Отговори
# 705
  • Мнения: 190
Здравейте и от мен, пак стана жега. Аз съм на 2 часа сън, че малкия не е добре. Ще видим какво ще каже педиатър ката след малко, има темп, ужасно кисел е, дано мине леко и бързо и да не го хвана. След 2 дни съм рожденичка, а в събота сме на дълго чакан детски рожден ден 😕
Тези дни нещо много напрегнато около мен и горката бебка все я оставям на заден план. Кофти семейни събития и тичане по институции. Дано вече само хубави вести ни носи август!

# 706
  • Мнения: 46
Здравейте момичетаа Wink И аз да се отчета, бях на трета фетална днес, Всичко му е наред на детето, малко му е голяма главичката, нооо се надявам че няма да е проблем в края Wink иначе е 1400 грама..Абе голямо момче ще е.
За нещата за болницата, аз мисля да питам следващия път като ходя, защото наистина всяка болница има различни изисквания явно, а пък няма смисъл да мъкна помпа и стерилизатор ( които още не съм си купила всъщност!!),  ако не ми дават да ги ползвам.

# 707
  • Мнения: 3 199
Поздравления на всички с добри новини, все такива да се чуват!  Hug

Аз не бях влизала два дни и от снощи едва ви изчетох Simple Smile В неделя бяхме на плаж в Бургас. Беше облачно и ветровито, големи вълни и червен флаг. Стоим си ние кротко на хавлийките няколко часа, ама грам слънце няма...и по едно време ММ каза, че му опъвала кожата на гърба...Поглеждам го - целия червен...гърба, краката...ужас  #Crazy Ама той миличкия нали ми е бял като сняг....без да се намаже, защото слънце няма. Дори аз изгорях, но не като него  Sunglasses За тази година мисля, че приключихме с морето.

Момичета, някоя от вас преносвала ли е с предишна бременност? Една приятелка трябваше да роди преди 5 дни и вчера вече са я вкарали в болницата. Няма контракции, няма разкритие, изнервена е...дали са й хапче за предизвикване на раждане. Все си мисля, че по-добре е да ме изненада няколко дни преди термина, отколкото така да тръпнеш всеки момент в очакване и да ти предизвикат раждане newsm78

# 708
  • Мнения: 781
Шикер, определено се случва и да се преноси. Аз имам приятелка, преносила с 11 дни. Ходеше на тонове всеки ден, следяха водите, но всичко си беше в норма. Накрая им писна и пуснаха окситоцина, роди след около 24 часа, а бебето беше 4300 Simple Smile Чувала съм, че момчетата се преносват, други казват момичетата, но всичко си е Божа работа. Аз само искам да ми дадат шанс да родя нормално и ако може да си получа контракции, пък после да пукат мехура защото раждане на сухо е по-неприятно, а на мен предния път първо ми изтекоха.
Аз днес след много мислене си поръчах комплект шишета Авент и помпа, надявам се, че не греша.
BBbooo, браво за хубавите резултати.
Сталинка, браво и на теб за изследванията.Слънчице, дано бързо се оправите и да не е нищо сериозно.

# 709
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Шикер, аз съм преносвала и с двете си предишни бременности, с Ивайла почти седмица и то понеже ми падна тапата, лекарката ми реши да ме приеме един ден по-рано от предвиденото и с една система за два часа я родих. Честно казано и съчувствам на приятелката ти в тези жеги да преноси ( с Ивка бях бременна в най-горещото от последните лета на 2012г.) . Много е гадно да преносваш, всеки те пита "хайде няма ли да раждаш?" , все едно от теб зависи, на теб ти тежи, а бе ужас. Да не ти казвам, че терминът ми беше на края на юли и всички от отчетната бяха родили, някои бебета преполовяваха втория си месец, пък аз още се мъдрех (родих на 01.08), сега съм поне с термин, който е в началото на месеца  Mr. Green Бях ви казала, че в навечерието на Еньов ден сънувах, че съм родила в началото на деветия - то и това не е хубаво, но се надявам този път да родя малко преди термин  Praynig

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 179
Здравейте мами, аз съм може би най-нередовно пишещата..    Embarassed но чета редовно. Някак тази бременност ми е супер отнесено... Да кажа за преносването. Дъщеря ми се роди 6 дни след термина. Тогава се следях само в поликлиниката по каса. Всеки ден след термина ходех на тонове. Много се бях изнервила, защото много ми тежеше и не се понасях. Последните два дни наблегнахме на разходките и секса и резултатът беше, контракции в 3 през нощта. Аз прецених че не съм още за болница, даже дремнах. Към 7 сутринта душ, обезкосмяване и в 8 бяхме в болницата. Докато ме приемат беше сранало 9:20. Помня часовника в предродилна. Рая се роди в 10:45  Simple Smile. Нямах нито избор на екип, нищо.. като циганките отидох, но всички бяха супер мили с мен. Това в Шейново. Сега след 12 години не съм толкова смела, но пак някакси имам вътрешна нагласа за спокойно и нормално раждане  Simple Smile Поздрави и  Hug

