от марки и модели!  Crazy
Преди години в мострения м-н на Релакс можеше да легнеш и евентуално да усетиш матрака, но предлагат само техни матраци.

Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 11:44 от Solar Wind

# 33
  • Мнения: 781
Къде има голям избор на матраци? Някъде, където да легнеш на различни модели и пълнежи? Четох в темата за матраците и съвсем се обърках от марки и модели!  Crazy
В център Явор , на втория или третия етаж има голям магазин за матраци , подматрачни рамки и възглавници. Доста матраци има, и ще може да се полегне . Аз специално ходих за възглавница , но също легнах , за да я пробвам

# 34
  • Мнения: 108
Търся си подобни сандали, знам че по едно време имаше навсякъде, а сега никъде не намирам. Не искам да са силиконови..някой наскоро виждал ли е къде има такива..

Скрит текст:


Подобни съм виждала в магазините на Bianki - http://obufki.com/

# 35
  • Мнения: 62
Къде има голям избор на матраци? Някъде, където да легнеш на различни модели и пълнежи? Четох в темата за матраците и съвсем се обърках от марки и модели!  Crazy

Разгледай и на магазина срещу кауфланд във Владиславово. Бл. 4 мисля беше. Има огромно разнообразие (поне последно като бях там) и дават страхотни условия.  bouquet Нашият матрак вече доста време не е помръднал.

# 36
  • Мнения: 109
Търсих вчера един магазин за ципове, копчета и тн. на ул.Пискюлиев. Сигурно го няма от 100 години, но беше мн. голям и полезен. Дали е изместен?
Търся си цип с автоматична контра...не знам дали точно така се казва. Купих си панталон със страничен цип и като го поносих, ципа започна да се разкопчава. Много е неприятно през 10м. да се закопчаваш. Искам цип като на ботушите, които се законтрят...даже може и нормален да ми свърши работа като се замисля. Те тези парцали дето ги купуваме от намаленията за нищо не стават, но това е друга тема.
Ако можете да препоръчате кинкалерия или директно шивач, моля помагайте.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Изместен е в подлеза до у-ще "Димчо Дебелянов"  Peace .

# 38
  • Мнения: 109
Изместен е в подлеза до у-ще "Димчо Дебелянов"  Peace .

Благодаря, само ако знаех вчера....едвам паркирах в района Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 169
Търсих вчера един магазин за ципове, копчета и тн. на ул.Пискюлиев. Сигурно го няма от 100 години, но беше мн. голям и полезен. Дали е изместен?
Търся си цип с автоматична контра...не знам дали точно така се казва. Купих си панталон със страничен цип и като го поносих, ципа започна да се разкопчава. Много е неприятно през 10м. да се закопчаваш. Искам цип като на ботушите, които се законтрят...даже може и нормален да ми свърши работа като се замисля. Те тези парцали дето ги купуваме от намаленията за нищо не стават, но това е друга тема.
Ако можете да препоръчате кинкалерия или директно шивач, моля помагайте.

[/quote


ул.Георги Бенковски 9,кинкалерия.Продават и ципове,извършват и ремонти.

# 40
  • Мнения: 2 018
Привет, търся да си закупя палатка и може би шатра ще е добре.. ако завали. Да ми помогнете с магазин? Simple Smile

# 41
  • Мнения: 376
Палатки има в спортни магазини. В Спорт депо на бул. Левски май съм виждала.
http://sportdepot.bg/bg/turizam-sportna_ekipirovka/palatki/sport-24_98_71

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 665
Виж и в сайта на Декатлон дали ще ти допадне това, което предлагат.

# 43
  • Мнения: 1 935
Момичета, къде има избор на по-прилични дамски бански(половинки). Освен в Триумф и Лиска в кои други магазини в моловете да търся, а и не само в моловете?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Скрит текст:

Такива керамични истории - посуда, чаши и подобни къде има, но на прилични цени, не сувенирни?

Общи условия

Активация на акаунт