Over the Rainbow Тема №3

  • 44 397
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ехе кога изписахте старата тема  Crazy

# 31
  • Мнения: 9 144
Еми, Плами, твоето Тайче непрекъснато ми дава поводи да се вихря.  Hug

Дяволе,

# 32
  • Мнения: 61
От два дни чета темата и не мога да повярвам какви са тези схеми, PR и т.н.  Shocked И сега понеже съм любопитна не мога да не си задам въпросите, които напират  Grinning
1. Как сте сигурни, че въпросните blind items са истина, а не си ги измисля някой? Каква е достоверността и кой може да я докаже?
2. Няма ли вероятност точно тези клюки и манипулации кой е гей, би - открито или тайно, да са част от PR-a? По-точно, това, че коментираната тук Тейлър Суифт например е открито мъжемелачка, пък всъщност е скрит гей, да е ПР стратегия. Ето, аз например никога не й бях обръщала внимание, пък сега с тези тайни истории и манипулации ми стана интересна и послушах малко песнички Simple Smile
3. Твърде личен въпрос, който можете просто да пропуснете, ако не искате да отговаряте. Той е персонално към Бумър. Откъде идва този интерес при теб към хората с различна сексуална ориентация? Засяга те лично, ако мога така да се изразя Simple Smile или просто ти е интересно, и ако е второто, на какво се дължи този силен интерес? Не ми отговаряй, ако не искаш, но ме гризе любопитството  Grinning

Последна редакция: сб, 25 юли 2015, 17:11 от Leonora

# 33
  • София
  • Мнения: 27 175

уф  Rolling Eyes
мерси, ами какво да кажа, голяма любов струи, Маша доста хлътнала ми се видя.  Hug

# 34
  • Мнения: 9 144
От два дни чета темата и не мога да повярвам какви са тези схеми, PR и т.н.  Shocked И сега понеже съм любопитна не мога да не си задам въпросите, които напират  Grinning
1. Как сте сигурни, че въпросните blind items са истина, а не си ги измисля някой? Каква е достоверността и кой може да я докаже?
2. Няма ли вероятност точно тези клюки и манипулации кой е гей, би - открито или тайно, да са част от PR-a? По-точно, това, че коментираната тук Тейлър Суифт например е открито мъжемелачка, пък в същност е скрит гей, да е ПР стратегия. Ето, аз например никога не й бях обръщала внимание, пък сега с тези тайни истории и манипулации ми стана интересна и послушах малко песнички Simple Smile
3. Твърде личен въпрос, който можете просто да пропуснете, ако не искате да отговаряте. Той е персонално към Бумър. Откъде идва този интерес при теб към хората с различна сексуална ориентация? Засяга те лично, ако мога така да се изразя Simple Smile или просто ти е интересно, и ако е второто, на какво се дължи този силен интерес? Не ми отговаряй, ако не искаш, но ме гризе любопитството  Grinning

1. Отговорът на първият ти въпрос е в първият ми пост в темата.

2. Ти си се заслушала и аз се заслушах, но реднеците от дивия запад биха мачкали дисковете и с валяк. Разликата е от значение, защото те купуват албумите и за децата си, а ти и аз ги сваляме от торентите.


3. Интересувам се от всички ПР схеми, но най-интересни са именно тези за прикриване на действителността, същите техники се използват в маркетинга и в бизнеса изобщо, а и в политиката.

Тейлър е изключително талантлива поетеса, факт който научих неотдавна, но като бизнес-продукт брандът и, подобно на брандовете и на Карли Клос и на Шарапова са уникално постижение и ми е интересно да ги следя в реално време.

