Искам да кажа ... (47)_27.07-02.08

  • 34 479
  • 649
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз оригинална шкембе чорба хич не обичам, обаче много харесвам фалшива такава и си правя редовно - с месце или с гъбки, както дойде Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 7 171
Дори ми замириса. Laughing Ще пробвам и аз. И аз само за себе си ще готвя. Другите не ядат гъби.

Мерси за рецептите.   chef

# 62
  • Мнения: 927
Аз оригинална шкембе чорба хич не обичам, обаче много харесвам фалшива такава и си правя редовно - с месце или с гъбки, както дойде Heart Eyes

С джоланче, месо от джолан става разкошна супа. Ммммм.

ПП Жармен, ще пробвам гъбките с добавка на телешки бульон. Мерси за подсказката. Peace

ПП С месце от патешки шийки също ще стане вкусна. Heart Eyes Абе, каквото имаме подръка. Whistling Laughing

Последна редакция: пн, 27 юли 2015, 16:40 от Фафла с чуден крем

# 63
  • Мнения: 22 036
Ох, дояде ми се, ама натурална Simple Smile. Ще ходя да издирвам шкембе скоро.

# 64
  • Мнения: 2 457
Аз да ви кажа се зарибих по червените червила нещо, това лято ще са модерни и дори оранжевикави както Джо каза.. Вчера си взех това и днес цял ден не е мръднало. С по розов отенък е то, цвят фуксия нещо пише.
http://prikachi.com/images/279/8263279v.jpg

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Гена, благодаря че се интересуваш от моето момиче. Тъй като не можах да сваля Т и през нощта на другия ден я заведох на дежурния кабинет. Гнойна ангина само з 30 часа. Антибиотик и на първия час след приема температурата спадна и оттогава живна.
Ей,гнойна ангина в жегата  ooooh!. Хубаво,че има подобрение  Hug.  
И нас - и тримата, много ни мореше гнойна ангина лятоска (преди 3-4 години).

Ще правя пилешка супа аз, as usual  ooooh!. Синко друга не яде, а и пълнени чушки желае  Thinking Някой? Да ме отмени? Янтра?  Mr. Green Бащата пък иска чушки с яйца и сирене  Shocked  Crossing ArmsНа механа го обърнаха  :naughty.
Скрит текст:
Познавайки се,ще забъркам и двете  Embarassed #Cussing out

Ша,намажи се да видим как седи  Crazy.По повод твоята среща с бивше гадже  Peace
.И аз много се кефя като срещна някое такова и съм барната  Blush, щото ми се е случвало и обратното  bowuu Whistling

Последна редакция: пн, 27 юли 2015, 17:11 от GeNa

# 66
  • Мнения: X
Шкембе чорба никога не съм готвила или опитвала .

Гена , аз вчера правих пълнени чушки .Напълних 6 от онези огромните с жълт ориз , морков, целина, лук и картоф и басмати ориз. Подправих с магданоз , червен пипер, сол и куркума .И накрая залях с бял сос Бешамел с малко сирене вътре. Станаха много вкусни  Flutter

# 67
  • Мнения: 7 171
Шкембе чорба никога не съм готвила или опитвала .

Гена , аз вчера правих пълнени чушки .Напълних 6 от онези огромните с жълт ориз , морков, целина, лук и картоф и басмати ориз. Подправих с магданоз , червен пипер, сол и куркума .И накрая залях с бял сос Бешамел с малко сирене вътре. Станаха много вкусни  Flutter

Аз рецептите от типа на пълнени чушки, сарми, пиле с оризи други традиционни рецепти от детството ми не мога да ги променям. Имам определени вкусови очаквания и ако не се изпълнят ми е, бих казала, неприятно. Иначе мога да интерпретирам с много неща в кухнята, но пълнените чушки се пълнят със смес от ориз, кайма, лук, сол и черен пипер. Точка. Веднъж правих спанак с киноа вместо с ориз, ами хвърлих го.  Sick Не че беше лошо, просто имах друго очакване.

Иначе звучи вкусно, но за мен това не са пълнени чушки.  Laughing

# 68
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пък фейсбук днес ми каза, че изглеждам на 19 Flutter Повярвах ... почти Mr. Green

Не обичам шкембе, но напоследък съм развила необяснима симпатия към всякакви чеснови сосове. И салатата си заливам с такъв даже Embarassed

# 69
  • София
  • Мнения: 10 825
Дайте съвети какво да правя с дребосъчко, голяма скръндза е. Все се успокоявам, че е период и ще мине, обаче вече няколко месеца продължава. Остави, че не дава на децата навън да му пипат и взимат нещата, но и вкъщи е същата циция - не МИ пипай солетите (нищо че са общи), ни МИ гледай филмчето! и т.н.
Говорим и обясняваме, че не се прави така, че трябва да споделя особено с брат си и сестра си... Единственият резултат до сега е, че когато иска да вземе нещо, което държи някой друг, започва да му го дърпа от ръцете, да реве и да крещи: "Ти не споделяяяяш!" а след това налита на бой Tired

# 70
  • Мнения: 7 171
Пък фейсбук днес ми каза, че изглеждам на 19 Flutter Повярвах ... почти Mr. Green

Не обичам шкембе, но напоследък съм развила необяснима симпатия към всякакви чеснови сосове. И салатата си заливам с такъв даже Embarassed

На мен ми каза, че съм 29.  Flutter Flutter Flutter

# 71
  • Мнения: 2 457
Ето малко мац, Гена Hug

Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 927
..................

.....напоследък съм развила необяснима симпатия към всякакви чеснови сосове. И салатата си заливам с такъв даже Embarassed
Чесъ(а)н е полезен, и не чесъ(а)н тоже. Laughing Laughing Laughing ПП Извинете вулгаризма, ама не можах да се сдържа.

ПП Джой, само шегичка Hug

# 73
  • Мнения: 22 036
Дайте съвети какво да правя с дребосъчко, голяма скръндза е. Все се успокоявам, че е период и ще мине, обаче вече няколко месеца продължава. Остави, че не дава на децата навън да му пипат и взимат нещата, но и вкъщи е същата циция - не МИ пипай солетите (нищо че са общи), ни МИ гледай филмчето! и т.н.
Говорим и обясняваме, че не се прави така, че трябва да споделя особено с брат си и сестра си... Единственият резултат до сега е, че когато иска да вземе нещо, което държи някой друг, започва да му го дърпа от ръцете, да реве и да крещи: "Ти не споделяяяяш!" а след това налита на бой Tired

Она, остави го. Живее в конкурентна среда Simple Smile. На вън и моето, което е едно проявяваше подобно собственическо чувство. Понякога го убеждавах да сподели, понякога не. Не е станал егоист.

# 74
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пък фейсбук днес ми каза, че изглеждам на 19 Flutter Повярвах ... почти Mr. Green
На мен ми каза, че съм 29.  Flutter Flutter Flutter
Накокошинва перушинките, нали, налииии Flutter Joy

Леле, Шантал, много бонбонено това бре, бившият как ли се е сърцеразтуптял Whistling

Фафла, не те е срам Joy

Общи условия

Активация на акаунт