Тичане по плажа и усмивка - Февруарчето е на почивка - Тема 15

  • 35 244
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 130
о ние редовно така разяждаме другите деца и майки и баби после търчат до пазара да купуват, че видиш ли до сега не ядяли плодове. 

# 676
  • NE
  • Мнения: 10 999
Лили Честито с пожелание са лека и спокойна бременност!
Излишно е да казвам, че на моя хал втори номер ще ми дойде много. Хубаво, лошо, но е голям зор и така. Не знам как се оправят работещите майки, но за 5 дни съм супер гроги, а още не е почнала лудницата.

# 677
  • Мнения: 932
Иии... Забравих да честитя на Нели пералнята! Много вярно да ти служи Бекито и хубаво да пере!...
Ана.ана, преживяваш ли културен шок? Или си свикнала на родната картинка? Кога се връщате?
Флауър, ще ти дойдат супер силите! За мен си майка-героиня... Ако спя колкото теб, досега да са ме прибрали в някоя лудница... Да не говорим през какво минахте през последно време...

# 678
  • Мнения: 2 431
Момичета, сърдечно ви благодаря за пожеланията!  Heart Eyes Hug Всичко е наред, само дето пак ми е лошо, така се надявах, че тая бременност ще ми се размине екстрата, ама не би... Както и да е Simple Smile
Миме, съвсем планирано си е детенцето, аз по принцип исках дечицата ми да са със сравнително малка разлика, но изчаквах да почувствам момента и така. Simple Smile Лично моят съвет към теб, към Къти и Нели е следният - ако чувствате, че имате желание за детенце, не се колебайте! Пожелавам ви много късмет и любов най-вече!  Heart Eyes Още веднъж много ви благодаря!  Hug

# 679
  • Англия
  • Мнения: 1 015
ФрауСт, всеки ден, прекаран на детската площадка, е шок за мен. Вчера за първи път чух майка да казва нс детето(3г):"Хайде, давай, можеш. Тук съм, няма страшно!" Поздравих я за което. Обичайното е да чувам: не там, не можеш, ще паднеш, не пипай, ела тука...и никой не си оставя цигарата и кафето. Тъжно е.
П.с.още десет дни сме тука.
П.с. купих едни обувки на кларкс, номер 5, но май са и тясни, че тя е пухкава. Ще се почудя тези дни. Някой дали има интерес, мога да му ги пратя. Иначе ще си ги отнеса към Англия и ще ги върна. Ето ги, £10 бяха http://s3.onlineshoes.com/images/br013/girls-clarks-dance-harper … 394058_366_45.jpg

Последна редакция: пт, 11 сеп 2015, 18:17 от ana.ana

# 680
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ей Фрау, много ти благодаря за комплимента. Снощи почти не съм спала също, но уви ... нямам право на почивка. Отгоре на всичко утре се работи и толкоз работа ме чака, че ми е лошо от сега. Но определено добре ми се отразява промяната. На 15 септември ще го усетя с всичка сила. Crazy

# 681
  • Мнения: 932
Много красиви обувки, обаче този номер го подмина... Очаквам да носи 40-ти в седми клас...
Рядкост е да видиш баща с деца, а пък да спортуват... Това с окуражаването също не е често срещано, повечето предричат апокалипсис на всяка крачка...
От два дни спи с тая пижама, размер 98-104 й е екстра. Ракетите и другите апликации светят в тъмното. Таткото умира от кеф. От некст още ги няма, май ще изчакам 4 седмици общо.
http://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0303660005.html

# 682
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Лелеее ФрауСт 98-104  Shocked ,голямо момиче ,да е жива и здрава,моя Голям мъж е с 86 все още  Thinking
Момичета а сега кой ще прави темата,че Лили и е лошо,Флауър е на работата? То не трябва ли да помислим за заглавие вече  newsm78

# 683
  • NE
  • Мнения: 10 999
Наистина няма да мога да ви помогна защото само вечер ви чета. От утре до 27.09 имам супер много задачи и ме извинете ако не мога да помогна.

# 684
  • Англия
  • Мнения: 1 015
Аз тема не знам как се прави, но имам предложение за заглавие: "Златна есен се задава, февруарче все по-диво става"

# 685
  • Мнения: 932
Мария, 86 и 92 са й ОК, съвсем по мярка... Новото зареждане с дрехи съм избирала с аванс и затова е 98.  Дългичко е, но за пижами е екстра. Wink
Пиша ви само от таблет или телефон, трудно ще се справя с нова тема от тези устройства, а скоро компютър няма да купувам. Евентуално под елхата ще видя дали ще намеря и лаптоп...
Прочетох книгата за Чудото Монтесори. Хубава е, разбираемо са обяснени идеите, има примери за игри, организация на средата, практически съвети... Намирам много възгледите си за отглеждане на дете систематизирани вътре. С оглед на предстоящото затворничество през следващите 6 месеца, имам много поводи за размисъл какво още мога да променя в дома ми и в себе си...

# 686
  • Бурса
  • Мнения: 649
Еййй чудесна новина! Сахасрара честито! Радвам се за теб, бързо да минава периода с гаденето и накрая здраво бебче.  Hug

Феичка и аз смятам че си героиня. А и много уважавам професията ти, изискава се много търпение и подход. Ще се справяте с Вили чудесно и за напред  Hug

Фрауст много съм ти благодарна за споделеното за панталончето. Пуснах вчера поръчка и си я чакам др седмица, че да я прибирам направо в багажа. Ти как си? Мина ли концерта на ТМ? Като мине сигурно ще те компенсира с внимание, но все пак си е предизвикателство да се справяш с бушуващи хормони...

Нели честита придобивка  Party

Да ви кажа може много да ви очудя, но моето дете до сега никой не е посягал да черпи с нищо, а излизаме всеки ден. Но разнообразяваме местата доста - до морската градина, до майка ми, до другата баба, навсякъде са различни площадки. Не се познавам добре с майките. Може би е затова незнам, но също като Фрауст нося само вода. Ако ще я храня навън, нося и храната и сядаме в заведение, било то и кафене, просто за да се храни на маса. И все пак по-често си яде у дома.
Същонтака много често окуражавам Теди и и казвам хайде сама, знам че можеш, опитай и т.н. обаче се хващам ме също толкова често и казвам внимавай ще паднеш, гледай къде се хващаш..., опитвам се да си слагам спирачки на езика ама след малко пак ми се изплъзва. Проблема е и че тя хич не умее да се пази. Само тая вечер я хванах 3 пъти преди да падне жестоко от една пързалка. Гледа големите деца и тръгва права по пързалката надолу  ooooh!

Лека нощ  Hug

Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 01:14 от telly

# 687
  • Мнения: 3 846
Еййй, Сахасрара, честита новинка! Много се радвам! Пожелавам всичко да е наред и до термин Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 2 130
привет,
ако не се лъжа Къти знаеше как се прави тема. Ако й се занимава мнооого ще я обичаме да се захване. Ако не нека някой ми обясни на мен, от понеделник малчо е на ясла, нон стоп съм на компа аз заради работата, така че колкото и смотана да съм все ще я направя Simple Smile
И на АНА много ми харесва предложението за заглавие.

Оф аз пък съм от шантавите майки де си оставят детето да се изпопребива  Joy. Лятото се прибирахме като циганета, събува се и се въргаля къде му падне . Та от вратата в банята бяхме редовно. Мен пък ми прави впечатление най вече бабите дето само викат по децата - Не там, че ще се изцапаш, не пипай това, не пипай онова.


И аз за зимата взех повече 98. Малко са му дълги, но 92 му е тамън и взех малко колкото за сега да имаме.
Онзи ден хванах да му обличам по връхни дрешки от тези дето имам от преди и масово заминаха в кашона, а си мислех че ще ги ползвам. Само тези дето съм взела 92 му са добре, всичко друго я късо, я тясно.
Но пак съм доволна, че с този размер 86 изкарахме най дълго, че преди това всеки месец хвърлях в кашона.

Снощи настана голяма драма за една локва. Той иска да скача в нея, аз не давам  ooooh!, че бяхме с едни платненни кецки. Нямам търпение да ми дойдат гумените ботушки и да ми мирне главата, да ходи да шляпа и да не се занимавам с него Simple Smile.

Хубав ден на всички  Hug

Фрауст за киселините опитвала ли си с онази напитка от сода, лимонтозо и вода. Ако искаш ще питам как точно се правеше, на мен горе доло ми помагаше, че и аз бях така с Влади. Газирана вода също доста ми помагаше.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2015, 07:59 от guerry

# 689
  • Мнения: 2 141
Добро утро, момичета.
Нямате проблеми, ще се захвана пак с темите. Няма да натоварваме Лилинцето, а и Флауърчето няма да има време. Само трябва да ми пишат на л.с. линковете и паролите, че съм ги забравила Blush
На обяд диването като заспи ще се постарая да захвана темата.
Дайте идеи за заглавие и колаж и си пригответе снимките, другото го поемам аз Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт