Съпруги на военнослужещи - 13

  • 50 843
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 9 759
На сайта на военните клубове има карти от 20,08 за Фрегата и за Несебър.
Ако някой още не е решил къде ще почива, може да се възползва.

Само не знам откъде изведнъж се появяват толкова свободни карти? Явно са ги държали за нещо.  newsm78

# 91
  • Мнения: 1 879
На сайта на военните клубове има карти от 20,08 за Фрегата и за Несебър.
Ако някой още не е решил къде ще почива, може да се възползва.

Само не знам откъде изведнъж се появяват толкова свободни карти? Явно са ги държали за нещо.  newsm78


Това са върнати карти в последния момент,и ако никой от приближените на работещите в агенцията не са ги пожелали , тогава вече се пускат за реализация. Но апетитните отказани карти се разграбват и въобще не стигат до сайта... Wink

 Мисля , че Мирама беше скоро в Рибарица, но не помня да е споменала за реновиране и аз не съм чула. Била съм отдавна , преди година и половина и за мен е гола вода и откъм храна и откъм обслужване.

# 92
  • Мнения: 911
 wavey след 10 дни на Фрегата.
Честит празник на всички, които са празнували рожден ден или имен ден. Здраве, късмет и с умивка нагоре и напред.
dimitrova8002 Честито. Какво ще учиш? 
dafinov list Чакаме добри новини.
Seti Beti  Hug Внимавай и се пази в тези горещи дни.
Светли е добре.  newsm78 съм за проблема с очите - според едната лекарка има нужда от очила /1 мнение/ и той  ходи с тях, но според другата /2 мнение/ - няма нужда от очилата. На коя от двете да вярвам не знам. Sad
Приятни почивни дни на почиващите и леки работни на работещите.
Лек ден!

# 93
  • Мнения: 1 879
СГГ, аз бих направила трета консултация с детски офталмолог и то от топ специалистите.

# 94
  • Мнения: 911
Минахме през доц. Контрова и д-р Светла Николова /все големи имена/ във Варна. Следва трето мнение.

# 95
  • Мнения: 1 408
Здрасти! Едно фрапенце?
 

# 96
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 031

Miriel, обясни ми, моля те, как по дяволите се бременее три пъти и се ражда три пъти  Crazy Ти си ге-ро-и-ня! На мен ми става от време на време лошо, прималява ми, веднъж ми причерня леко и добре че си бях у нас и си полегнах и ми мина. Но съм голяма паника и ме е страх да не ми стане нещо по-лошо или да съм навън или да съм сама.... оффф И сега знаете ли защо ми се прибира в София - защото тук болницата не работи...

Ами трудно, но като искам голямо семейство... Аз съм едно дете и ми беше гадно като малка. Преди дни казах на Фил, добре че болежките, които имам сега не са се проявили след първата бременност иначе щеше да видим три деца, но през крив макарон. Но и съм на възраст вече.  Grinning

# 97
  • Мнения: 1 605
Благодаря ви момичета.Ще уча предучилищна педагогика

# 98
  • Мнения: 1 408
Благодаря ви момичета.Ще уча предучилищна педагогика
Честито! Почти колежки сме с теб  Simple Smile Много успех ти пожелавам, и добра реализация след това!

# 99
  • Мнения: 724
Хей, браво момичета пораздвижи се лятната ни тема Sunglasses.
dimitrova8002 честито за приемането ти и успешно следване. Ако можех да се върна назад във времето бих следвала точно предучилищна педагогика.
Seti Beti стой си при мама и тати, е освен, ако милото ти не ти липсва (или е с теб) и събирай сили. При мен втората бременост бе лека и без никакви проблеми, дори и при раждането, за разлика от първата. Така, че не се учудвай на Miriel за трите деца. Аз работих по време на цялата си втора бременост, чувствах се отлично, така се чувствах и в последствие след раждането и по време на кърменето. Въпреки възрастта ми, от хормоните ли, имах усещането че съм на 18, а бях на 34. Бих имала и трето дете,но финансите ме възпират. Twisted Evil
СГГ дано третото мнение на офталмолог ти помогне за Светли!
В Рибарица, последно, бях 2014, началото на годината и тогава течеше ремонт, реновираха някое от крилата на базата. Аз не съм ходила в ;много др ВПД, но на Рибарица ми харесва, не сградата и храната (е не са чак толкова лоши, стават стига да не си претенциозен), а природата наоколо.
 dafinov list почивай си и добри резултати, ти желая!

# 100
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 031
По време на бременностите си напълнявах доста. Само по време на първата не работех, защото имах рискова, но следващите да. Ставах близо 80, а тръгвах от 50-55. И все по-трудно ми става връщането обратно на фигурата. Абе само оплаквания Crossing Arms Laughing Като погледна дечковците и всичко минава  Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 2 426
Добро утро!
Благодаря за подкрепата момичета!
Мирел, ти си героиня!
СГГ, посъветвай се с друг лекар. Всичко ще се оправи, ще видиш!
Къде изчезна Фло newsm78?
Аз наистина не съм в състояние да бездействам. Вчера имах чувството, че ще откача. По принцип винаги си намирам нещо да правя, не скучая, но сега май жегата си каза думата. Днес ще изляза да се разходя - бавно, но славно. Другата седмица съм на работа и от 1 август, ако не ми мине котка път /разбирай заядлив доктор от НОИ/, съм в Калероя /дано и резултатите ми са добри, че не искам да си провалям почивката Praynig/. Утре ще отидем да си вземем направленията от личния лекар за санаториум и след това ни предстои борба с лекарите в НОИ. Преди две години се заядоха за дребни неща. Явно зависи как са се събудили.
Лек ден  Hug

# 102
  • Мнения: 1 408
Добро утро!
Дафиново листче, благодаря за кафенцето! Стискам палци резултатите да са добри и нищо да не застава на пътя ти към мечтаната  и заслужена почивка!
Мириел, ти наистина си героиня! Да събереш кураж да родиш и отгледаш три дечица! Да са ти живи  и здрави! И аз навремето исках поне три, но...обстоятелствата не се стекоха така. Сега имам едно, има време за още едно, ще видим. Ама като се сетя милото как иска близнаци, и как в техния род има, като нищо да ми се сбъдне мечтата за три  Shocked Joy
СГГ, чакаме резултати от третото мнение и дано новините да са добри!
На всички големи  Hug

# 103
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Хей, здравейте, момичета. Отдавна не съм ви навестявала.
Дафиново листче, благодаря за кафето! Бързо да мине всичко и да е с най-добрия край за теб!  Hug Успех в борбата с белите престилки!  Peace
На Фло и Патенцето честити празници със закъснение, но пък ви изпращам една гореща /малко лепкава може да е / прегръдка! Радвайте се на любовта на обичаните ви хора!  Heart Eyes
Не виждам всички постове назад, но прочетох за зъбче на Светли  Wink Пожелавам ви всичките ви зъбки да растат безпроблемно и да няма нужда от услугите на Фло  Blush

На бъдещата студентка - педагожка успех!   bouquet
Miriel  smile3501 респект, момиче! Аз не бих се навила и издържала, но е въпрос на усещане!
На почиващите хубаво време!
На очакващите почивките - да си изкарате страхотно и незабравимо!

Някой да има отзиви за място и цени, разбира се някъде напланина, нещо като бунгало. На любимия му се ходи някъде на планина, но да има и местенце за барбекю, скара, нещо такова. Хубаво е да има и водица наоколо /язовирче, рекица/. Ако има и оборудвана кухня, ще е супер, да не помъкна цялото кухненско оборуддване.

Хубав и прохладен ден на всички!

Сети Бети, пази се и мързелувай, сега ти е времето!  Wink

# 104
  • Мнения: 1 408
Фей, писах ти на лични, че да не възприеме като реклама.

Общи условия

Активация на акаунт