PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 7

  • 98 335
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 045
Аз не мисля да поръчвам Good Box повече ако не си оправят политиката с доставките - не е нормално да ползват 3-4 различнни куриерски фирми, а някой да получава кутията преди друг - всички плащаме и получаваме едно и също в крайна сметка. Ясно е, че е куриерска грешка, ама то така става като ползваш 100 фирми... А това с описанието изглежда няма да се поправят. Не знам, вие какво мислите?

# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 246
Какво означава GB винаги е интересна, досега само една кутия сме получили. Laughing
Откъде видяхте, че няма описание на продуктите? Може би ще им трябва малко време, за да го направят, дано, де. Simple Smile
И на мен не ми допада, че някой е получил кутията толкова рано, от какво зависи?

# 17
  • Мнения: 2 045
Въпроса с описанието е свързан с това, че в кутията няма описание на продуктите, които получаваме

Относно получаването - куриерска грешка, понеже изпращат с няколко фирми.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Какво означава GB винаги е интересна, досега само една кутия сме получили. Laughing

Точно това щях да напиша и аз.

Успях да се удържа и да не отворя линка, запазвам си изненадата. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 9
Може ли да ми кажете как мога да си откажа абонамент за Пинкс?

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета!
Според мен, Good Box не прилагат хартиен вариант за описание на продуктите, за да запазят основната идея на кутията - БИО и ДОБРО както за нас, така и за света около нас! А и всеки в днешно време може само с един клик да си отвори електронната поща и да види електронния вариант на брошурата на Good Box в нея.  Wink Simple Smile  bowuu

# 21
  • Мнения: 3 020
Може ли да ми кажете как мога да си откажа абонамент за Пинкс?

Пиши им на имейл beautybox@pinks.bg

# 22
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Здравейте, момичета!
Според мен, Good Box не прилагат хартиен вариант за описание на продуктите, за да запазят основната идея на кутията - БИО и ДОБРО както за нас, така и за света около нас! А и всеки в днешно време може само с един клик да си отвори електронната поща и да види електронния вариант на брошурата на Good Box в нея.  Wink Simple Smile  bowuu

Предполагам сте от екипа на фирмата  Wink
Чудесно е, че пазят природата, но поне да получаваме листовка в деня на получаване на кутията.
Особено за тези, които правим ревюта е доста по-лесно, а и за останалите.Предният път сигурно час си играх да търся данни и ориентировъчни цени.
За разминаването с различните куриерски фирми са писали по-нагоре.

# 23
  • Мнения: 2 045
Да, предположих и аз като Пантера - ясна ни е идеята на кутията, но...
след като е зелена, картонената кутия (и панделката) рециклирана ли е или ако да, има ли сертификат за това?
брошурите на марки вътре дали и те са рециклирани? И разбира се, хартиени са, така че логиката тотално се губи
Пантерка много точно го описа - някои от нас са блогъри, които пишат постове и е много по-лесно да знаят какво има в кутията и да запознаят читателите си, което е в интерес на кутията, в предвид, че ще достигне до повече потребители.  А ако си заета майка, например, едва ли ще ти се рови в интернет да гледаш какво си получила. Освен това не смятам е трудно да си набавиш рециклирано листче, на което да напечаташ какво има вътре (а ако вече толкова искаме да е "зелено", ами и такива мастила има - до желание е )

# 24
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Хубавото е, че ако някой публикува снимка преди да ти е пристигнала кутията, поне е в скрития текст и имаш избор да цъкнеш и да видиш или пък не. Аз лично не мога да устоя и дори останалите кутии преглеждам ако не съм ги получила.

Получих кутията преди малко и потвърждавам, че и тази много ми харесва. Всичко ще ми влезе в употреба.

Имам и едно въпросче - билковата кръв и мултивитамина как се приемат?

# 25
  • Мнения: 2
Благодаря Ви, че сте ме приели като част от екипа на Good Box, но в действителност съм една от всички вас. Simple Smile Интересувам се от козметика и био-продукти от сравнително скоро и дори съм редовен Ваш читател,  Pantera666. Затова и си позволих да поразмишлявам в темата защо екипът на GB не се е съобразил с хилядите коментари относно добавянето на хартиена брошура с кратка, но съдържателна информация за продуктите, които присъстват във всяка кутия.  Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 885
Получих и аз тазмесечната, следващата ще я мисля.

# 27
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Пристигна и при мен GB .
Скрит текст:
Харесва ми - хапнах браунито  Blush , пробвах олиото за тяло на Kneipp ( мирише много приятно цитрусово ) . Само тези добавки на Floradix не разбрах как се пият, а и са ми съмнителни  Thinking Ще се прежаля , ако някой друг ги пробва и изрази мнение
Laughing

Последна редакция: пн, 27 юли 2015, 12:29 от Eva [Cassidy]

# 28
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, за първи път си поръчвам кутия и не знам дали трябва да съм доволна или не  Grinning нямам база за сравнение, та затова реших да прочета вашите мнения.
Eva [Cassidy] Floradix съм изпила две големи шишета от това с желязото, странични ефекти не съм имала така че не виждам проблем да си ги пробваш. По принцип се пие два пъти на ден по 10 мл препоръчително сутрин и вечер преди основните хранения. Не знам обаче дали важи и за другото шишенце. Дано съм била полезна.

# 29
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Здравейте момичета, за първи път си поръчвам кутия и не знам дали трябва да съм доволна или не  Grinning нямам база за сравнение, та затова реших да прочета вашите мнения.
Eva [Cassidy] Floradix съм изпила две големи шишета от това с желязото, странични ефекти не съм имала така че не виждам проблем да си ги пробваш. По принцип се пие два пъти на ден по 10 мл препоръчително сутрин и вечер преди основните хранения. Не знам обаче дали важи и за другото шишенце. Дано съм била полезна.

Да, но аз пия лекарства заради специфично заболяване и дори и хранителни добавки трябва да приемам с голямо внимание. Точно заради това ми стана странно, че има много малко информация, не съм пила друг път добавки и витамини, нямат ли и те някакви приложени указания, информация на листовка ?

Общи условия

Активация на акаунт