AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 794
  • 610
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 14 009
така пера всичките си чанти , на децата раници и прочие.
На 30 минутната програма която имам няма някакви особенно размятквания на това което е в барабана. Когато чантата е една има място и не се намачква или обезформя.
А ако е от кожезаменител я пускам и на 400 оборота центрофуга но дантелената не бих рискувала.

# 571
  • Мнения: 1 399
_re_ge Благодаря за каталога. Не ме впечатли особено , но се надявам , че този път ще имам по-голяма поръчка , че в последните две кампании съм пълно капо. И за мен нищо не успях да си харесам.
Миналата седмица останах приятно изненадана , след като зъболекарката ми ме попита какъв парфюм използвам (femme icon) , че много й бил харесал.

# 572
  • Мнения: 612
Дантелената чанта в кремаво много се хареса от хората. Искаха да им я продавам, но не , ползвах я 2-3 месеца. Замърси се, обаче. Не смея да я пера.
Черната изглежда стилна и явно ще побира доста.
Аз предпочитам хоризонтално дълги и по-плитки.
Налага ми се да пусна втора поръчка, а хич не ми се занимава... Единият продукт е рисков- чадърът с фенерчето 30 лв.....имате ли отзив за него?
Прах я в пералня на 30 градуса и си е екстра. bouquet

# 573
  • Мнения: 8
Здравейте. Имам въпрос към по-запознатите от вас. Пуснах поръчка още 1-вия ден от кампанията и видях, че ми липсва 1 продукт, след като бях фактурирана и го пуснах като добавка, обаче добавката нито е фактурирана, нито нищо, на Проследяване на поръчката си седи статус : получен само и нищо друго. Въпроса ми е ако пусна някакъв продукт добавката ще бъде ли в кашона с него или трябва наново да го поръчам? Благодаря ви предварително:)))

# 574
  • Мнения: 5 037
Добавката ще дойде,само ако си я пуснала преди да ти е фактурирана поръчката.Иначе няма да дойде.Ще се запази за следваща поръчка.

# 575
  • Мнения: 5 397
Добавката ще дойде със следващата пусната поръчка, но поне 50-левова трябва да бъде, иначе има такса доставка и няма никаква отстъпка. Тоест, не е изгодно за представителя да пуска поръчки под 50 лв.

Мерси за съветите. Ще изпера моята. Може и на ръка.
 Много си я харесвам.Удобна е, непретенциозна и нежна.

Последна редакция: ср, 28 окт 2015, 16:40 от *Камея

# 576
  • Мнения: 5 037
Днес в червено светеше молива Cosmic Brown.Имам клиентка,която го поръчва всека кампания,без значение от цената.Чудя се какво да и обяснявам вече за този молив-почти през кампания е в недостиг ooooh!

# 577
  • Мнения: 8
Благодаря ви. Явно ще се набутам, тъй като много държа да си получа продукта, а съм сигурна, че пуснах кода още първия път... Grinning

# 578
  • Мнения: 493
Получих портмонето - харесва ми! След част от вашите коментари очаквах нещо доста лошо, но останах много приятно изненадана. Peace

# 579
  • Русе
  • Мнения: 633
Взех си поръчката сутринта и още тогава си отворих чантата. На мен ми хареса. Целия ден съм с нея и е много удобна. А се чудя, защо толкова й се сърдите Wink - в магазина за 5лв. чанта няма да намерите  Heart Eyes

# 580
  • Мнения: 612
Взех си поръчката сутринта и още тогава си отворих чантата. На мен ми хареса. Целия ден съм с нея и е много удобна. А се чудя, защо толкова й се сърдите Wink - в магазина за 5лв. чанта няма да намерите  Heart Eyes
И аз я получих днес и съм доволна.  bouquet

# 581
  • Мнения: 95
Здравейте,
Някой,може ли да ми каже на стр.114 Бронзиращите перли за лице ,кои цвят са Bronzet или  Deepest bronze?

# 582
  • Мнения: 2 226
Здравейте,
Някой,може ли да ми каже на стр.114 Бронзиращите перли за лице ,кои цвят са Bronzet или  Deepest bronze?

според мен бронзед, деепест е по-тъмно

# 583
  • Мнения: 759
Знаете ли към подаръците за попълнена анкета дали има крем за лице праскова от серията Naturals? Тъй като в безплатните материали имам един такъв и не знам от къде е. С миналата поръчка имах три душ- гела подарък.

# 584
  • Мнения: 188
Знаете ли към подаръците за попълнена анкета дали има крем за лице праскова от серията Naturals? Тъй като в безплатните материали имам един такъв и не знам от къде е. С миналата поръчка имах три душ- гела подарък.
Да, подарък е. Аз също се чудих откъде са дошли допълнителните продукти, тъй като не бях погледнала фактурата. Много се зарадвах и мотивирах за следващата поръчка, когато видях подаръците, но май само за себе си ще трябва да поръчвам -клиентите хич ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт