МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 18

  • 98 620
  • 786
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1
Мили мами и бъдещи такива,
ще споделя и моето мнение за д-р Панайотова. Била съм на прегледи при нея и твърдо мога да кажа, че е доктор, който обича и харесва работата си, грижи се и се интересува за пациентите си. Истински професионалист. Може да е млада, но е адски компетентна, внимателна, разбрана и определено има доста опит. Най-добрият избор за фетална морфология, доплер, ултразвук и др. прегледи. Един от малкото доктори, на който можеш да имаш доверие.

# 586
  • Бургас
  • Мнения: 449
Момичета, от няколко дни съм в патологията на Девата. Тук се грижат много добре за нас, с още две бъдещи мами сме в стая. Отношението на лекарите, на акушерките, дори и на санитарките е страхотно, приятелско. Всеки ден са усмихнати, любезни, аз съм очарована и реших да споделя първите си впечатления от болницата. Единствено болничната храна нещо не ми е по вкуса, но пък имам опция да си поръчвам от кафенето, което е добре.  bouquet

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
ReNeTa_M , радвам се, че си в добри ръце. Да се оправяш бързо  Hug

# 588
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Към раждалите естествено с епидурална упойка - кога направихте консултация с анестезиолог и кого бихте ми препоръчали?

# 589
  • Мнения: 256
Момичета, от няколко дни съм в патологията на Девата. Тук се грижат много добре за нас, с още две бъдещи мами сме в стая. Отношението на лекарите, на акушерките, дори и на санитарките е страхотно, приятелско. Всеки ден са усмихнати, любезни, аз съм очарована и реших да споделя първите си впечатления от болницата. Единствено болничната храна нещо не ми е по вкуса, но пък имам опция да си поръчвам от кафенето, което е добре.  bouquet
аз също бях там и съм на същото мнение,вдигам често кръвно и два пъти се наложи да остана за по 5 дни,ти как си защо се наложи да те приемат.

# 590
  • Бургас
  • Мнения: 449
Момичета, от няколко дни съм в патологията на Девата. Тук се грижат много добре за нас, с още две бъдещи мами сме в стая. Отношението на лекарите, на акушерките, дори и на санитарките е страхотно, приятелско. Всеки ден са усмихнати, любезни, аз съм очарована и реших да споделя първите си впечатления от болницата. Единствено болничната храна нещо не ми е по вкуса, но пък имам опция да си поръчвам от кафенето, което е добре.  bouquet
аз също бях там и съм на същото мнение,вдигам често кръвно и два пъти се наложи да остана за по 5 дни,ти как си защо се наложи да те приемат.

Вече съм пушка  Laughing Иначе постъпих заради обезводняване след 12-тото повръщане за деня, бях зле и дори водата, която пиех повръщах, но както казах вече съм добре мина всичко...

# 591
  • Мнения: 209
Към раждалите естествено с епидурална упойка - кога направихте консултация с анестезиолог и кого бихте ми препоръчали?
Аз лично правих консултация седмица преди раждането,но за упойките при секцио, а в крайна сметка родих нормално с епидурална,за която не съм се консултирала предварително.

# 592
  • Мнения: 93
Към раждалите естествено с епидурална упойка - кога направихте консултация с анестезиолог и кого бихте ми препоръчали?
Аз правих консултацията в последния месец. Съветвам те първо да минеш на кардиолог, а анестезиологът остави след като са ти готови всички изследвания, за да може да ги види. Леко раждане  Hug

# 593
  • Мнения: 4 808
Към раждалите естествено с епидурална упойка - кога направихте консултация с анестезиолог и кого бихте ми препоръчали?

Нямаше кога да се прави, при мен раждането започна изненадващо, в Девата завеждащ отделението е Игнатов, той ми е поставял спинална упойка и нямаше проблеми, епидурална ми слагаше една жена , но не знам името й , също нямах проблеми.

# 594
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Благодаря за отговорите, момичета.  Simple Smile

# 595
  • Бургас
  • Мнения: 57
Честит 8-ми март на всички настоящи мами и бъдещи такива! Да бъдем здрави, успешни, обичани и уважавани не само днес, а във всеки един ден от годината. За бъдещите мами една лека бременност и едно още по-леко раждане желая bouquet bouquet bouquet

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 449
Честит празник и от мен! Да сме здрави и щастливи всички  bouquet

# 597
  • Бургас
  • Мнения: 449
Днес мислих като вляза във форума да се похваля, че сме разбрали пола на бебчо, но къде ти... По законите на Мърфи, бебчо спеше сладко, сладко, на една страна, надупен и въобще не успяхме да видим пол. Но пък чухме сърчицето отново и това стига... другият път ще се надявам да ни се разкрие   Laughing

# 598
  • Мнения: 28
ReNeTa_M, случват се такива неща, но щом сте чули сърцето, значи всичко е наред. Когато пожелае ще ви се разкрие   Simple Smile
Чух, че в МЦ-то вече работи кабинет по педиатрия... Има ли мами, които вече са го посетили с децата си? Отзиви?

# 599
  • Мнения: 110
Чух, че в МЦ-то вече работи кабинет по педиатрия... Има ли мами, които вече са го посетили с децата си? Отзиви?
Да, водих малката миналата седмица. Д-р Търнева е чудесен специалист, препоръчвам я  Hug

Общи условия

Активация на акаунт