Mr. Robot

  • 17 871
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 096
Според мен няма мотив, просто човекът не е с всичкия си.

Мисля, че с уволнението изгуби и семейството си. В началото беше привлечен на идеологично ниво от плана на fsociety, а сега, след като не му е останало нищо, се присъедини и той в бойните редици.

Очаквам страхотен екшън, съспенс, драма и всичко останало, което приляга на едно класно финале.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 961
Същото се питах и аз, но мотива може да се разкрие във финалния епизод. Надявам се да не го оставят просто така.  Whistling
Ще има ли 10ти еп?

# 62
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Добре, де, две страници това коментираме:

Due to an unfortunate parallel to a real-life tragedy today, USA has postponed tonight's "Mr. Robot" season finale to air next week.

Ето го и повода: http://variety.com/2015/tv/news/mr-robot-live-tv-killings-virginia-1201579137/

USA Network has postponed tonight’s scheduled season finale of hacker drama series “Mr. Robot” for a week because the episode includes a scene with similarities to the real-life murders that occurred on live TV this morning in Virginia.

“Out of respect to the victims, their families and colleagues, and our viewers, we are postponing tonight’s episode. Our thoughts go out to all those affected during this difficult time,” USA said in a statement.

(...)

USA said the decision to postpone was made because the finale “contains a graphic scene similar in nature to today’s tragic events in Virginia.”


# 63
  • Мнения: 1 992
Кога ще е десети епизод?

# 64
  • Мнения: 3 096
Кога ще е десети епизод?
"Mr. Robot," starring Rami Malek as Elliot Alderson, will air its Season 1 finale on Wednesday, Sept. 2, at 10 p.m. EDT on USA.
http://www.ibtimes.com/mr-robot-finale-date-when-watch-episode-1 … postponed-2078143
Както обикновено.

2016 ли е продължението? newsm78
Явно да:

Episode #2.1 (2016)
http://www.imdb.com/title/tt4901088/?ref_=ttep_ep1

# 65
  • Мнения: 1 992
Сонж, мерси, знам, само дразнех Сарка. Mr. Green

# 66
  • Мнения: 3 096
Ама и аз се вързах... hahaha
Вярно, че се запитах: "Ко туй нящо, Криста да не знае кога е десети епизод", но нали съм винаги готова да се притека на помощ...  Flutter

# 67
  • София
  • Мнения: 9 961
Оо, днес излиза Simple Smile))
Тирел ще даде голямо рамо на отбора, все пан има и доста връзки.

# 68
  • Мнения: 3 096
Значи да очакваме да гръмнат всички заредени пушки, някои - съвсем буквално. 
Откакто сложиха Малиновия пай, все за него мисля.

# 69
  • Мнения: 2 596
Същото се питах и аз, но мотива може да се разкрие във финалния епизод. Надявам се да не го оставят просто така.  Whistling
Ще има ли 10ти еп?
Ще има. Тази вечер с САЩ, утре сутрин при нас  tooth

# 70
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ше ви избия!  smile3532

# 71
  • Мнения: 2 596
Гледахте ли епизода? Нищо не казвате  Mr. Green Търся си английски субтитри  Blush Някой ако е намерил може ли да сподели    bouquet
EDIT: Намерих  Hug

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 19:43 от Lust

# 72
  • Мнения: 3 096
Силно съм впечатлена. Не знам какво да кажа.
Отново ме оставиха с много въпроси.

Брилянтна режисура.

Предположения:

Скрит текст:
ЕКорп знаят за Елиът и fsociety, затова държат толкова на Анджела. Някак са разбрали, че тя е важна за него.
Изневеряващият с кученцето има пръст в разкриването на Елиът пред ФБР, съответно ЕКорп.

Ако се чудите какво каза жената на Тайрел на Елиът на онзи странен език (датски):
Скрит текст:
"Ако си му направил нещо, ще те убия."

Тази жена ме поразява. Просто е страшна, има жестока, брутална (в добрия стар, отрицателен смисъл на думата) красота. Сега, като я показаха на дневна светлина, пролича по-ясно от всякога. Има вид на същество, което може да ти прегризе гърлото. Чудовище.

п.п. В IMDB коментират нещо важно, което съм пропуснала:
Скрит текст:
Азиатецът на срещата на ЕКорп във финалната сцена е Бялата роза!! и явно играе двойна игра. Може би той почука на вратата на Елиът.

Изобщо, към онези, които още не са гледали епизода: всичко, което показват от миналите епизоди в началото, има значение. Някои зрители мислят, че Тайрел
Скрит текст:
е бил убит от Елиът, защото той се загледа в пуканките в края на епизод 9, а в тях Дарлийн беше заровила пистолет.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 21:45 от Сонж

# 73
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Гледах. Meh.  Tired

Изкефи ми Fight club момента, в закусвалнята към края на серията.

Да знаете, че след надписите има още около две минутки.

# 74
  • Мнения: 2 596
Предишните епизоди по-ме държаха в напрежение. Като че ли очаквах повече.  Tired

Скрит текст:
И аз си мисля, че Елиът е убил Тайрел
Скрит текст:
Видеото, което гледа Елиът с падането наистина е във vimeo  tooth

Последна редакция: пт, 04 сеп 2015, 02:30 от Lust

Общи условия

Активация на акаунт