Хотелите във Велинград - 8

  • 317 809
  • 2 078
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Мнения: 99
Здравейте момичета, аз съм ходила до сега два пъти във Велинград, но винаги с кола, сега ще бъда сама с дъщеря ми на 6 г. и ще пътуваме от София с автобус. Някой ако е пътувал, моля да ми даде повече информация, аз разбира се направих проучване, но никога не съм ползвала този вариант, ако има и някакви други варианти от София до Велинград, моля споделете  Grinning.
Имам и друг въпрос, за хотел Двореца, не сме ходили за сега там, има ли вътрешни басейни и хубави ли са, на сайта не виждам нищо интересно вътре освен един голям басейн!?За сега съм се спряла на Макси клуб, но имаме още доста време, планирам отдалече пътуването, тъй като е обвързано с ваканцията на дъщеря ми, става въпрос за началото на юни и не знам какво ще е времето искам да има и вътрешни и външни хубави басейни. Поради това, че сме без кола като последен вариант са ми Грандхотела, Вела хилс и други по-далечни от центъра хотели.

# 1 996
  • Мнения: 2 530
Момичета, живот и здраве ми предстои уикенд във Велинград. Понеже съм избрала малък хотел, искам да посетя басейна на някой от по-големите хотели. Кой бихте ми препоръчали?

# 1 997
  • Мнения: 646
Момичета, живот и здраве ми предстои уикенд във Велинград. Понеже съм избрала малък хотел, искам да посетя басейна на някой от по-големите хотели. Кой бихте ми препоръчали?
Добър басеин за плуване ли търсиш, топъл за киснене или добро спа?

# 1 998
  • Мнения: 2 530
Топъл басейн за плицикане.

# 1 999
  • Мнения: 2 053
Топъл басейн за плицикане.
Акватоник, Вела хилс, Свети спас

# 2 000
  • Мнения: 3 284
Момичета, живот и здраве ми предстои уикенд във Велинград. Понеже съм избрала малък хотел, искам да посетя басейна на някой от по-големите хотели. Кой бихте ми препоръчали?
Добър басеин за плуване ли търсиш, топъл за киснене или добро спа?
Първо според мен трябва да видите кои хотели пускат външни посетители .

# 2 001
  • Мнения: 646
Топъл басейн за плицикане.
Акватоник, Вела хилс, Свети спас
И Аура също

# 2 002
  • Мнения: 432
Момичета, да попитам, през този период на годината, в Рояла всички външни басейни и джакузата ли  са в експлоатация?

# 2 003
  • Мнения: 3 957
Момичета, да попитам, през този период на годината, в Рояла всички външни басейни и джакузата ли  са в експлоатация?
Да, с изключние на най - големия външен басейн, който се ползва само лятото.

# 2 004
  • Мнения: 432
Момичета, да попитам, през този период на годината, в Рояла всички външни басейни и джакузата ли  са в експлоатация?
Да, с изключние на най - големия външен басейн, който се ползва само лятото.
Благодаря за бързият отговор  Simple Smile

# 2 005
  • София
  • Мнения: 53
Здравейте! Предстои ми престой във Вела хилс. Детето ми е на 3 год. Дали да го пусна за малко в басейна или не става? Тук четох, че е доста топъл. Sad

# 2 006
  • Мнения: 2 053
Здравейте! Предстои ми престой във Вела хилс. Детето ми е на 3 год. Дали да го пусна за малко в басейна или не става? Тук четох, че е доста топъл. Sad
Не е доста топъл. Големия е около 35 градуса. До него е детския басейн, 60 см., който изстива по-бързо и не е повече от 33-34 градуса. Спокойно може да го пуснете. Топли са двете джакузита 37-38 градуса.
Весело изкарване!

# 2 007
  • Мнения: 13 209
Някой ходил ли е в Олимп?

# 2 008
  • София
  • Мнения: 53
bubkab, благодаря!  bouquet

# 2 009
  • Мнения: 34
Здравейте момичета! Моля ви дайте мнение за Арте Спа. В Букинг отзивите са добри, но тук никой не го коментира и това започна да ме притеснява малко Simple Smile Аз държа повече на вашето мнение. Винаги преди да посетя някой непознат за мен хотел чета вашите отзиви и никога не сте ме разочаровали.

Общи условия

Активация на акаунт