PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 7

  • 102 454
  • 725
  •   1
Отговори
# 435
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 239
Good Box Christmas Edition
http://www.goodbox.bg/christmas-edition
Скрит текст:

# 436
  • Berlin
  • Мнения: 13 706
Ето какво съдържа: http://www.goodbox.bg/christmas-edition

# 437
  • Мнения: 556
Аха, получаваме 18 лв (крем) + 9 (трите мини шоколада)+ 8,60 лв (чая) + 9 лв (максимума, който намирам за виното, което е половин бутилка) + дървена играчка.  Т.е. плащаш 50 лв за продукти на стойност  около 44  лв и дървена играчка. Явно са решили да са щедри за празниците Rolling Eyes

# 438
  • София
  • Мнения: 9 529
Аз не съм фен на хранителните продукти в кутиите и смятам да си взема кремчето, та ще пропусна кутията.

# 439
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 541
Не съм впечатлена от коледната кутия,изобщо даже.
Този месец кога разпращат? Интересно ми е какво има въпреки,че реших да пропусна този месец.

# 440
  • Berlin
  • Мнения: 13 706
Аз от известно време прекалявам с Roobar и вече нищо сурово/шоколадово не ме привлича. Laughing Виното също, предпочитам да си го избирам аз.

# 441
  • София
  • Мнения: 9 529
И аз се чудех кога ще получа кутията. Чакам едни други неща и за нищо не получавам мейл...чак се чудя дали нещо в пощата ми не е наред.

# 442
  • Berlin
  • Мнения: 13 706
Не е ли рано още?

# 443
  • Мнения: 261
И мен не ме впечатлява Коледната.

# 444
  • София
  • Мнения: 3 733
В сряда е получаването на редовната кутия. За мен ще е първа..  Heart Eyes Нямам търпение.

# 445
  • Мнения: 430
На мен ми допада Коледната кутия - идейна е, но за тази цена...  Stop

# 446
  • Berlin
  • Мнения: 13 706
Дойде Goodbox-a. Simple Smile За мен са стандартните неща.

http://allsortsof.blogspot.bg/2015/11/good-box-2015.html

# 447
  • Мнения: 556
Не че нещо, ама да сложат два сиропа за кашлица...  Rolling Eyes

# 448
  • Berlin
  • Мнения: 13 706
Да, това е странно. Преди това имаше 2 хр. добавки по 10мл.

# 449
  • Ямбол
  • Мнения: 1 610
Леле, това ми е първа поръчка на кутията,като ви чета,изобщо няма да отида да взема,с тези сиропи е подигравка, тя педиатърката ,личната ни подарява такива. Ако някой желае да я пренасоча да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт