SUPERNATURAL: Let there be Darkness

  • 34 386
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Диди,  Hug


Знам как се чувстваш и ужасно ти завиждам, че гледаш сезоните за пръв път. Предстоят ти толкова страхотни серии  Heart Eyes Сигурна съм, че ще ги издумкаш за нула време и ще започнеш да четеш и пишеш с нас.

Ех, куче да си Joy !




Пу! да съм кучката от второто гифче! Заплюф!
Мисля, че разпознавам Галя на последното Mr. Green .

Тъкмо да кажа, че съм на второто, щото около Сам ми омекват коленцата и търся легло да полегна, но видях, че не съм само аз така  Laughing

# 661
  • Мнения: 6 459
Мило,
Предлагам да полегнем заедно пред него. Сигурна съм, че ще получим и двете галене по коремчето Whistling ... И не само, и не само Praynig .

Лиса,
Обзалагам се, че в този от двамата си се флюбила маалко повече Flutter :



# 662
  • Мнения: 24 462
Със сигурност.  Crazy

# 663
  • Мнения: 6 459
Джаред.....втората снимка.....ръцете......



Страхотни Heart Eyes ! Изобщо много се радвам на формата, която си върна и поддържа.

# 664
  • Мнения: 24 462
И аз, и аз.  Heart Eyes

# 665
  • Мнения: 6 459
Ех, защо всички "жилетковци" не изглеждат така?

# 666
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Благодаря за топлия прием Simple Smile Ще пиша като наваксам със сезоните Simple Smile Hug

# 667
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 Hug
Ех, защо всички "жилетковци" не изглеждат така?



Дими, здравей !

 Е, не мога да се въздържа ! Какви са тези пенсионерски жилетки. Ще припадна от смях. Не си го спомням този епизод.

# 668
# 669
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Свежа кръв  Twisted Evil
Добре дошла  Hug

# 670
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Хубавият кон и под пенсионерска жилетка си личи. А новата мода трябва да е от предстоящата серия.
Дими, извинявай, сбъркала съм ти името. Броненосецът е виновен  hahaha

Мило,
Предлагам да полегнем заедно пред него. Сигурна съм, че ще получим и двете галене по коремчето Whistling ... И не само, и не само Praynig .


А аз полягам, пардон, предлагам да го шляпнем по врата, така поне е сигурно, че няма да ни се размине и ще го видим запотен и задъхан Laughing
Ееех!

Последна редакция: сб, 28 ное 2015, 08:17 от Г. Краули

# 671
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Не, всъщност половината хора, които ме познават, ме наричат Диди Simple Smile
Довърших втори сезон, започнах трети. Сега харесвам Дийн  Thinking Не мога да си избера всъщност Simple Smile Вие можете ли?  WinkА може ли и двамата?  Heart Eyes

# 672
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Може, може. Но пък Сам става толкова  Heart Eyes във 3-ти. И толкова  Flutter във 4-ти. Почакай да го видиш в 5-ти и 6-ти  smile3508 Малко да повдигна завесата

# 673
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз ги харесвам и двамата. Но имам особена симпатия към Кастиел. Не мога да го обясня точно защо, но той е много различен, странен, не знам ...... много ми е симпатичен. По едно време, след пети сезон бях на ръба да се откажа да гледам сериала , но Кастиел беше единственият , заради който не се отказах. Заради неговия образ реших да му дам шанс и не съжалявам. Искам  даже да има и 12 - ти сезон.

# 674
  • Мнения: 22 592
И аз и двамата харесвам,но фаворит ми е Дийн  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт