Пазаруване от Mothercare - тема 3

  • 60 161
  • 356
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 23 165
понякога изпращат с техните пощи и хем няма проследяване, хем е много бавно.

# 286
  • Мнения: 731
аз пък на 6/07 направих поръчка, която още е на статус процесинг, а до утре трябва да е на адреса на превозвача. Предишната поръчка много бързо я обработиха и забавянето дойде от превозвача в Бг... Чудя се, ако до утре не са ги доставили на УК адреса, какво да правя - и да ми канселират поръчката, трябва да ми възстановят парите, а аз не съм плащала с пейпал, а само с данните на картата ми..

# 287
  • София
  • Мнения: 23 165
връщат пари и по карта ако се наложи.
по намаления винаги е голяма каша, бавно обработват, свършват нещата, много объркани неща има.
аз и липси съм имала, ама поне връщат парите после.
а и мисля че само блокират сумата, теглят я като започнат да приготвят поръчката.

# 288
  • Мнения: 731
Изтеглена ми е в същия ден на поръчката Simple Smile Проверих я още тогава в края на деня Simple Smile Значи да чакам

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 948
На мен едни неща ми стояха Processing, но вчера пристигнаха с общия кюп. Доволна съм Simple Smile

# 290
  • София
  • Мнения: 791
Онзи ден в ФБ качиха табелка, че имат закуснение в обработването на поръчките! Добре, че не чакам неща за сега.... При мен още ни вест, ни кост!

# 291
  • Мнения: 3 213
Моите поръчки се обработват с нормална скорост засега, но да не казвам голяма дума, че чакам още една...

# 292
  • София
  • Мнения: 23 165
За бърза обработка плащате доставка за следващия ден и всичко пристига бързо.

# 293
  • Мнения: 18 477
Момичета, можете ли да ме ориентирате с размерите. С щерката преди 8 години бях останала с впечатление, че бебешките дрешки са леко уголемени,но днес като преглеждах старите гащеризончета и новото, което ще чака новото бебе, установих че едновремешния размер 3-6м. е едно към едно със сегашния 0-3. Позабравила съм вече колко е голямо едно новородено, но ако преди бях големички за щерката, сега не знам. Според вас за първите месеци какъв размер трябва да взема, като не се очаква бебето да е от едричките?

# 294
  • София
  • Мнения: 791
Същите са размерите 0-3 за новородено. Разликата на моите деца е 6 г и половина, тежаха по 3000 кг новородени 0-3 съм вземала.

# 295
  • София
  • Мнения: 791
Има ли още някой, който да не си е получил- при доставчик, поръчка направена първи ден от намаленията? Парите са ми дръпнати дори от картата, платено с пейпал. Започвам да се притеснявам!

# 296
  • София
  • Мнения: 23 165
пиши им най-добре, питай с кой куриер пътува, поискай номер за проследяване.
ако няма такъв, направо си искай парите. то мина много време.  Rolling Eyes

# 297
  • Мнения: 18 477
В английския амазон има в момента намалени дрешки на Mothercare и безплатна доставка до английски адрес при поръчка над 20 паунда (уж за определени артикули, но ме пусна и с други, които не са add on). Част от тях в сайта не са намалени или са съвсем малко намалени. Аз гледах за съвсем малко бебе, но имаше и за по-големички. Най-много се радвам на ромпърче за 2.94, което в сайта е 10 паунда.

# 298
  • София
  • Мнения: 791
Пак аз... загубили са ми поръчката! Предлагат ми да я поръчат отново или да ми върнат парите!ееее не ми върви на лятното намаление втора година! Писах им, ако ми съберат вс артикули и цената не се промени , да направят нова поръчка! Да видим какво ще отговорят, ако ли не ще си искат парите.

# 299
  • Мнения: 2
Мами, някой имал ли е проблем с плащането в сайта. След като въведа данните за дебитната карта постоянно ме връща отново на страницата за billing&payment, без да ми дава никакво съобщение или грешка? Какво въвеждате за issue number - пробвах с 00,01,11 , приема ги, не ми дава грешка, но нищо не се случва?

Общи условия

Активация на акаунт