Навън без бельо-как ви се струва?

  • 52 827
  • 378
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 19 177
Но си е демонстрация  Laughing

Не е задължително.  Naughty
Относно поканата цитирах другия потребител, който очевидно възприема летните дрешки така:
Нормално ли е на работното място да съгрешавам с омъжена жена. И генералният въпрос е: при положение, че сте омъжени, защото предизвиквате останалите мъже?

# 286
  • Мнения: 16
Всяко лято един и същи проблем. Жените по улиците упорите показват срамотиите си. Подходите са два. При първият дамата носи прозрачна рокля. На просвет се вижда дупето й, защото предвидливо си е сложила прашки. Все едно е у дома си и се мандахерца по гърди и прашки. Вторият подход е при момичетата, които обуват къси дънкови панталонки, като долната част на бузите им стърчат из под дрехата, а както знаем момичетата имат стегнати дупета, което не може да се каже за повечето потребителки в този форум. Да не говорим какво става, когато колежките идват по този начин на работа. Като застане пред ксерокса да снима нещо и естествено голото и дупе се вижда изпод роклята й. Нормално ли е на работното място да съгрешавам с омъжена жена. И генералният въпрос е: при положение, че сте омъжени, защото предизвиквате останалите мъже?
А вие мъжете защо приемате това като предизвикване? А ти щом си видял голото й дупе значи си погледнал. Щом не ти харесва недей да зяпаш чужди жени.

# 287
  • Мнения: 466
Имате късмет че живеете в достатъчно цивилизована страна за да се движите така и да нямате проблеми.
Не знам дали някой би позволил подобно обличане в консервативни държави макар и с по топъл климат  независимо какво обяснение ще дадете Peace

# 288
  • Мнения: 5 378
Те там с климатици поддържат 18 градуса и по гол кръст или дупе не става, че ще умреш от студ.
Хитро са го измислили Laughing

# 289
  • Мнения: 466
Така така  Laughing

Редовно има умрели от студ чувам  Mr. Green

# 290
  • София
  • Мнения: 45 026
Не навсякъде поддържат хладно, ха-ха.
Аз по едно време преподавах на бежанци и започнах да се улавям, че се обличам като тях - доста закрито.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 19 177
Имате късмет че живеете в достатъчно цивилизована страна за да се движите така и да нямате проблеми.
Не знам дали някой би позволил подобно обличане в консервативни държави макар и с по топъл климат  независимо какво обяснение ще дадете Peace

Кои са тези консервативни държави с по-топъл климат? Laughing
Там дето ходят с бурките и ако някой ти види стъпалата, ти посяга , защото се чувства предизвикан?

# 292
  • Мнения: 5 378
Няма умрели, щото се обличат както трябва  Laughing

# 293
  • Мнения: 14 478
Няма умрели, щото се обличат както трябва  Laughing
Настинката е страшно нещо като я пипнеш...

# 294
  • Мнения: 5 378
Приказката свърши: Виктория Петрова и Кралев развалиха годежа!
http://flagman.bg/article/84531

# 295
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Извод:Имаш/нямаш гащи - все тая.Нищо не ти е гарантирано.

# 296
  • София
  • Мнения: 11 994
Не, мен друго ми прави впечатление - гледам жени по улицата, красиви, хващат окото, разбира се. Сложи ли едни дълбоки деколтета (верно - топло е) или едни къси поли. Аз, разбира се като ценител на жените и женската красота ги заглеждам най-безсрамно, все пак те са решили определени части от тялото им да са на показ, не аз съм ги накарал насила, нали; при което срещам (понякога, слава на Бога- не винаги), учудено-възмутителни погледи, и нервно подръпна на деклотето до брадичката, дето само разчеква блузката.
Гледай сега, ако не искаш да те гледа никой (а аз не свиркам, представям си тия каки като минат по някой строеж кво става), просто слагаш блуза, памучна, ленена, и дълга пола. Пак ще ти е прохладно. Но да си извадила чифт прекрасни цици почти на показ, половин дупе и цяла бедът и ходило, еми сори - ще гледам, разбира се, все едно да идете на Мачу Пикчу и да ви кажат - ама недейте гледа девствената природа, нали....

# 297
  • Варна
  • Мнения: 19 177
Бъди по-дискретен в гледането. Просто е. Grinning

# 298
  • Мнения: 62 560
Ето, да видите, че не само жените ходят без бельо. Wink

# 299
  • Варна
  • Мнения: 19 177
Ето, да видите, че не само жените ходят без бельо. Wink


Ама че гнус..
Цитат
Актьорът получил оферта да се пробва като мъжка проститутка от собственик на публичен дом. Той бил на косъм да приеме, но в последния момент се отказал.

Общи условия

Активация на акаунт