Търся компания за пътувания в чужбина

  • 45 801
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 83
ами хайде за Италия да се организира ме аз съм от Пловдив

# 61
  • Мнения: 1 483
Флоренция?  Laughing За кога?
Аз съм от София бтв.

# 62
  • Мнения: 83
Ами ако искаш преди Коледа или други мес да е приятно време за разходки

# 63
  • Мнения: 38
Момичета бройте ме и мен, за Италия особено Милано и Флоренция съм много навита.

За Истанбул също. Преди Коледа ще е супер ако успеем да се организираме.

По принцип не ми е проблем да тръгна и от Пловдив и от София и на двете места се подвизавам.



# 64
  • Мнения: 1 483
И за Истанбул съм навита впрочем.

# 65
  • Мнения: 41
На 23 вечерта пътуваме за Истанбул с две приятелки и две деца (5,14) на 1 Ноември се прибираме... може и маскирани  Mr. Green
Късно видях темата... иначе като гледам голяма група можехме да се съберем. И все пак, ако някой по това време е там, може да се видим за една съвместна разходка.

# 66
  • Мнения: 83
Ами като гледам се събрахме женска компания и ако искате да започним с Истамбул че е по близо и да се опознаем  а после Италия какво ще кажете

# 67
  • Мнения: 3
Да се запиша и аз,пречи ли,че съм от Варна?

# 68
  • Мнения: 1 483
Ми само да кажа, че уикенда 30.10 - 01.11 няма да мога да пътувам... Вие за кога предпочитате за Истанбул?

# 69
  • Мнения: 34
Здравейте,да се включа и аз в темичката.Много обичам да пътувам и с удоволствие бих се присъединила,така че бройте ме.

# 70
  • Мнения: 83
Добро утро на всички и така виждам че вече се събрах ме за Истамбул желаещи само да питам дами дали сами ще си го организираме или ще ползваме тур оператор.Аз не съм много добра с англ но пък ми харесва идеята да се разходи по уличкете и да усетя истенския град а не да тичам по часовник

# 71
  • Мнения: 1 483
По-добре без туроператори, и аз съм на мнение, че е по-яко да се разходиш на спокойствие по уличките.
Амаа кажи за кога горе-долу го мислиш?

# 72
  • Мнения: 646
Специално за Истанбул не ви съветвам да ходите без туроператор-аз направих тази грешка и не бих повторила. Градът е огромен космополитън, а придвижването не е уредено толкова добре, колкото в другите европейски столици. Проблемът с езика също не е за пренебрегване-турците рядко говорят нещо различно от техния си език. Вероятността да успеете да си купите билети за повечето туристически обекти самостоятелно е трудно изпълнима-огромни опашки, предварителни резервации от групи..., а самото придвижване е мно-о-го трудно. Късмет!

# 73
  • Мнения: 83
Аз си мислих ако искате ноември.До колкото си спомням ти беше заета .Но аз съм от работещи те жени и мога малко отпуска да си взема.3 дена за Истамбул е достатачно А ти от каде си Аз съм от Пловдив както вече споменах

# 74
  • Мнения: 83
Сетих се от къде си  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт