На пазар във Варна - 39

  • 58 876
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Здравейте, някой купувал ли си е нещо от магазин във Варна за професионално кухненско оборудване?

По конкретно питам за тигани, дали професионалните са с по-добри незалепващи покрития, защото ми омръзна да се занимавам с боклуци.

  chef

# 16
  • по морето
  • Мнения: 203
Здравейте, дами! Надявам се и на мен да помогнете  Hug

Дали някой е виждал наскоро евтина макара за градински маркуч?  newsm78

Търся нещо семпло, нещо от този тип:



Благодаря много!

По бледи спомени - Бриколаж, май и в Кауфланд съм виждала, но не съм сигурна кога.

В Хоуммакс и Практикер има макари за маркучи, в неделя гледах за гаража.

# 17
  • Мнения: 728
Момичета, къде във Варна мога да намеря такава "шапка"?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Магазинът за парти артикули на хали Шипка не намерих както и цветята "Джунгла" срещу което трябва да е.
Магазинът за цветя е на изхода на подлеза в посока Областна Управа, вдясно на ъгъла с много изкарани цветя навън. А парти магазинът е от ляво на излизане от подлеза, има голям трафопост, зад него в локалната уличка. За съжаление не знам името на улицата.

# 19
  • На ръба..
  • Мнения: 2 136
Търся си подобни сандали, знам че по едно време имаше навсякъде, а сега никъде не намирам. Не искам да са силиконови..някой наскоро виждал ли е къде има такива..

Скрит текст:

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 978
flufi, мерси! Явно не съм гледала точно където трябва  Laughing
За сандалите-като първите имаше миналата година в ботичели. Сега обаче ну знам дали са останали. Може да видиш ня старата колекция в сайта. Вторите-в Хуманик видях, че имат Ипанема, а тук и за други магазини са писали. По спомен пак по моловете. Миналата година имаха техен магазин на центъра на пешеходната до бившата Теранова. Днес/утре мога да мина да видя има ли го още.

# 21
  • Мнения: 11 506
Момичета, къде във Варна мога да намеря такава "шапка"?
Скрит текст:

Аз съм купувала от Джъмбо.

# 22
  • по морето
  • Мнения: 203
Магазинът за парти артикули на хали Шипка не намерих както и цветята "Джунгла" срещу което трябва да е.
Магазинът за цветя е на изхода на подлеза в посока Областна Управа, вдясно на ъгъла с много изкарани цветя навън. А парти магазинът е от ляво на излизане от подлеза, има голям трафопост, зад него в локалната уличка. За съжаление не знам името на улицата.
Батенберг 13/15.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 978
Ipanema на центъра няма вече.

Мерси за адреса. Сега ще го видя точно на картата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 355
здравейте момичета не съм много по темата, но не открих, по подходяща. Търся фризъорката Светла от салон Феличита, зад район Приморски. Рускиня е, висока, слаба, много симпатична жена. Вече не работи там, а бях много доволна от нея. Много ще съм благодарна, ако помогнете. Simple Smile
Последно преди около 2 месеца Светла беше в един салон на Брегалница - Nelli's или нещо подобно, някъде срещу мед. център Варна , точно под Медилинк.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 686
Някой ходил ли е в неолитното селище в с.Неофит Рилски?
Интересно ли е?
Колко голямо?
Разглеждам фейсбук страницата им и не мога да разбера кое е построено от целия проект, който ми изглежда огромен  Shocked

# 26
  • Мнения: 502
Спешно си търся бански от две части - подобни като от сайтовете ивет и ивон.  Praynig Има ли магазин с по-голям избор, не съм обикаляла магазини от векове  Embarassed Blush

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, имам 2 въпроса:
1. Знаете ли дали във Варна има място, на което мога да си измеря мазнините, но не с кантар, а нещо по-професионално (мазнини около органи, под кожата и т.н.)...търсих в нета, но не открих нищо... Thinking
2. Откъде мога да си намеря голяма стъклена ваза/саксия...къде има складове за стъклени изделия...

Благодаря на всички отговорили ми   bouquet

# 28
  • Мнения: 728
Pea, благодаря! Ще проверя тези дни.

# 29
  • Мнения: 10
Здравейте, дами! Надявам се и на мен да помогнете  Hug

Дали някой е виждал наскоро евтина макара за градински маркуч?  newsm78

Търся нещо семпло, нещо от този тип:



Благодаря много!

Магазин Коледжиков - уличката срещу входа на Техническия. По-добре да е хубаво, отколкото евтино Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт