Отговори
# 735
  • Мнения: 1 034
Дени, късмет е, че е станал човек. Можеше по друг начин да го завърти живота.
Е Софи, чак пък и на сестра му да прислугваш. Ние сме имали период да живеем с брат му, ама все пак е мъж. Не съм очаквала да ми помага в домакинството, но е помагал с други неща. Естествено по ми е добре без него. Все пак ми е грижа. А ММ е научен да влезе, дрехите съблича и хвърля по столовете. После "Слагай да ям". Въобще не е знаел къде му стоят дрехите. Майка му всичко е правила. Че и редовно овиквана и все забележки й се правеха. Сега откакто живеем заедно се превъзпитаваме. Трудна работа е на 30 да му променям навиците, така че за 5 год няма голям напредък. До скоро искаше аз да му давам дрехи и като му кажа да си вземе - "От къде?". Вече научи от къде. Сега се учим да казва Моля и Ако обичаш. Отчита го като грешка и ми казва "Аз така съм свикнал, но ми напомняй". Особено като му кажа, че вече дава пример на сина ни, който започва да разбира и  е много съгласен. Ама до сега като не му е казвано никога откъде да знае.

# 736
  • Германия
  • Мнения: 9
Здравейте, мами , съвсем нова съм във форума, но мисля, че от тук нататък ще съм редовен ползвател Simple Smile
Със съпруга ми живеем в Германия без баби и други помощници (за зло или добро?)..вероятно ще питам много и се надявам на помощ от по-вещите . Желая на всички хубави летни емоции Simple Smile

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 365
Di*Diana здравей и добре дошла при нас. Лека бременност Simple Smile

# 738
  • Мнения: 434
горда майка съм на две деца -  - едното е мое, другото на свекървата .. моето расте и всеки ден открива света, това на свекървата нещо се запъна и по-далеч от дивана не иска да мръдне Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аууу хахахаа това много ми хареса  Joy Joy

Мъже "Мама" наблизо ли е .....ужас, ние сме далеч, от много години си живеем с ММ и някак си заедно си придобихме разни навици и т.н., никога няма да чака да му прислугвам , ако сме навън с Алекс, като се пирберем и салата ще направи, абе златен мъж си имам , хич не се оплаквам  Blush Blush

Бисквитка важно е, че има желание....щото някои са ....ужас приемат те като слугиня и като че си им нещо подчинен.... #2gunfire

Денис направо си е цяло чудо, че не тръгнал по грешни пътеки ..... Hug

Ох днес поне слънце няма, ама е е дно такова тегаво, грам не ми се работи, колкото по-малко ми остава, толкова по мързеливо ми става  Mr. Green

Di*Diana добре дошла, лека бременност   bouquet

# 739
  • Мнения: 923
Бил е тръгнал по лошите пътища, но добре че има мозък и се е върнал докато е време. Налегнал си парцалите да учи в университет и сега завършва. Както казва той на дърти години ама то с такива родители дето само те спъват ..... И сега свекито тръби колко била горда с него ( да ходи да се гърми) а свекъра пък нищо не казва, защото той е основно и как сега да похвали сина си,че завършва магистър право.
Аз се хванах да си направя списък за болницата и още какво остана за купуване. Имам да мия прозорци а толкова ми тежи.... Дано скоро да минат от фирмата, че да ги измият добре щото аз на горния етаж не мога. С тея дъждове са станали просто ужасни. Абе много ми тежи тоя корем а живот и здраве точно два месеца ми остават. Накрая ще е ужас!

# 740
  • Мнения: 133
Здравейте ,момичета:)
Добре дошла на новата мама.
Днес изживях голям шок....нападна ме рояк с оси....навсякъде ми се налепиха,под дрехите ми влязоха,направо ужас(това се случи в парк с много хора) е само една жена се спря да ми помогне ,всички други се дръпнаха настрани,явно за да не ги ожилят и тях...за щастие биха ми една инжекция и вече съм по-спокойна.
Октомври месец се задава,трепетно се готвим за срещата голяма!

# 741
  • Мнения: 326
Trinidat123, добре, че все пак някой е отреагирал, ужас  Shocked заглавието е супер   Peace
Denise и на мен вече много ми тежи и почнах да пуфкам и да се оплаквам,а си мислех, че е рано.... Почнаха в главата дда ми идват мисли как ейй сега ще дойде и да го мисля и да се притеснявам.. Нещо не ми харесва как се настройвам, а бях толкова спокойна!
Добре дошла на новата мама!   bouquet
С бебка имаме нова игра, сега слушаме Моцарт и аз съм си поставила ръката, където й е главата, без да я галя и да мърдам, а бебка сама мърда под ръката ми. Явно усеща допир  Heart Eyes

# 742
  • Мнения: 202
Здравей ново мамче  baby_neutral
Biskvitka87 какво да ти кажа- Трагедия сме. Да каже човек , че моята нова сестричка е малка- не е, само с 1г е по- малка от мен, ноооо..... на мама детето е тя! Ужас, няма смисъл изобщо да коментираме за какво иде реч  #2gunfire  Просто е свикнала всичко да е за нея, а брат й кучета го яли. Както и да е много редове й отделих  Joy
Trinidat123 надявам се да си ок!!! Винаги съм се чудила на хората- седят и гледат и нищо не правят, а със сигурно от километри ти се вижда коремчето!. Ами ако беше започнала да се гърчиш, какво щеше да стане??? Тъпаци  #2gunfire Това хорската глупост е страшно нещо. Когато брат ми беше на 3-4 /не че сега е много голям де, разликата ни са само едно 17г  Laughing / мама се прибирала от пазар с него, и както си представяте спънала се и паднала. Седели до нея 2ма мъже и гледали, и никой не й помогнал! А пресен пример с мен- седя миналия ден пред вратата на входа, че ММ внасяше кашони с нови мебели, а аз подпирам и ми се скъса торбичката с плодовете и всичко долу. Естествено пред входа пълно с "журналисти" и единия ми вика: внимавай, не вдигай тежко!!! Само се извъртях и му казах: и как да ги вдигна, като не ги стигам вече?! И чак тогава, забележете най- дъртата от всички стана, за да ми събере покупките  Shocked
Papie как разбираш кое е главичката? Аз успявам да напипам нещо по- едро, но не мога да разбера гръбче ли е или дупе?

# 743
  • Мнения: 326
sof4e имам чувството, че на хората им доставя удоволствие да гледат как се мъчим с тумбаците, някакво такова дълбоко вкоренено чувство за сеир  Cry  аз отново имах случка в градски транспорт. Качвам се, никой не става естествено, викам ще ви се не знае не искам и да сядам. След време се качва жена с малко момиченце и жената, седнала близо до мен тръгва да става и една друга й вика има бременна до вас от доста време и оная й вика - "ЗНАМ" и ме погледжда пренебрежително Joy много ясно, че детенцето трябва да седне, ама не е там въпросът. Викам си като ти отпера един ще ми викаш знам  Joy Та хората просто са такива, аз вече им се смея, по-добре с усмивка! Глава или дупе...скоро бях на ехограф и видях къде е главата, усетих къде са краката и горе- долу докато не е разместила мога да определя. Или много умело си внушавам  Laughing Но да или глава или дупе  Heart Eyes

# 744
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Papie то твоето дете си седи бе, що да става жената #Cussing out #2gunfire

# 745
  • Мнения: 326
Ми да.... изроди  #2gunfire

# 746
  • Мнения: 202
Papiemecani е много права  Joy що пък да ти правят място? Да не би да си се уморила от нещо?! Виж друго си е да си баба на 75г, те са станали в 5 сутринта, изчистили са, сготвили са и са поели към Женския пазар. Нормално да им е тегаво!! Мен пък бабите в метрото вече много лошо ме гледат като не им правя място  hahaha

# 747
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
извинявайте, ама тва да налееш вода за норматив чак от Банкя в час пик си е голямо предизвикателство .. пък и 10те сериала, които следят, имат само по 4 повторения дневно и то 24 часа не стигат само за това, пък камо ли да вземеш и да оплюеш комшиите - коя кога готви, кога чисти, кога си ляга с мъжа си .. тва да нямаш личен социален живот да не мислите, че е лесно, я!

# 748
  • Мнения: 923
Че като пуснат и олио с 5 стотинки по-евтино на другия край на града и там трябва да отиде..... Не е лесно.....

# 749
  • Мнения: 202
ShikeR   bouquet Бъди много здрава и на есен сладко и пухкаво бебче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт