PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 7

  • 102 454
  • 725
  •   1
Отговори
# 285
  • sofiq
  • Мнения: 1 592
Кремчето е за много неща - пъпки, сухи зони, червенини, раздразнения... Много е добро според мен, а и цената на кутията е почти двойно по-ниска от стойностна му! Ако ви се чете за него, имам ревю в блога

благодаря отивам да чета Hug

# 286
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
А има ли възможност да се плати с карта, не с наложен платеж? Не открих в сайта опции за плащане.

# 287
  • София
  • Мнения: 4 070
А има ли възможност да се плати с карта, не с наложен платеж? Не открих в сайта опции за плащане.
Ако поръчаш д оофис на Еконт - да.
И аз си взех кутия номер 1, чудя се и за 2та, но цветовете на гланца хич не ми допадат.

# 288
  • Мнения: 4 862
Прощавайте, къде да намеря цветовете, от които се избира за продуктите в кутия 1?

# 289
  • София
  • Мнения: 4 070
Прощавайте, къде да намеря цветовете, от които се избира за продуктите в кутия 1?
На кутия номер 1 не може да избираш цвят на червилото. Само в един е. На номер 2 отстрани имаш посочени трите цвята и кликваш на избрания. А как изглежда точно цвета си търсиш в нета по номер на  продукта.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 5 926
Не е моя заслугата, момичета, не аз донесох новината, а просто, докато разбера и поръчах, да не вземат да свършат кутиите Mr. Green
Сега се чудя за какво ми бяха и двете, ама късно е либе за китка.

# 291
  • Мнения: 593
Аз още се чудя по простата причина, че до сега съм нямала допир с марката. Все ми се струва прехвалена, но най-накрая ще взема и аз да поръчам  Grinning

# 292
  • Мнения: 1 195
Кутия номер 1 е изчерпана, докато се наканя.  Sad

# 293
  • София
  • Мнения: 4 070
Кутия номер 1 е изчерпана, докато се наканя.  Sad
Явно са имали съвсем малко бройки.

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 3 682
Тъкмо няма да се изкуша Grinning Двоумях се дали да я поръчам, но съдбата взе решението вместо мен Laughing

# 295
  • Мнения: 1 195
Сега видях, че Птитибокс са ми отговорили във Фейсбук, че ще има от понеделник допълнителни количества кутия 1.  Grinning

# 296
  • Мнения: 4 862
Тъкмо няма да се изкуша Grinning Двоумях се дали да я поръчам, но съдбата взе решението вместо мен Laughing

Мда, и при мен това се получи Simple Smile

# 297
  • Мнения: 2 045
Погледнете какво представлява торбичката, блогърка си я е поръчала  Shocked Sick #Cussing out #Cussing out

Използвали са снимка на колежка-блогърка + използват името на Good Box -  с една дума УЖАС!

# 298
  • Варна
  • Мнения: 5 926
Е стига де, не излагация, ами голяма излагация.
Хума Клеопатра - 60 стотинки при първия отворен линк Shocked

# 299
  • Мнения: 2 045
ти само "късметчетата" виж  Shocked Това някоя неграмотна петокласничка го прави 100%  Mr. Green #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт