AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 778
  • 610
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 51
Благодаря ви момичета,страхотно отзивчиви и изчерпателни сте...    bouquet bouquet bouquet

  rimar -че,ти в Младост ли беше?


# 436
  • София
  • Мнения: 4 179

  rimar -че,ти в Младост ли беше?


Не, в центъра работя. Далечко си ми.

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 1 583
Първо да попитам с кой парфюм бихте оприличи TTA In bloom ? Хубав ли,траен ли,въобще заслужава ли?
.


 Много е специфичен Ин Блуум, печели някаква награда  международна за парфюм на годината 2006 или 2007. Не всеки го харесва. Но харесаш ли го завинаги.
Аз съм му фен, наистина не прилича на друг и  много ми липсваше като го бяха спрели. Траен е, на шала си го усещам и следващия ден.

# 438
  • Мнения: 5 397
При мен който и да е парфюм се задържа на дрехи/шалове/яки, но на кожата е друго нещо- там е с различна трайност.

     Между другото , кои са ви TOP 5  аромата от AVON, без значение трайност, само като привлекателност, омайност, въздействие върху околните.
     С кой аромат най ви харесват?


Моите /допълнено/ : TTA Romanic Voyage , Outspoken by Fergie , TTA Amour, Mesmerize for her, Cherish, Luck la Vie, Ulta Sexy Pink , Perceive Dew, Dazling Moment
 Simply Elements Meadow Dew 30 мл /от много отдавна е спрян, мирише на зюмбюл/

Последна редакция: нд, 18 окт 2015, 17:02 от *Камея

# 439
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295

     Между другото , кои са ви TOP 5  аромата от AVON, без значение трайност, само като привлекателност, омайност, въздействие върху околните.
     С кой аромат най ви харесват?


Моите : TTA Romanic Voyage , Outspoken by Fergie , Mesmerize for her, Ulta Sexy Pink , Perceive Dew, Dazling Moment
 Simply Elements Meadow Dew 30 мл /от много отдавна е спрян, мирише на зюмбюл/

TTA Amour, Luck la Vie, Perceive Dew, Instinct for Her, Mesmerize Black for Her, а от по-старите - Spotlight и Outspoken Intense by Fergie.



# 440
  • Мнения: 13 999
Ау страхотна идея много ще ми е интересно да чия любмите ви аромати.

Моите са Абсинт на Лакроа, Аутспокън на Фърджи, Ривиера годесс от сезонните, и Про айс от мъжките който ползвах за дамски.

# 441
  • София
  • Мнения: 1 731
И аз мисля, че идеята е много хубава!
Моите са: TTA Always, Outspoken, Femme. Имаше и един TTA Amour. И други съм ползвала, но не са ми любими.

# 442
  • Мнения: 612
Treselle, Always,Cristian Lacroix Roug - са моите любими аромати.  bouquet

# 443
  • Мнения: 2 224
TTA Always, Femme, Percieve Dew, Femme Icon, TTA Amour, Little Pink Dress, Outspoken ,Rare Gold, Luck La Vie

# 444
  • Мнения: 13 999
Един въпрос. Онази оферта с поръчка на магазин изчезва ли след време. в смисъл валидна е цялата кампания или само някакъв период?

# 445
  • София
  • Мнения: 4 179
Един въпрос. Онази оферта с поръчка на магазин изчезва ли след време. в смисъл валидна е цялата кампания или само някакъв период?

Аз сега пуснах поръчка, като ми излезе фактурата ще разбера дали имам подаръците. Много неща светеха в жълто, но предполагам, че чак утре ще я фактурират. Друг път са много бързи.

# 446
  • Мнения: 13 999
Един въпрос. Онази оферта с поръчка на магазин изчезва ли след време. в смисъл валидна е цялата кампания или само някакъв период?

Аз сега пуснах поръчка, като ми излезе фактурата ще разбера дали имам подаръците. Много неща светеха в жълто, но предполагам, че чак утре ще я фактурират. Друг път са много бързи.

мерси
защото в официалния сайт на ейвън тази оферта въобще не я виждам докато преди се появяваше отгоре веднага.

# 447
  • София
  • Мнения: 4 179
_re_ge, утре като я фактурират ще пиша.

# 448
  • Русе
  • Мнения: 633
Моите любими аромати, някои от които са спрени вече: CITY RUSH, BOND 007,  TTA Amour, Little Wite Dress, Cristian Lacroix Nuit, Perceive Dew

# 449
  • София
  • Мнения: 4 179
_re_ge, НЯМАМ! Явно като е свален банера офертата вече не важи. Язък за комбинациите  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт