Отговори
# 60
  • Мнения: 152
Цоп и аз в новата тема. Днес бях на една лекция за раждането в sky city, доста полезни неща чух. Знаете ли, че съм притеснена, тъй като се следя в частна клиника, а мисля да раждам в Майчин дом, и лекарите биха ме третирали малко особено.

# 61
  • Мнения: 326
Цоп и аз в новата тема. Днес бях на една лекция за раждането в sky city, доста полезни неща чух. Знаете ли, че съм притеснена, тъй като се следя в частна клиника, а мисля да раждам в Майчин дом, и лекарите биха ме третирали малко особено.
Защо смяташ така? Заради частната клиника ли? Не мисля, че биха те третирали, нали отиваш при тях накрая, а и Майчин дом си е Майчин дом  Whistling

# 62
  • Мнения: 515
Момичета, благодаря ви за милите думи!  Hug Извинявайте, ако съм стреснала някой, но мисля че е добре да се обърне внимание на пъпната връв и да се вземат необходимите мерки. Естествено раждане или секцио.... важното е бебето да е добре и всичко да мине с минимален риск и за двамата  Heart Eyes Ще се доверя на докторите Peace

# 63
  • Мнения: 718
Денис, след 2 седмици ставам на 36. Въпросът е, че ще ми е първо раждане. Живяла съм в Англия и знам, че в чужбина си е ОК, но при нас вече съм за пенсиониране  Crazy

# 64
  • Мнения: 923
Направо за пенсия си! Аз с моите 37 направо в старчески дом!  hahaha А мен тук ме врънкат да раждам нормално след едно секцио.

# 65
  • Мнения: 718
честно казано аз съм на мнение каквото каже докторът, но ми се иска да си спестя възстановяване от операция. Не съм от тези, които задължително искат да направят всичко за естествено раждане. Абе....сигурно е от хормоните, ама не знам какво искам. Доверявам се на док на 100 % и каквото стане.

# 66
  • Мнения: 3 199
Момичета, какви шишета смятате да ползвате - стъклени или пластмасови? Чета много противоречиви мнения...
И вярно ли е, че стъклените не могат да се стерилизират в микровълнова?

# 67
  • Мнения: 434
Меци благодаря за новата темичка   bouquet и разбира се на всички, които я поддържате   bouquet

Diamond Не се притеснявай всичко ще е наред, но и аз мисля, че трябва да ни уведомяват за тези неща, още повече, че сигурно е видяла, ама защо не ти е казала  newsm78

Ladyjj защо си мислиш, че ще те третират особено .....в болниците всичко общо взето върви на конвеер, не мисля, че някой изобщо ще мисли за това къде си следила бременността си, не се притеснявай  Peace
Ритници и аз доста си ги усещам , най-вече под пъпа (по лекички) и под гърдата доста по силни, та предполагам това си ни крачетата  Mr. Green
Анастасия добре дошла отново, надявам се всичко да е наред, нали беше казал, че бащата не се интересува, или аз не съм разбрала правилно  Hug

Мене от 2 дни яко са ме подгонили киселините  Embarassed Embarassed Содата временно решение, та сега ММ ми купи Талцид

Много хубави имена сте избрали всички  Hug

# 68
  • Мнения: 718
Денис, ама при теб не е ли малка разликата между двете деца. Ако първото е секцио, не трябва ли да мине някакъв период за естествено? Веднъж попаднах в Бърза помощ в Англия, боже на какво се нагледах. Нещо им е сбъркано там в системата.

# 69
  • Мнения: 434
Момичета, какви шишета смятате да ползвате - стъклени или пластмасови? Чета много противоречиви мнения...
И вярно ли е, че стъклените не могат да се стерилизират в микровълнова?

Пластмасови  Peace
И аз знам , че стъклени не могат да се стерилизират в микровълнова, само се изваряват .....например в тенджера на котлона   Peace

# 70
  • Мнения: 190
Привет и от мен. Два дни ходя да си поправям един стар болничен, от Л.лекар, където ме е писал със старата фамилия.
За имената, мислим още. Харесваме Елена, Ева, Калина, Ана, но не можем да решим. ММ е Мартин и много ми харесва, а синът ми е Емил 😊
За диоптъра, аз съм с 3,50, и на двете очи и ражда нормално, без упойка. Ако няма проблем с ретината или др, може.
За годините 😆 Емо го родих на 35 скоро навършени, сега ще бъда на 37 живот и здраве. Ама съм запазена 😉😊

# 71
  • Мнения: 3 595
Запис, че за малко да ви изпусна! Мерси А темата!

# 72
  • Мнения: 50
За имената и първия път и сега ще кръстим детенцето на родителите ни, но не по задължение, просто наистина харесахме с ММ подходящи имена. Баткото е Денислав, на свекъра Дяко буквичката и на свекървата Славка. Сега бебка ще я кръстим на майка ми, много ни помага също. Казва се Галина и бебка ще е Галена, малко по-съвременно. Надявам се да не го свъзват само с фолк певицата, че ми харесва като име.
И моето бебче рита навсякъде или по скоро се движи по цялото протежение. Определено най-малкото усещам, че е с надолу главата вече, понеже преди блъскаше покрай пъпа и по-надолу, а сега силните ритници са покрай и над пъпа, а ниско долу се усещат по-леки движения, като вирне краката на главата или мърда с ръчички. И дупето се усеща, че е отдясно, общо взето са по-силни движенията с задната плацента и вече започва да си боли.
Аз пък мисля, че за началото си трябваше стъклени шишета, но не твърдя, че е непременно така, останала съм с такова впечетление.
Ох и аз съм от 3-4 дни с киселини и вече се убедих, че не е от храната, а от бременността. Sad Също смятам засега да пробвам с Талцит, предния път ми вършеше работа.

# 73
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Прекрасна нова тема!   bouquet
Да я изпълним с добри новини.
Тъкмо успях да дочета старата тема.....
Дори писах там....
Надявам се вече да съм по-редовна.... още 2 дни ще работя....

Ние сме избрали име за момче - Димитър - ще уважим свекъра - предложението е мое.

Ще пиша по-подробно като прочета.

# 74
  • Мнения: 1 034
Аз не виждам защо да не могат да се стерилизират стъклени шишета. По-скоро не бих ги изварявала в тенджера, защото могат да се счупят, но в микровълнова... Аз и първия път и сега ще ползвам пласмасови.

Общи условия

Активация на акаунт