Отново по точка 3. сложих вече 2 пъти тази ТЕД лекция изгледай я и ще ми е интересно, ако коментираш

# 35
  • Мнения: 146
Кара официално се аутнала като лесбийка преди няколко дни.
Нали се говореше преди,че е бисексуална,но тя заявила пред Воуг и други медии,че е 100%- а гей



# 36
  • Мнения: 9 144
KiL, хубаво е да се слагат и линкове за неверниците  Joy
http://www.huffingtonpost.com/sarah-beauchamp/cara-delevingne-sa … es_b_7865748.html

Леонора, Кара е много добър пример, за нея има блайндове много преди изпълненията и с Мишел, най-популярния от които беше за нея и Майли в Амстердам през 2013

ps http://www.crazydaysandnights.net/2013/11/blind-item-1-253.html

Последна редакция: сб, 25 юли 2015, 18:49 от Бумър

# 37
  • Мнения: 146
 Joy Аз сложих линк ама се затри нещо. Ето още един
Кака Мишел аплодира смелоста на Кара да се аутне  hahaha

http://www.independent.co.uk/news/people/michelle-rodriguez-appl … gue-10345374.html

# 38
  • Мнения: 5 616
Хааахахаха, още едно "гадже" на Хари.
Като ги наредя в редичка Кара, Кендъл и да не забравяме любимата ми Тайлър,картинката става мноого интересна. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 61
Благодаря за отговора, Бумър! Това в първия пост съм го пропуснала Simple Smile Иначе този клип го гледах вчера и наистина е много интересен. Не, че не знам, че ни манипулират отвсякъде и повечето хора, да не кажа почти всички, се водят по стадния принцип, но все пак научих и нови неща.  Това, което не мога да си обясня е как тези хора живеят по този начин и как парите за тях са по-важни от любовта, честта и достойнството. Какъв живот е това?

# 40
  • Мнения: 9 144
Благодаря за отговора, Бумър!

Пак заповядай, и задавай още въпроси, много по-интересно е когато имаме дискусия.

Това, което не мога да си обясня е как тези хора живеят по този начин и как парите за тях са по-важни от любовта, честта и достойнството. Какъв живот е това?

Не прилагай правилата от живота на обикновените хора, към знаменитостите, това което те правят публично е като продължение и неизменна част от шоубизнеса, имало го е открай време.
Да не изреждам имена още от Мери Пикфорд и Дъглас Феърбенкс.
Списъкът е безкраен в него имаме гейове като Брадли Купър, Джордж Клуни, но и двойки като Бионсе - Джей Зи или Тимбърлейк - Бийл, Гуинет и Крис Мартин с години се правеха на семейство след като са били разделени...  

Те го приемат като работа, не като лъжа, на практика задоволяват нуждите на публиката за Зрелища.

Точно на този принцип Крис Кардашиян-Дженър изгради империя за семейството си.

# 41
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Чакай нали Тимбърлейк и Бийл имат малко бебенце, ак с години са се правили , че са заедно, а са разделени  Crazy За Клуни не знаех, че е гей. Защо въобще се ожени за изчезващата си жена.

# 42
  • Мнения: 9 144
Чакай нали Тимбърлейк и Бийл имат малко бебенце, ак с години са се правили , че са заедно, а са разделени  Crazy За Клуни не знаех, че е гей. Защо въобще се ожени за изчезващата си жена.



Тимбърлейк и Бийл живеят в толкова голямо имение, че се засичат само като трябва да си правят снимки за СМ
Имали са и по-добри моменти, но те са доста далечни
А сексуалността на Джесика е без коментар и преди и сега

Клуни иска да стане губернатор на Калифорния.

# 43
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Коя е А лист звездата, която и е любовница? Тогава бебето е изкуствено направено значи.

# 44
  • Мнения: 9 144
Коя е А лист звездата, която и е любовница? Тогава бебето е изкуствено направено значи.
Защо да е изкуствено? Както виждаш правели са секс двамата чат-пат.
Според пишещите почти А звездата е Даян Лейн, има доста блайндове, че, откакто се е развела с Бролин се шматка с някаква млада мацка из Бродуей.

Общи условия

Активация на акаунт