За прегледа при гинеколог

  • 1 861
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 88
Благодаря ви за отзивчивостта.
Страхотни сте.
ще се похваля след прегледа. Засега не бързам да се радвам, за да не се разочаровам след това.
Поздрави на всички!

# 16
  • Мнения: 247
Честити 2 чертички!  Grinning

Чакаме да честитим и малката точица след прегледа с видеозон!

Какво ти болене?!?! Страшно вълнуващо преживяване си е  Grinning Grinning Grinning

# 17
  • varna
  • Мнения: 404
Честити ти две чертички!!!
ще стискам палци всичко да е наред-колкото сме повече,толкова по-добре!!!

# 18
  • Мнения: 59
Честити 2 чертички и от мен. Прегледа изобщо не боли, напротив много приятно и вълнуващо изживяване е.  Стискам палци да има бебче

# 19
  • Мнения: 670
Поздравления!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 006
честити  EFP и от мен  bouquet чакаме да се похвалиш как е минал прегледа!

# 21
  • Мнения: 1 409
Честити две чертички и от мен.Радвам се,че ставаме все повече newsm44

# 22
  • Мнения: 88
ами да се похваля тогава. Двете чертички не са ме излъгали. Ще имаме бебе.
Чувам разни суеверия от рода на "не трябва да казваш до третия месец" за какво става въпрос, вие спазвате ли ги тези суеверия?
И още едно въпросче: каква книга да си купя? Дайте съвет.
Благодаря!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 164
Честито! Лека бременност ти желая!
Аз ползвах д-р Спок, краткия наръчник седмица по седмица и Аз чакам дете на Лоранс Перну.
В сайта и във форумите има купища информация. Ето един много полезен сайт.

# 24
  • Мнения: 678
Честито!!! И аз бях чула че не е хубаво да се казва,но майка ми ми каза че не е вярно.Казвало се зада не остане бебето глухо.А до книги мисля че тук ще научиш много неща има и списания '9 Месеца" и Моето бебе и аз.

# 25
  • Мнения: 280
   Честито   bouquet и лека бременност
Аз си казах , когато с прегледа на видеозон  потвърдиха бременноста и ми казаха ,че запетаиката има сърдечна дейност / 7 г.с / Joy

# 26
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
ЕЕЕ, честито бебче!
Какво ти криене и мълчане - мойте всички роднини и тези на мъжа ми знаеха още преди да съм отишла на лекар. Е, естествено, беще им казано, че теста е положителен и още не съм ходила на преглед  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 5 391
Честито!Много се радвам  bouquet
За книгите не мога кой знае колко да ти помогна, четях една на френска авторка "Аз съм бременна", в 2 части е.Купувам си все още и "9 месеца"

# 28
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Честито бебешорче! За суеверието и аз съм го чувала, ама това не ми попречи след двете чертички на теста да разтръбя на всички роднини, познати и приятели. Таткото се въздържаше да казва докато не отидох да доктор в 9 г.с и там не ми потвърдиха, че има бебоче в мен, тогава и той смело започна да се хвали на приятелите си.
Иначе аз си поръчах по интернет "Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае и съм изключително доволна от тази книга. Освен това си поръчах и Книга за майката и бебето на Елизабет Фенуик. Има много хубави снимки, но нея я чета по-рядко.
Успешно бременеене ти желая  smile3525

# 29
  • Мнения: 5 401
Честито плодно сакче и от мен!  Grinning
Почвай със фолиевата киселина, ако още не си!!!!!!!!!!!
За книжки - аз имам също на д-р Спок и "Бъдещата майка" на Мари-Клод Дьолае, която ми е доста по-интересна и полезна.
Приятно бременеене и прекрасно настроение!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт