Отговори
# 720
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен, днес беше и моята трета ФМ. Бебо е около 1770гр. и засега е седалищно, по всички измервания върви едричък. С лекарката се скъсахме от смях, че голямо въртене падна, накрая и ръцете и краката си ги сложи на главата и не даде повече да се гледа.
За помпите аз не знам дали да си взема предварително, ако нямам кърма какво ще я правя, иначе си мисля да си харесам и ако ми трябва да пратя мъжа ми да я купи.

# 721
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен, днес беше и моята трета ФМ. Бебо е около 1770гр. и засега е седалищно, по всички измервания върви едричък. С лекарката се скъсахме от смях, че голямо въртене падна, накрая и ръцете и краката си ги сложи на главата и не даде повече да се гледа.
За помпите аз не знам дали да си взема предварително, ако нямам кърма какво ще я правя, иначе си мисля да си харесам и ако ми трябва да пратя мъжа ми да я купи.
Геричка, а в коя седмица си, че и аз днес бях и сега нещо се филмирах, че върви около 10 дена напред детето ( по измерване на главата) и се притеснявам да не стане много пухкаво до края....

# 722
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен, днес беше и моята трета ФМ. Бебо е около 1770гр. и засега е седалищно, по всички измервания върви едричък. С лекарката се скъсахме от смях, че голямо въртене падна, накрая и ръцете и краката си ги сложи на главата и не даде повече да се гледа.
За помпите аз не знам дали да си взема предварително, ако нямам кърма какво ще я правя, иначе си мисля да си харесам и ако ми трябва да пратя мъжа ми да я купи.
Геричка, а в коя седмица си, че и аз днес бях и сега нещо се филмирах, че върви около 10 дена напред детето ( по измерване на главата) и се притеснявам да не стане много пухкаво до края....
В момента ме водят в 30 седмица или ако трябва да съм по точна 29с.4д.
И аз си мисля че е голямичко, имайки предвид че аз съм родена в 35 седмица 1800гр. , но все пак това май са предполагаеми кг.

# 723
  • София
  • Мнения: 579

Ох , като се прибера, къпя се и хоп гледам да полегна  Mr. Green Laughing ММ чисти, а аз като Принцеса  Blush Blush Whistling

и аз съм така и вече ми става неудобно...но ми харесва  Mr. Green

Хич не ми е неудобно, много ми е удобно даже хахахаа  Laughing Laughing Joy newsm62
Хахах и аз така, ММ чисти от няколко месеца, аз само ходя след него и правя инспекция и съответно рекламации, ох на моменти ми става жал и не казвам нищо:))

# 724
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
аз само ходя след него и правя инспекция и съответно рекламации, ох на моменти ми става жал и не казвам нищо:))
hahaha hahaha hahaha все едно за себе си слушам с предишната бременност .. ама едно към едно Mr. Green Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 579
Хахах меци, добре че е търпелив и добричък, че аз на тема чистене съм голямо зло. Та понякога, като ми стане жал за него не му правя забележки а минавам тсйно да си доизчистя скед него:) ама той за толкова месеци е станал почти професионалист хахах

# 726
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
моя просто решаваше, че може да мине метър и примерно тук там къде има повечко ровичкане и дупене ще ги пропусне тия места /особено за бърсането на прах/, обаче нали аз всичко виждам Twisted Evil Mr. Green Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 034
Ех, мъже мечти. Моят ако види, че не мога да си изчистя няма да се хване той да свърши работата, а ще извика майка си. Мерси ама аз ще си изчистя.

# 728
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Бисквитке що си мислиш, че моя не е вързан за полата на майка си Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 729
  • Мнения: 1 034
Знам аз, че спасението е само в друг град.

# 730
  • Мнения: 923
Моят е на моменти. Понякога мие чинии и пуска прахосмукачка (това е!) , но често и това не прави. Отделно е голям хаос, оставя чаши и чинии където му падне, чорапи намирам в дивана... Гардероба му ми е писнало да го редя. Той хване нещо най-отдолу и го издърпа и всичко отгоре става на на ювка. Абе още едно дете!

# 731
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Денис или както бях чела наскоро някъде:

горда майка съм на две деца -  - едното е мое, другото на свекървата .. моето расте и всеки ден открива света, това на свекървата нещо се запъна и по-далеч от дивана не иска да мръдне Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 732
  • Мнения: 118
 smile3514 аз през ден съм така, ама кой да ме чуе - фвърлени дрехи на пода, както каза Денис, гардероба е вили на могили, добре че не съм от чистофайниците  Mr. Green, ама само си хабя нервите за викане.
Редовния отговор е: "Не съм видял" smile3515 - ми иди на очен като имаш проблем със зрението  #2gunfire

# 733
  • Мнения: 202
mecani много ми хареса това определение! Много интересно, че все едно моя мъж описвате Grinning От 4 години живеем заедно и още се опитвам да превъзпитам създадените от майка му навици. Е, напредък има видим, за което съм много горда от себе си / е чашките и чинийките ги "забравя" на масата, но тя мама така прави Grinning/ , но за сестра му / и с нея живеем  Twisted Evil / съм се отказала вече- през едното влиза, а през другото излиза - трагедия! Тя вече е тип пораснало бебе!!!
Дудинка П това с "не съм видял" най го обичам

# 734
  • Мнения: 923
ММ не е дете на майка си, тя само го е родила и първите години се е грижила за него. След това се развежда с баща му и синът й не я интересува вечее. Даже и му го е казала -избрах втория си мъж пред теб (тогава е бил на 8 )  Баща му и той никакъвв баща не е бил- само го е псувал и крещял. И ММ на самотек. От 14 работи на две места и учи (баща му му поискал наем).  Просто е чудо, че е това което е днес . Кой да го учи да подрежда след себе си? И сега майка му се прави на добрата майка и баба а на нас ни се драйфа. Баща му.....го раздава жално вчера , че шизофренната му приятелка го зарязала и понеже е самотен ще дойде в неделя да му слушаме простотиите. И така сега те се натискат а ММ не иска да ги вигда повече от един път в месеца. Та не очаквам да стане чистофайник на 36 години......

Общи условия

Активация на акаунт