Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 юли 2015, 09:54 ч.

Въшки

• 221 268
  • 1 101
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Mediterraneo
Зехтинът помага в борбата, но само със зехтин няма как да се справиш.
Майонезата също става, понеже е мазна. Кокосово масло. Но да се надяваме само с тях да се получи- никакъв шанс.

# 1 096
  • София
Аз пак да напиша, пощенето е най-важно, щом няма ефективен препарат, който да убива гнидите.

# 1 097
  • София - Варна
Аз да попитам - Паранит става ли за двегодишно?

# 1 098
Аз също съм хващала  въшки, работя като учител в ромско училище на мн ниско социално ниво, та...
Разреждам 1:1 ябълков оцет с вода намокрям хубаво косата, слагам и мнооооого балсам и кокосово масло, увивам я в шапка за баня и кърпа и стоя така колкото мога 30-40 мин. После почва разрясване със гребен за въшки и всичко пада. Правя го често профилактично, само така се спасявам... Не предпочитам препаратите от аптеката защото те убиват само въшките, гнидите не падат, а по моя метод всичко се изчиства, много съм доволна.

# 1 099
  • Макондо
Препаратите убиват и гнидите, но няма лошо, че сте намерили по-безопасен метод за изчистване.

# 1 100
  • До морето :)
Аз от Паранит-а съм доволна. Два пъти за 1 седмица се мазахме и не повторихме. За гнидите ми бяха препоръчали Хедрин Лосион, но така и не стигнах до него.

# 1 101
  • При децата ми
Нито един от препаратите, които ползвах не уби нито въшките, нито гнидите!

Общи условия

Активация на акаунт