AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 746
  • 610
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 5 828
А сега да се оплача - върнаха ми 5 молива от новите Always on Point, не се въртят.
Разбрах, че с капачето отпред се острят, но как се завърта, за да се покаже графита?!?
Явно не е като старите моливи.
Не ми се вярва всичките 5 да са дефектни, явно аз съм индианец и не мога да разбера как става "номера на китайката"  ooooh!

# 421
  • Мнения: 13 881
А сега да се оплача - върнаха ми 5 молива от новите Always on Point, не се въртят.
Разбрах, че с капачето отпред се острят, но как се завърта, за да се покаже графита?!?
Явно не е като старите моливи.
Не ми се вярва всичките 5 да са дефектни, явно аз съм индианец и не мога да разбера как става "номера на китайката"  ooooh!

натиска се горницата. Това каза Ивчето в другата тема

# 422
  • София
  • Мнения: 5 828
Уф, разбрах, да го бяха написали някъде.
Много благодаря   bouquet

# 423
  • Мнения: 66
Здравейте, представител съм около 10 години. За сега съм много активна в поръчките, имам много подаръци от Авон. Много рядко съм имала сгрешени доставки. Опитах се да стана координатор миналата година, но не се получиха нещата. Искам да споделя за тиганчето. Имам го от миналата година, много беше хубаво, детето изключително много се радваше на палачинки с тези форми, но много бързо му падна покритието, започна да загаря и сега не го ползвам. Вярно, че не е тефлоново, но можеше да издържи повече.

# 424
  • Мнения: 89
Аз тиганчето си го купих миналата Коледа. Сигурно на 5-тото ползване ми залепнаха палачинките и до там. Вече не може да се ползва. Мисля, че струваше около 29 лв. каталожна цена.

# 425
  • Мнения: 1 972
По калпав сайт от този на Аvon.bg не съм гледала!!!! Влизам в полския, разглеждам, избирам ...всичко е лесно и просто, ако знаеш и полски е идеално. Аз обаче не знам полски и реших да погледна българския. Груба грешка.... Тeзи който се грижатt за сайта дано четат тук.
 Да ти е по лесно да гледаш в каталог, езика в който не разбираш от такъв на български ooooh!

# 426
  • София
  • Мнения: 4 179
Имам поръчани 3  парфюма. Търся желаещ за още един, знаете защо. Grinning

# 427
  • Мнения: 185
Здравейте, момичета. Някоя от вас поръчвала ли е мъжкия часовник от мотивационната програма? Ще ми се да видя реални снимки...

# 428
  • Мнения: 51
Първо да попитам с кой парфюм бихте оприличи TTA In bloom ? Хубав ли,траен ли,въобще заслужава ли си?

Второ,относно смяната на координатор,зона и т.н. - изисква се да си неактивен три кампании и директно новият ти избран човек чрез номера на представител те вкарва в нови редици.

# 429
  • Мнения: 13 881
Първо да попитам с кой парфюм бихте оприличи TTA In bloom ? Хубав ли,траен ли,въобще заслужава ли?
.


 Много е специфичен Ин Блуум, печели някаква награда  международна за парфюм на годината 2006 или 2007. Не всеки го харесва. Но харесаш ли го завинаги.

# 430
  • Мнения: 51
Първо да попитам с кой парфюм бихте оприличи TTA In bloom ? Хубав ли,траен ли,въобще заслужава ли?
.


 Много е специфичен Ин Блуум, печели някаква награда  международна за парфюм на годината 2006 или 2007. Не всеки го харесва. Но харесаш ли го завинаги.
А можеш ли да го доближиш до някой от по-масовите им аромати?За съжаление не открих код за мостра и за това разпитвам...

# 431
  • Мнения: 612
Второ,относно смяната на координатор,зона и т.н. - изисква се да си неактивен три кампании и директно новият ти избран човек чрез номера на представител те вкарва в нови редици.
[/quote]
Ако не си от т.нар."топ" може и да става, но иначе  трудна, да не кажа невъзможна работа. Е аз от 2 дни съм вече директно към зоналния лидер, друг вариант просто няма.  bouquet

# 432
  • София
  • Мнения: 4 179
Първо да попитам с кой парфюм бихте оприличи TTA In bloom ? Хубав ли,траен ли,въобще заслужава ли?
.

Имам го, ако искаш може да го подушиш.

# 433
  • София
  • Мнения: 4 179
Първо да попитам с кой парфюм бихте оприличи TTA In bloom ? Хубав ли,траен ли,въобще заслужава ли?
.


 Много е специфичен Ин Блуум, печели някаква награда  международна за парфюм на годината 2006 или 2007. Не всеки го харесва. Но харесаш ли го завинаги.
А можеш ли да го доближиш до някой от по-масовите им аромати?За съжаление не открих код за мостра и за това разпитвам...

Имам го, ако искаш може да го подушиш.

# 434
  • Мнения: 13 881
А можеш ли да го доближиш до някой от по-масовите им аромати?За съжаление не открих код за мостра и за това разпитвам...

Наистина не предлагат мостри.
Във Фрагрантика дават кои аромати ако ти харесват ще ти допадне и са изброени всички от Тта ( тудей, тумороу, харт) без олуейз и Амур. Сложени са за сходни и  тризъл и инкандесенс люмиер, еуфория ня кк,пето авеню на арден .

Не прилича nна никой от тях, но ако харесваш плътни аромати, неакватични, цветни и топли ще ти хареса

Общи условия

Активация на акаунт