Допускате ли непознати да закачат децата ви?

  • 2 324
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
Допускам, но без целувки. А и никой не си е позволявал да го целува моя дзвер Mr. Green...по-скоро малкия се закача повече Laughing, отколкото хората него.

# 16
  • Мнения: 1 134
В нормални граници дори ме радва.
Все пак за детето е добре да общува с повече хора и да се чувства харесвано. Отделно обаче й набивам в главата да не контактува с непознати, когато аз или някой от семейството не сме с нея.

Постъпвам по същия начин.

# 17
  • София
  • Мнения: 625
Не ми е особено приятно....
А за целувки и дума не може да става #Crazy #Crazy
Дори имах една позната и ми беше доста неприятно като почнеше да го целува..........То си беше направо мляскане Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
Когато Дариа беше бебе освен аз и мъжът ми никой не я пипаше. Баща й забраняваше дори роднините да я докосват - къде от ревност, къде от страх... Сега вече не е така, но пък тя не разрешава да я пипат и прегръщат - дори и на мен не дава  Embarassed

Обратната ситуация, в която тя преследва някои обаче е ежедневие. В заедение ли сме - винаги се присламчва от мъж на мъж и ги закача. Избира все симпатични мъже /явно има вкус  Laughing/, на жените внимание не обръща. Веднъж в Южен парк дори накара някакъв непознат да я носи  Embarassed Едва го отървах от нея.

Брррррррррр - какво ли ме чака?  newsm78

# 19
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Синът ми е вече голям и сам едва ли би се застоял и позволил непознати да го попипват така.
Обаче като беше малък аз се дразнех ужасно, направо се измъчвах. Представях си мръснит им ръце и ме обхващаше ужас. Сами имаше като бебе къдрава, пухкава коса и сладки бузки и все го пипаха по тях. Sick Много се дразнех. Това продължава и днес. Правя винаги някой финт за да прекъсна такова нещо. Някой път ми става съвестно за тези ми фобии, обаче не мога да се спра. Храна от чужд човек категорично не позволявам да се взема. Ако Сами нещо яде навън (и това гледам да го избягвам, за да не дразним  другите деца) и някое хлапе е наблизо, аз питам родителя, с когото е, дали можем да дадем да отрочето му от храната. Ако детето пък е по-големичко го пращам само да попита. Амиии, такава съм.

# 20
  • Мнения: 1 383
Не ми е приятно, но като го хванат за ръчичката, вече е късно за реакция. Не правя забележки. Не съм имала случаи на по-натрапчиво внимание. Иначе позволявам да го заговарят /големия де/, но той много се сърди някой като го закача.

# 21
  • Мнения: 533
Обратната ситуация, в която тя преследва някои обаче е ежедневие. В заедение ли сме - винаги се присламчва от мъж на мъж и ги закача. Избира все симпатични мъже /явно има вкус  Laughing/, на жените внимание не обръща. Веднъж в Южен парк дори накара някакъв непознат да я носи  Embarassed Едва го отървах от нея.

Брррррррррр - какво ли ме чака?  newsm78
[/quote]
При нас ситуацията е същата, дори на гости ги каним  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Мами, позволявате ли на непознати хора  да закачат децата ви и да ги пипат по ръчичките, да ги пощипват по бузките и да ги коментират, когато сте на разходка, или в заведение?! Thinking
..................

Не ми е приятно и не позволявам.Любезна съм, но ги държа на дистанция.Както и аз не закачам непознати деца, колкото и да са ми симпатични.

# 23
  • Мнения: 1 756
Мразя да ми пипат детето непознати, ама те като се нахвърлят, толкова са несъобразителни,Срам ме е но си годърпам и заявявям че не е редно да се пипа по ръчички и бузки и където да било, след акто сте непознат, а то се пипа и си лапа ръчичките постоянно
 #Cussing out #2gunfire Stop

# 24
  • Мнения: 2 255
Доста често се случва да ми закачат хлапетата, не се дразня стига да не прекаляват, разбира се  Wink целувки НЕЕЕ  no
Но Калоян обикновено реагира  hahaha преди мен и ги стряска  Joy овреме  Laughing

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Уф - не ми е приятно  Naughty

Моята щерка е доста приказлива и все се намира кой да я заговаря и тя нашата всичко ще ти разкаже в подробност Crazy Та мразя да се заговаряме с непознати.
Сега със сина съм рахат. Той нали даже името си не казва и ми е все тая кой се опитва да го заговаря.

Да ги пипат или гушкат непознати, категорично НЕ!

# 26
  • sofia
  • Мнения: 171
Много ме изнервят разни бабухи които започват да дават мнения когато малката плаче/била гладна ,спяло и се и ............. и т.н./ и ме гледат на криво.А на въпроси от сорта "ама сега защо плаче?" аз отговарям: защото не и е приятно непознати да я закачат hahaha

# 27
  • Мнения: 176
 newsm12 по принцип не ми е приятно но ако не прекаляват си замълчават но започват ли да се унасят smile3513

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Много ме изнервят разни бабухи които започват да дават мнения когато малката плаче/била гладна ,спяло и се и ............. и т.н./ и ме гледат на криво.А на въпроси от сорта "ама сега защо плаче?" аз отговарям: защото не и е приятно непознати да я закачат hahaha
Joy Joy Joy
Благодаря на всички за споделеното мнение   bouquet
Моят каквато е закачка, само чака някой да му се усмихне и започва са бърбори на "владешки" и да ме дърпа да ходим към човека  Rolling Eyes
Ще му обуздавам някакси дружелюбието  ooooh!
А, за целувки и почерпки от непознати - категорично  Naughty Naughty Naughty

# 29
  • Мнения: 1 370
Не ми е приятно, ама ме е срам да си кажа. И затова винаги нося с мен мокри кърпички и антибактериален гел и след срещата Wink започвам да го търкам, ако ще и посредата на улицата да е

Общи условия

Активация на акаунт