Детски рожден ден - ВАРНА -10

  • 109 457
  • 756
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 144
За поредна година ползвах услугите на актрисите от кукления театър и отново дадоха всичко от себе си. Анимацията им е един час и включва изнасянето на тората.
[/quote]

Може ли да споделиш повечко за тях или да дадеш координати

# 226
  • Мнения: 1 322
Здравейте!
Влизам с молба за съвет и идеи Simple Smile
Синът ми става на 1г през юни. От Варна съм, но отдавна живеем в София и от носталгия по морето, искам да направя първия му р ден там. Съответно, искам да е навън, по възможност с гледка към морето  Blush Чуденката ми е между двете крайности -
1. Да поканя няколко деца на възраст 2-3г, с аниматор, балони и т.н.
2. Да бъде в тесен семеен кръг - баби, дядо, по един чичо и вуйчо и ние тримцата. ( тук обаче имам усещането, че няма да е по-различно от регулярна семейна вечеря...)

Та се блъскам между двете крайности. Първи рожден ден е и ми се иска да е по-празнично и специално, но се притеснявам дали няма да е в повече голямата организация...

# 227
  • Мнения: 7 465
Още сме доникъде Tired Ходихме на конната база в Кичево. Изглежда интересно, но категорично не става за нашите цели. Кафенето е много малко (16 места), децата може да са до 15 (а при нас поканените ще са повече). Мисля, че няма място, на което да играят децата, а и времето с коня също е ограничено. Но за езда е хубаво Mr. Green
Иначе ходихме в Калиманци, но не на Калимански хан, а на Чифлика. Язди кон и седнахме в заведението. Има малко люлки за игра, на нея й допадна. Мен малко ме притеснява, че е механа, а не ми се иска точно такова за детски рожден ден. Но остава като вариант засега.
И на всичкото ми мислене и проучване детето преди няколко дни каза, че иска на Капела Tired Никаква идея нямам откъде й дойде...не знам и аз, рд е в средата на юли, все ми се искаше някъде навън.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 60
Здравейте!
Искам само да попитам в Елитис само със сладкарница Дъга ли работят или може да се внесе торта?

# 229
  • Мнения: 41
Може да се внесе и друга торта. Мисля, че изискваха сертификат за нея и ако не се ползва някаква пакетна услуга се доплаща 10 лв.

# 230
  • Мнения: 5 513
Здравейте! Търсих мнения в нета, за рожден ден в Галакси боулинга в Черно море, но не открих. Много моля някой да ми каже, ако е празнувал там, какви са условията и доволни ли сте?

Благодаря!

# 231
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 5 241
За феновете на Амичи,ще отварят ново заведение над читалище Маяковски до края на месеца.

# 232
  • Мнения: 5 513
За феновете на Амичи,ще отварят ново заведение над читалище Маяковски до края на месеца.

Хм, къде точно знае ли се?
Аз запазих за РД на малката горе във Възраждане, ако знаех щях да изчакам да ми е по близо.

# 233
  • Някъде там
  • Мнения: 886
За феновете на Амичи,ще отварят ново заведение над читалище Маяковски до края на месеца.

Къде по-точно???  newsm78

# 234
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Влизам, за да похваля новия детски клуб на "Варненче" в Спортна зала. Бяхме първият им РД, в деня на откриването на клуба, децата се забавляваха невероятно. Party Някой, ако се интересува от подробности, ще напиша. Peace

# 235
  • Варна
  • Мнения: 20 231
Влизам, за да похваля новия детски клуб на "Варненче" в Спортна зала. Бяхме първият им РД, в деня на откриването на клуба, децата се забавляваха невероятно. Party Някой, ако се интересува от подробности, ще напиша. Peace

Напиши. Всички, които четат в темата предполагам, че ще се интересуват. Grinning

# 236
  • Мнения: 7 465
Казвай всичко, че изобщо не знам за какво става въпрос Simple Smile

# 237
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 5 241
Новото Амичи ще е точно срещу Ареаната,така ми каза аниматорката.Преди да се излезе на бул.Левски във дясно в кооперацията предполагам.

# 238
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Новото Амичи ще е точно срещу Ареаната,така ми каза аниматорката.Преди да се излезе на бул.Левски във дясно в кооперацията предполагам.
Ахааам!!Уфффф ама са избрали едно място  Sick Аз си мислех, че ще има и дворче ама ......

# 239
  • Мнения: 14 034
Влизам, за да похваля новия детски клуб на "Варненче" в Спортна зала. Бяхме първият им РД, в деня на откриването на клуба, децата се забавляваха невероятно. Party Някой, ако се интересува от подробности, ще напиша. Peace

За каква възраст е подходящ ?

Общи условия

Активация на акаунт