ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 60 тема

  • 42 913
  • 785
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Бързо възстановяване на Бианка! Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 9 850
жгмъц, честит рожден ден на Бианка!
Може да ти прозвучи малко странно,
Скрит текст:
но защо не отидеш с резултатите при Петко (хомеопат, има си темичка за него тук), ако имаш възможност? От поста ти разбирам, че тези проблеми се повтарят. Докато чаках на опашка за номерче един ден, се заговорихме с една баба - тя идваше за котето си. Каза, че няколко пъти е ходила заради различни проблеми на котето, и всеки път е имало положителен резултат. Дори си мислех да отида заради Бела, но при нея няма диагноза, няма как да се установи от какво точно няма козина на опашката и дупето, а лечение без диагноза, дори с хомеопатия, не ми се струва ок...

# 47
  • Мнения: 224
Да са живи,здрави и щастливи мецанките на Маша! Tada
Бианка да се възстанови бързо и да няма повече проблеми! Честит рожден ден и на нея. nbirthday
Дългото ще догони Бианка утре.
Бертичка и Мадлена - страхотни снимки!
Съвсем пристрастно, много моля Ашка - Шошо на Дива Орхидея да стане куче на следващата тема. Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 11 146
Коте, проблемите на Бианка са циклични.
Точно преди една година имаше същия проблем - хормонален.
Писах и тогава, че я водих на иглотерапия и се повлия много бързо.
След половин час пак отиваме да я боцкат, дано и сега има положителен ефект.

Благодаря за поздравите към Бинка.  Hug

# 49
  • Мнения: 5
Не знам дали трябва да пиша тук, но не мога да избера между три породи кучета пeкинез, померан и  йорки . Моля да ми помогнете с избора . Благодаря предварително !

Последна редакция: вт, 14 юли 2015, 15:02 от RumiBS

# 50
  • София
  • Мнения: 11 146
Аз съм за йорки.  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: X
Аз избирам померан.

# 52
  • Мнения: 239
и аз съм за померан  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 622
Жгмъце, милата Бианка.. дано се оправи бързичко и чертит и празник Simple Smile!

Вземи си от трите породи  Mr. Green!

# 54
  • Мнения: 555
Не знам дали трябва да пиша тук, но не мога да избера между три породи кучета пeкинез, померан и  йорки . Моля да ми помогнете с избора . Благодаря предварително !
То това е много трудно да се каже. Аз половин година избирах породата според начина ми на живот, това какво искам да притежава като плюсове и минуси и какви грижи трябва да полагам.
Проучи добре 3те породи, виж какви грижи за козината са необходими, кои са им слабите страни от към здравословно състояние, какви разходки изискват, дали са игриви или по-скоро мързеливи и т.н.
Има много неща, които не са за пренебрегване.
Това колко са сладки за мен не е единствен фактор за избор Peace

# 55
  • Мнения: 885
Здравейте
Подариха ми кученце на годинка и половина,но няма никакви ваксини.Коя е първата ваксина,която трябва да и се бие.Следващият месец заминаваме в чужбина и искам а и е задължително 1 месец преди това да са бити всички ваксини.Във ветеринарната клиника ли издават паспорт и чип.Невежа съм,но за първи път имам кученце.

# 56
  • Мнения: X
Отиди във вет. клиника - ще ти направят ваксина, чип, паспорт, трябва ти международен.

# 57
  • Мнения: 885
Отиди във вет. клиника - ще ти направят ваксина, чип, паспорт, трябва ти международен.
Благодаря за отговора.Още утре отиваме.

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
Здравейте. От известно време надничам, но от днес смело мога да се запиша.
Това е Чарли, бигъл на 39 дена

# 59
  • Мнения: 555
О, колко сладък Чарли  Heart Eyes Добре дошъл. Много здравичък и весел да си!

Общи условия

Активация на акаунт