Детски рожден ден - ВАРНА -10

  • 105 743
  • 756
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Бухтичка, не е точно поляна, но си има двор и е приятно за празнуване - миналото лято там направихме РД на Лора - "Бялата къща" в Чайка. Peace

# 616
  • Мнения: 6 902
БУХТИЧКА,по спомен меню беше на цена 430лв без напитките за възрастните и съответно и тортата и затова ти казвам,че са цифромани.
Цената не ме притеснява, благодаря  Peace

Бухтичка, не е точно поляна, но си има двор и е приятно за празнуване - миналото лято там направихме РД на Лора - "Бялата къща" в Чайка. Peace
Мерси, освен да го посетя и това място да го видя наживо. Чувала съм го много пъти, но така и никога не съм ходила ooooh! За децата обаче май няма забавления, поне не виждам на снимките. На мен не са ми задължителни де, но е плюс ако има.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Здравейте, търся отзиви за РД във Forest food house, над картинг пистата. Някой да е ходил там? За самата картинг писта също се интересувам, дали е подходящо за деца на 7-9 години или са още малки?

# 618
  • Мнения: 353
Здравейте на всички.
Имам нужда от конкретни места за деца над 8 години.
Ще се радвам да споделите мнения от личен опит   Peace

# 619
  • Варна
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета! Предстои да организирам 1-вия РД на дъщеря ми в края на Май. Искам да е място с детски кът на открито, но да има и резервен вариант на закрито. Май във Варна няма подобно, а? Ще има дечица от 1 до 4-5 годинки и затова ми трябва детски кът. До сега с баткото все в Невеляшка празнуваме, там ми харесва, но трябва да сменим вече Simple Smile

# 620
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Здравейте, момичета! Предстои да организирам 1-вия РД на дъщеря ми в края на Май. Искам да е място с детски кът на открито, но да има и резервен вариант на закрито. Май във Варна няма подобно, а? Ще има дечица от 1 до 4-5 годинки и затова ми трябва детски кът. До сега с баткото все в Невеляшка празнуваме, там ми харесва, но трябва да сменим вече Simple Smile

Панамера, по-горе я споменаха..

# 621
  • Варна
  • Мнения: 40
Здравейте група! Четох назад в темата  за празнували в Еко парка,някой с по- нови отзиви и препоръки  ,както и въпрос-плащате ли входа на всички поканени  ? За есга силно съм се насочила за там, рожденият и ден е в началото на юни месец. Наистина малко отзиви и съвети ще са ми от полза, тъй като аз никога не съм ходила там  , но смятам да поправя това ,най -малкото поне да добия представа за самия парк. Благодаря предварително!

# 622
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Миналата година синът ми празнува 7г в Еко парка.
Бяхме поканили около 15 деца, ако не и повече.
Вход се плаща за възрастните - 2 лв и децата над 7г - 1лв.
Платих на всички входа, все пак сумата не беше огромна,
а и смятам, че е смешно и обидно към гостите ми
да ги карам да си плащат вход от по 2-3 лв.

Месец предварително вече бяха заети трите барбекюта,
затова ние бяхме на една маса между дърветата,
но за да я запазим, бяхме там по-рано.

Освен дребните сладки и соленки и сок,
поръчахме пици от Селена и пътьом ги взехме.

Тортата беше от Дъга и я донесоха до входа на парка.

Има колички, които дават, за да си пренесеш багажа,
както и няколко пластмасови маси и стола,
но те бяха със запазване предварително.

Това май беше най-големия от към брой деца рожден ден
и най-евтиния.

Като теглих чертата, сумата беше под 150лв,
а се бях престарала с повече храна и пици.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Преди броени дни бях на рожден ден на детенце, което навърши 1г в Панамера.
Има и навън къде да щъкат - един пясъчник, както и вътре детски кът.
За  малко по-големите поляна да ритат топка.
Имаше бебешоци.

