На пазар във Варна - 39

  • 58 873
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Великобритания
  • Мнения: 1 976
Скрит текст:

Такива керамични истории - посуда, чаши и подобни къде има, но на прилични цени, не сувенирни?
зад книжния пазар уличката - не се сещам как се казва , но там където са сергиите - отсрещната страна е магазина - много голям , и с добри цени

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 824
mimmito, благодаря.

исках някакъв подарък за семейство, което не е от България, обаче, ми дадоха друга идея - да им направя козметични комплекти от Рефан...

Никога не съм се заглеждала по тази козметика, въпреки че е доста популярна.
И в двата мола ли имат магазини? Знам за Княз Борис че имат, но на центъра не ми е удобно. Гледах на сайта им къде във Варна имат магазини, видях на Ян Палах - дали наистина има там Рефан?

В тази връзка може ли малко помощ - на мъж и жена на възраст около 55 год. мога ли да подбера подходящи продукти, от които да ми направят подаръчни комплекти? Без парфюми, т.к не им познавам вкусовете...  Confused

И как са им цените, примерно на сапуни, кремове за ръце - нямам никаква идея какво да очаквам.

Благодаря предварително!   bouquet

# 47
  • Великобритания
  • Мнения: 1 976
Киса - за мен е тъпа идея , трудно се уцелва вкусове за такава козметика
първия ти избор е много по подходящ .. чъжденците много се радват на такива традиционни неща

# 48
  • Варна
  • Мнения: 320
аз бих взела глинен гювеч или чинии от тези изрисуваните, дървени лъжици...нещо наистина типично българско. рефан абсурд
гювечи съм купувала от складовете на зеленчукова борса, много са хубави, има и малки

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Аз първо мислех за жената да е българска козметика, розова серия - типични неща, които се подаряват на чужденци )), пък на мъжа нещо керамично - чаши или някакъв комплект.
Иначе глинен гювеч си имат хората, не са от далечна чужбина  Wink


гювечи съм купувала от складовете на зеленчукова борса, много са хубави, има и малки

Къде точно са тези складове, работят ли след 18.30 ч? (районът ми е удобен).

# 50
  • Варна
  • Мнения: 320

гювечи съм купувала от складовете на зеленчукова борса, много са хубави, има и малки

Къде точно са тези складове, работят ли след 18.30 ч? (районът ми е удобен).
ох не знам дали ще успея да обясня, мен ме заведоха...ако идваш примерно от светофара на Капитан Райчо/Под Игото, подминаваш зеленчуците и накрая имаш Т-образно кръстовище, завиваш наляво, подминаваш вляво магазини, вдясно някакъв паркинг с бариера, и след него завиваш вдясно, караш още 100-200 метра по един разбит път с дупки, вляво ще видиш вход на огромен двор с най-различни складове, предимно домашни потреби, имаше и детски играчки, там са и гювечите и други глинени изделия. за работното време нямам идея, но малко ме съмнява да работят след 18.30

# 51
  • Варна
  • Мнения: 478
Момичета, поканиха ме на лятна сватба, та съм решила да си купя шапка с голяма периферия. Трябва да е бяла, а не кремава. Пролетта гледах в Джъмбо и смятам да се разходя до там, но ми се иска да видя и на други места - Някакви иде?!

# 52
  • Вестерос
  • Мнения: 38 409
За капела ли стана въпрос, защото такива по централните магазини, около пазара-бол шапки Simple Smile

# 53
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Има ли достатъчно разнообразие на хубави български хавлии в магазин Мадара? (отстрани има едно отделено помещение специално за хавлии, но не съм влизала отдавна).

# 54
  • Варна
  • Мнения: 381
Препоръчайте ми добър алерголог, който да работи с деца.   bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Препоръчайте ми добър алерголог, който да работи с деца.   bouquet
Сещам се за д-р Малячкина, но знам, че много трудно се записва час при нея. Когато синът ми беше бебе, трябваше няколко месеца да чакаме за час. Отказахме се. Работи предимно с деца, доколкото знам.
https://plus.google.com/107761033026320039216/about?gl=bg&hl=bg

# 56
  • Мнения: 10
Здравейте! Някой знае ли може ли да се намерят тапети някъде из Варна освен стандарните места, дом на тапета и домко?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 381
Препоръчайте ми добър алерголог, който да работи с деца.   bouquet
Сещам се за д-р Малячкина, но знам, че много трудно се записва час при нея. Когато синът ми беше бебе, трябваше няколко месеца да чакаме за час. Отказахме се. Работи предимно с деца, доколкото знам.
https://plus.google.com/107761033026320039216/about?gl=bg&hl=bg

Благодаря! И педиатърката ни препоръча Малячкина. ММ и майка ми са ходили при нея и двамата не са доволни...  А пък и няколко месеца чакане за час хич не ми звучи добре.  ooooh!

rth, тапети има и в строителните хипермаркети, но сякаш там изборът не е много голям, а и не знам дали не работят само с налични тапети и дали може да се поръчва по каталог.
Има и две магазинчета по Пискюлиев, в участъка между Дрин и Бенковски, срещу белите бараки.

# 58
  • Мнения: 32
Здравейте,

Виждали ли сте някъде подобна рокля http://m.bazar.bg/обява–10456601/хит-дънкова-рокля?

Мерси!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Препоръчайте ми добър алерголог, който да работи с деца.   bouquet
При д-р Петришка съм водила сина си преди години, доволна бях. Преглежда в Градска болница, миналата година също се наложи да я посетим - вниманието, което обърна на детето беше добро. Не сме ходили за сериозни проблеми, обаче.

Общи условия

Активация на акаунт