Парфюмни размисли и страсти - 191

  • 98 540
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 566
Аз съм върл розолюбител знаеш..

Ако не си-пробвай Oud Ispahan   Peace
Пробвала съм го. Харесва ми, но не бих го купила. Peace

Не знам как е в Бг ,но миналата година в Париж в парфюмерия като питах за La Collection Privée ми казаха,че нямат права да ги продават, че правата им се договаряли отделно от всички други серии на Dior .Каза също,че в много малко стандартни парфюмерии се продават,както и , че по принцип се предлагат основно в официалния сайт и бутиците на  Dior.Готиното на La Collection Privée , е че имат големи декантери - от 250 и 450мл и при колаборация от няколко човека цената става като на супер прилична.
В Бг не се продават официално нали?
МНОГО искам да пробвам Fève Délicieuse заради нотките и супер отзивите на доказани ривюъри https://www.youtube.com/watch?v=XTGrkTfMeGU ,а не на рандом клошари във Фрагрантика  Mr. Green

Последна редакция: сб, 22 авг 2015, 19:18 от WaltherP99

# 721
  • Мнения: 10 031
Клошар не е ли скитник вехтошар? Те какво общо имат с Фрагрантика?

# 722
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Deziderata, не знам какво да разбирам под "рандом клошар" и "доказани ривюъри", но аз определено се чувствам като току-що слезнала от палмата Mr. Green Още повече се изкефих, като обясни на I walk alone в размените кой е създателят на Unforsaken Kerosene  Joy Joy
Ковачева, няма го в България още Червената муза. Peace
Аз съм върл розолюбител знаеш, но този парфюм не ми е интересен, защото меко казано не харесвам предишните версиии, както и нищо от бранда освен Богините.
Дени, аз на това разчитам  Wink, като на розолюбителите не се харесва, значи е мой  Grinning. Мисля даже, че е от класа на любимия ми навремето Elle на YSL Heart Eyes, но по-цветен и не толкова плодов, с по-интензивна роза.

# 723
  • Мнения: 566
Клошар не е ли скитник вехтошар? Те какво общо имат с Фрагрантика?

Това е само израз,в който не се изразява някакъв негативъзъм към бездомни хора  Peace
Преди време Фрагрантика беше по-затворен сайт и можеше да се вярва на 90% на ривютата. Сега всеки слага оценки както си реши.ПЪЛНО е с хора,които слагат негативни оценки на парфюми,които НИКОГА не са виждали наживо дори.Имате тема в hhttp://www.basenotes.net/ за това,и доста хора се съмняваха,че компании се плащат за се се пишат глупости под продукти на конкуренцията.Какво ми пречи сега да вляза и да сложа лоша оценка и да напиша някоя глупост за някой парфюм? Нищо...а преди няколко години не беше така.
Има някои доказани ривюъри в Тубата , които са колекционери с по над 500 парфюма на които имам доверие,като https://www.youtube.com/user/Redolessence съм имал щастието дори да го срещна.

Deziderata, не знам какво да разбирам под "рандом клошар" и "доказани ривюъри", но аз определено се чувствам като току-що слезнала от палмата Mr. Green Още повече се изкефих, като обясни на I walk alone в размените кой е създателят на Unforsaken Kerosene  Joy Joy
н и не толкова плодов, с по-интензивна роза.

Преди да реши да започне сам да прави парфюми Джон Пег беше ТОЧНО това-доказан ривюър в Тубата!
Unforsaken е страхотен,но бих го поставил на 3-то място в портфолиото на Kerosene. Peace

# 724
  • Мнения: 10 031
Вярвам единствено на собствения си нос, фрагрантика и клипове в тубата са за забавление, едва ли някой им се връзва. Размерът на колекцията не буди възхита и благоговение.
Виж, дар словото и ентусиазма придружени от култура на изказа са друга бира.

# 725
  • Мнения: 662
Брей! До скоро всички налични парфюми бяха ментета, сега пък световна конспирация от брандовете, които опряха до оценката на Гошо и Пешо във Фрагрантика, разбираш ли... Боже, Боже! Laughing
Хора, имаше времена, когато тази тема беше мега приятна и удоволствие да се чете, с всичките й лаишки мнения относно парфюми всякакви - от "звездни" компоти до нишови творения.
В момента е някакъв мармалад от "Американски психар" и "Студио Х", и аз искрено съжалявам, че си доставих тягостната емоция да я преглеждам.
Пръскайте си парфюмите, наслаждавайте се на усещанията, които ви носят, и не се втелясвайте чак толкова много, защото просто е... смешно. Ще ме прощавате! Peace

П.П. Знам, че е офф, и няма да се разсърдя, ако ме изтрият, но пък и няма да се разсърдя, ако биде разбрано... освен прочетено по диагонал. Simple Smile

# 726
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

В момента е някакъв мармалад от "Американски психар" и "Студио Х", и аз искрено съжалявам, че си доставих тягостната емоция да я преглеждам.

+10001 дето се вика.

Изобщо нито ми се чете, нито ми се пише в темата напоследък.

Само искам от сърце да благодаря на Ковачева, че ме запозна с най-разкошния опушен тютюн - Atkinsons Odd Fellow Bouquet  Hug Хубава, ароматна среща на ароматен сладолед, която стана още по-приятна, защото се случи спонтанно и неочаквано.

Както си мислех, че ще стои по-добре на мъж, в това хладно време ми стои чудесно - гушливо и меко като кашмирен шал, без нахалство, без натрапчивост. Но с едно класно присъствие, което не може да бъде подминато или да остане незабелязано

Последна редакция: нд, 23 авг 2015, 10:38 от Лу

# 727
  • Мнения: 8 476
Аризона, точно в целта!  newsm10 Чудя се какво правя още в тази тема. Повече по навик отколкото с желание отварям, но май и това ще прекратя.

# 728
  • Мнения: 170
Само искам от сърце да благодаря на Ковачева, че ме запозна с нй-разкошния опушен тютюн - Atkinsons Odd Fellow Bouquet  Hug Хубава, ароматна среща на ароматен сладолед, която стана още по-приятна, защото се случи спонтанно и неочаквано.
Както си мислех, че ще стои по-добре на мъж, в това хладно време ми стои чудесно - гушливо и меко като кашмирен шал, без нахалство, без натрапчивост. Но с едно класно присъствие, което не може да бъде подминато или да остане незабелязано
Аууу, като се спомене парфюм и кашмирен шал в едно изречение - изгоряла ми е банковата сметка  Grinning Зимата в един скучен ден, си го избрах за покупка - слагах го в кошницата, махах го .... успях да се удържа, а сега каква стана тя.... Whistling

# 729
  • София
  • Мнения: 5 658
Не знам с какво моят апел за повече сдържаност и по-малко мерене на... кой каквото реши ще има повече тежест от настоятелния съвет от модератор, но ми се иска в тази тема да се запазят добрият тон и сърдечното отношение на списващите един към друг, които винаги сме имали като приоритет. За никого не е приятно да чете обиди и да участва в надхвърляне. Това е за който се разпознае. А ако не се разпознае, толкова по-зле за него.

След малко ще пусна новата тема, която, надявам се, ще е с по-приятна атмосфера  Peace

# 730
  • София
  • Мнения: 3 908
Вчера ядох домашно приготвено сладко от бергамот - няма такъв аромат, поне за мен! Heart Eyes
Бих искала да имам нещо подобно за есенните дни, някой сеща ли се нещо в тази посока да ми подскаже? Предварително благодаря!  bouquet

И също така да ви попитам ароматите на The Body shop стават ли и има ли някой, който заслужава особено внимание?

# 731
  • София
  • Мнения: 5 658
Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА
  bouquet

veka, моля те, пренеси си питането на новото място  Hug

Общи условия

Активация на акаунт