Ние бяхме доста възрастни с приготвено там агнешко и го бяха направили страхотно,
а аз ям агнешко само на Гергьовден, защото не ми е любимо месо.
Та, впечатленията ми от кухнята бяха добри. От обслужването също.

Последна редакция: пт, 22 апр 2016, 09:35 от missNoir

# 623
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
МИСЧЕ,май нещо бъркаш имената???ЕКО РАЙ е над картинг пистата,а ЕКО Парка е на долния булевард за Дружба?

# 624
  • Варна
  • Мнения: 375
Споделям написаното от missNoir,че Еко парка остава едно от най-предпочитаните места за рожден ден на открито.Ние бяхме над 20 деца и още толкова и повече възрастни,резервирах 2комплекта маси и столове,избрахме си една полянка,украсихме с флагчета надписи.Бях приготвила и купила доста неща за хапване,торта,напитки...Децата не се спряха,бесняха до следобед и още споменават този ден.В крайна сметка това беше най-забавния,различен и евтин рожден ден,който съм организирала.Сега в края на май сме пак там да отпразнуваме завършването на детската градина.Дано времето позволи!

# 625
  • Мнения: 11 908
МИСЧЕ,май нещо бъркаш имената???ЕКО РАЙ е над картинг пистата,а ЕКО Парка е на долния булевард за Дружба?

И аз това щях да напиша,по описание точно на Еко парк прилича  Simple Smile

# 626
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Упс, сега ще оправя името, че и в Еко Рай сме били Simple Smile

# 627
  • Варна
  • Мнения: 40
Много благодаря на всички с бързия отговор,но аз пак съм в питанка Simple Smile . Големият ден е петък и много се чудя дали да го направя след обяд от 16-17ч. приемрно(след градина) или да използвам предиобяда и обяда на съботния ден? Ако завали какви са ми вариантите? Дайте ми , моля някаква идея как да платя на гостите си входа? Плащате предварително  , а на тях им давате талончета в поканата или после парички на ръка, или някой стои до касата и така. Децата ще са основно 5-годишни , има ли там разни катерушки,пързалки или голи поляни(ако са само голи поляни се замислям евентуално за 1ч.-клоун)?

# 628
  • Варна
  • Мнения: 10 551
В деня на рождения ден аз оставих на входа на жената списък
с имената на децата и срещу всяко име колко лева вход се полага да се плати
в зависимост дали родителя е един и детето дали е над или под 7г.
Предварително ги бях изчислила и платих на входа.
Предупредих родителите, че съм платила входа и да кажат за кой рожден ден са
и имената на гостенчето и така жената си отбелязваше кой е влязал и да не им иска вход.

Катерушки и пързалки няма.
Поляни има много. Идват клоуни в Еко парка.

Аз носех топки, федербал и всичко подобно за игра на открито,
но те основно търчаха напред-назад. Съвсем малко ритаха,
федербала го отразиха двама възрастни за кратко.
В поканите бях написала който иска да носи играчки за открито.

Ако завали нямате варианти да се скриете. Доколкото си спомням
и при барбекютата нямаше навеси.
Може периодично да следиш прогнозата в този сайт.
Много пъти сме го тествали и до сега са познавали.
http://www.accuweather.com/en/bg/varna/51536/weather-forecast/51536

Ние го празнувахме в събота от обяд до към 16ч отиде.
Децата бяха много доволни и никой не бързаше да си тръгне.

# 629
  • Мнения: 11 747
missNoir, а кой месец беше този РД? В смисъл жега ли беше? Има ли дебели сенки, под които да се скрием, и големи трябва да са сенките, за да може хем да се бяга, хем да са на сянка децата... Аз съм ходила, но само напролет и отдавна, не съм обръщала внимание. Понеже гомисля за средата на юли. В началото на юли щеше да е, но заради сватба ще трябва да отложим.

Общи условия

Активация на акаунт