# 711
  • Мнения: 434
BBbooo браво, добре си растете  Laughing
Слънчице много неприятно, дано се оправите бързо и само хубави новини оттук насетне  Hug
Шикер може да не й изчислен правилно термина, с Алекс ми беше 9 декември, но заради осигуровки го преместихме на 16 декември, е родих на 15 декември...божа работа, но както й Рокси казва, търпях по няколко обаждания на ден от сорта на "Да няма контракции", "Какво става, нещо .....има ли?" и т.н. много е досадно, затова телефона на silent хахахаха

# 712
  • Мнения: 193
diana87 като се консултираш с доки най-добре си повтори изследванията,както се видя при мен бяха грешни   bouquet
Бисквитка87 благодаря аз потърсих дали няма само помпа ,тази кутия за стерилизиране за какво ми е като си имам стерилизатор но навсякъде е комплект.
Тринидат123 като ходих за първите тонове ме сложиха да легна и на мен ми стана много лошо така ,на следващия ден пак ме викаха и тогава попитах акушерката дали може да се обърна настрани защото ми става лошо,категорично ме отряза,добре,че си нося навсякъде ветрилото с мен та оцелях някак си 20 мин.
болните бързо да се оправят   bouquet

# 713
  • Мнения: 1 034
На мен пък първата бременност винаги ми правиха запис на тоновете, докато лежа на страни. Аз по гръб и тогава и сега не можех да си поема въздух, пък абсурд да стоя 15-20 мин така.

# 714
  • Мнения: 515
choco_late-че, честно казано не знам как става преноса на кърмата от помпата в шишетата  Embarassed Ще питам мамата, която ми я дава, защото знам че тя е била с тази помпа и с шишета на Авент

maaichka, и аз да помоля за сайта, че ние взехме същата количка, само че дънкова, и си търся чанта за нея, че тук нямат още, пък и ако я намеря по-изгодна, никой няма да се разсърди  Whistling

И аз като бях на тонове миналата седмица ми казаха, че ако не мога да лежа по гръб, да се обърна наляво.

Благодаря ви за стиснатите палци за ММ.  Hug Днес е по-добре, няма температура и другите екстри, така че май леко се разминахме  Praynig

# 715
  • Мнения: 434
Diamond трябва да пробваш, дали шишетата ще стават на помпата....
Добре, че ТМ е по-добре  Peace

Тринидат мен всеки път ме пита като легна по гръб дали не ми става лошо, досега не ми е , но предполагам, че няма да е проблем да се завъртя  newsm78

Ох , като се прибера, къпя се и хоп гледам да полегна  Mr. Green Laughing ММ чисти, а аз като Принцеса  Blush Blush Whistling

# 716
  • Мнения: 326

Ох , като се прибера, къпя се и хоп гледам да полегна  Mr. Green Laughing ММ чисти, а аз като Принцеса  Blush Blush Whistling

и аз съм така и вече ми става неудобно...но ми харесва  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 434

Ох , като се прибера, къпя се и хоп гледам да полегна  Mr. Green Laughing ММ чисти, а аз като Принцеса  Blush Blush Whistling

и аз съм така и вече ми става неудобно...но ми харесва  Mr. Green

Хич не ми е неудобно, много ми е удобно даже хахахаа  Laughing Laughing Joy newsm62

# 718
  • Мнения: 1 899

Ох , като се прибера, къпя се и хоп гледам да полегна  Mr. Green Laughing ММ чисти, а аз като Принцеса  Blush Blush Whistling

и аз съм така и вече ми става неудобно...но ми харесва  Mr. Green

Хич не ми е неудобно, много ми е удобно даже хахахаа  Laughing Laughing Joy newsm62

Ооо аз съм същата  Laughing Цял ден активно си почивам . Е върша разни неща ама общо взето мързелувам и гледам да вдигам краката на високо. Аз му казах ако е недоволен да му дам да поноси моя 136 см корем а 2 бебета да видим как ще се чувства ! Охх момичета добре че сме на финала вече че иначе не знам как щях да избутам  Joy

ПП Моля за едни палчета че утре съм на преглед при док която ще изражда а и ще видя бебетата !! Нямам търпение понеже не съм ги виждала от месец и много ми е интересно колко са пораснали  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 326
силно  стиснати палчетааааа   babyuu
и аз се радвам, че живот и здраве вече му се вижда края  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт