Перилни препарати и омекотители - 32

  • 62 652
  • 731
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 69 201
Ариел в Кауфланд др. седмица е на промоция...отново.
80 пранета за 22.99 лв - така 20 пранета идват под 6.00 лв. Peace

# 106
  • Мнения: 13 632
Ариел в Кауфланд др. седмица е на промоция...отново.
80 пранета за 22.99 лв - така 20 пранета идват под 6.00 лв. Peace
Добра оферта, чудя се кой да избера, течен или прахообразен?

# 107
  • Мнения: 69 201
Да, офертата наистина е добра. Ако идва голямо като количество, може да се раздели с приятелка.
Аз лично мисля да си взема прах Ариел колор и ще си реша проблема с прането за година напред...

# 108
  • Мнения: 7 190
Днес видях ароматизатор на д-р Бекман
Скрит текст:
Някой да го е ползвал? Отзиви? Смятам да взема един за проба. Според указанието, впръсква се в отделението за омекотител в пералнята, но бързах много и нямах време да чета подробно.

# 109
  • Мнения: 157
Здравейте, има ли някъде на промоция Омо.?

И аз си търся от новото ОМО прах на промоция, помагайте дами.  newsm78

# 110
  • Мнения: 2 282
Днес видях ароматизатор на д-р Бекман
Скрит текст:
Някой да го е ползвал? Отзиви? Смятам да взема един за проба. Според указанието, впръсква се в отделението за омекотител в пералнята, но бързах много и нямах време да чета подробно.
Къде ги има?

# 111
  • Мнения: 1 121
Може ли да ми кажете цената на бебешкия течен препарат от ДМ с марка Denkmit? За колко пранета е една бутилка?
Благодаря  Hug

# 112
  • Мнения: 7 190
-True Blue-  в Австрия съм, видях ги в магазин Била. Предполагам, че по дрогериите са на по-ниски цени, ще потърся в понеделник и сигурно ще си купя. Обожавам  ароматизатори.

# 113
  • София
  • Мнения: 2 296
Може ли да ми кажете цената на бебешкия течен препарат от ДМ с марка Denkmit? За колко пранета е една бутилка?
Благодаря  Hug
Около 7 лв. за 16 пранета (ако питаш за сензитив гела за цветно пране).

# 114
  • Мнения: 5 209
13 пранета е.

# 115
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427


Някой да е виждал да внасят течен Тайд? Sad

# 116
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 427


Аз си купих от този Персил,само че 60 пранета за 30лв в един квартален магазин с паралелен внос....обаче грам не съм доволна,уж със Силан,обаче ако не сложа омекотител и няма да има грам аромат #Cussing out  #2gunfire
Може да е някакъв ментак-не го препоръчвам Naughty

# 117
  • Мнения: 1 831
Здравейте ,препоръчайте ми хубав и бюджетен прах за пране. Peace Ползвах ОМО ,ама той излиза вече и по-скъп от Ариел.Взех си Rex- отвратителен,нито мирише ,нито пере като хората.Искам да не ми избледнява цвета на дрехите.Вече ще се издухам с тея прахове.И кое е по-добре течен или на прах

# 118
  • София
  • Мнения: 38 912
Здравейте ,препоръчайте ми хубав и бюджетен прах за пране. Peace Ползвах ОМО ,ама той излиза вече и по-скъп от Ариел.Взех си Rex- отвратителен,нито мирише ,нито пере като хората.Искам да не ми избледнява цвета на дрехите.Вече ще се издухам с тея прахове.И кое е по-добре течен или на прах

Bingo прах за цветно.

# 119
  • Мнения: 5 209
Здравейте ,препоръчайте ми хубав и бюджетен прах за пране. Peace Ползвах ОМО ,ама той излиза вече и по-скъп от Ариел.Взех си Rex- отвратителен,нито мирише ,нито пере като хората.Искам да не ми избледнява цвета на дрехите.Вече ще се издухам с тея прахове.И кое е по-добре течен или на прах
ОМО не е по-скъп от Ариел. На много места го гледам около 8 лева.
"Хубав бюджетен" е оксиморон, но примерно Bioaktiv, който до днес е намален в Кауфланд е хубав. Бинго вече са споменали. Тайд. Някой от собствените марки - Формил или Денкмит.
Бонукс, Савекс и Рекс не струват.

Общи условия

Активация на акаунт