Fineti rodi

  • 3 899
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Момичета не съм ви казала тук
Малкия мъж на Финети се казва Стоян
тежи само -3,400 и е висок пич 53 см.
Ще ви пратя снимки когато я изпишат

# 16
  • Мнения: 218
mimi4благодаря за информацията. Тъкмо щях да питам за подробности. А как е тя, как е минало раждането?

Чак днес видях:
radi-t   Честита ти рожба и на теб! Да ви е живо и здраво детето и много да ви радва!!!           bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 7 037
4естито да ви е жив и здрав!Да ви донесе много радост и щастливи мигове!

# 18
[color=pink]ЧЕСТИТО И ОТ МЕН. Много здраве и щастливи моменти на мамчето![/color]

# 19
  • Мнения: 7 111
Ради, и ти си родила вече! Много, много се радвам и за теб! Бъдете живи, здрави и много щастливи с дребето, а  от останалото достатъчно!  bouquet   
Само да не бях такава разсейка. Embarassed

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 18:55 от рони

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
ЧЕСТИТО!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 21
  • Мнения: 112
Честито Финети!
Да е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва.
smile3525

# 22
  • Мнения: 3 166
Честито бебоче и на Ради! Само хубави мигове и приятни емоции да донесе на мама! А на нея желая бързо възстановяване! newsm51

# 23
  • Мнения: 2 849
Честито бебоче и на Ради! Само хубави мигове и приятни емоции да донесе на мама! А на нея желая бързо възстановяване! newsm51
Благодаря ! Blush Heart Eyes

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито на Финети и РАди - толкова хубави новини! Момичета, да се разпишете в щасливата тема - темата за вярата в щасливия край!
Много щастие и всичко най-хубаво за вас и децата ви!

# 25
  • Мнения: 1 029
Честито и на Ради!
И на вас желая само здраве и щастливи мигове!!!

Ех, колко се радвам за вас, момичета!!!


# 26
  • Мнения: 388
Ради Честито БЕБЧЕ!

 newsm51 newsm51 newsm51
Много е сладко

# 27
  • Мнения: 311
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА  newsm51 ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ  newsm32  newsm32  newsm32  ПОЖЕЛАВАМ ВИ БЕЗКРАЙНИ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ ЗАЕДНО

# 28
  • Мнения: 779
От цялото си сърце ви желая всичкото щастие на земята, мили майчета! Сега държите най- голямото чудо на света в ръцете си, прекрасно е нали!!!!!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито, мила Финети!
Ради, честит ти син и на теб! Да са живи и здрави малките юнаци, само радости да ви носят!!!!

Общи условия

Активация на акаунт