Mr. Robot

  • 17 879
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 096
Негативна, един от потребителите в IMDB е запазил кадрите от сцената с огледалото:

The many faces of Elliot Alderson

Скрит текст:
Елиът
Тайрел
Дарлийн
Маскиран член на fsociety
изненадка: Сам Есмаил, създателят на сериала  Laughing
Г-н Робот
Анджела

ЗА Елиът -
Скрит текст:
не ми се вярва човек с толкова сериозен психиатричен проблем да може да ходи на каквато и да е работа, да не говорим за отговорна и стресова.
Сигурно е така. И без това обаче почти не го виждаме на работното му място...

# 46
  • Мнения: 534
Гледам значи прожекция на халюцинация  Thinking Не съм доволна тъй  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 793
Поразплетоха се нещата, сега да видим какво са ни подготвили за финал... Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 27 403
Подготвиха почвата за един грандиозен финал Simple Smile
Уф, очаквам с нетърпение последната серия. Е, няма да има абсолютна развръзка, защото ще има и втори сезон, а може и още, ще видим.

Скрит текст:
Колби как само и разби наивните мечти на Анджела, все едно се бори срещу вятърните мелници като Дон Кихот. Ами така е в действителност с големите корпорации.
Дано хакът да се получи и да им сринат империята, ама нещо ме съмнява, уф дано.
А, Елиът горкичкия още от малък е имал психологически проблеми, оказа се, че сам се е хвърлил от прозореца, а не баща му да го е направил, уф.  Confused

# 49
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Начи не съм доволна. Щеше ми се г-н Робот да не беше халюцинация на Елиът. Изненадах се, че Дарлийн му е сестра. Сега, аз ли съм пропуснала, или те са казали по-назад, че са роднини? Май нещо пропускам.  Rolling Eyes А останалите от Обществото? И те ли са халюцинация? Това не го разбрах, май ще трябва да гледам отново, че с детето не става.  Явно проблемът на Елиът е още от детството му. И сега какво с Тайрел ще работят заедно ли? Не мога да отрека обаче, че е интересно и финалът беше добър, чакаме продължение.  Flutter

# 50
  • София
  • Мнения: 27 403
ще видим дали са халюцинация, не се знае още. не ми се вярва де, мисля че са истински и само баща му е халюцинацията.
за Дарлийн, че му е сестра се разбра в миналата 8 серия, когато Елиът тръгна да я целува и Дарлийн се ужаси и му каза коя е и т.н.
остава още една и свършва сезона. Simple Smile

# 51
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Ясно, благодаря.  Simple Smile Сетих се след като написах поста.

# 52
  • Мнения: 3 096
Интересна развръзка, определено. Вие сте казали всичко най-важно, но искам да допълня, че освен за основната сюжетна линия, за себе си получих отговори за жената на Тайрел и какво я е направило такава. Доволна съм.

С нетърпение очаквам последния епизод, представям си го като разгърнатата финална сцена на Fight Club. Разбира се, ще бъде много по-умно и елегантно. А може и да ни изненадат.  Simple Smile

Статия в The New Yorker за вдъхновението зад сериала и други интересни неща:
“Mr. Robot” and the Angry Young Man

# 53
  • Мнения: 1 793
Благодаря за статията, Сонж.   bouquet


Сега видях, че следващата седмица ще е финалът.

Due to an unfortunate parallel to a real-life tragedy today, USA has postponed tonight's "Mr. Robot" season finale to air next week.

Последна редакция: чт, 27 авг 2015, 11:31 от негативна

# 54
  • Мнения: 2 596
Едвам дочаках тази седмица, а те какво  #Cussing out Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 3 096
Ето го и повода: http://variety.com/2015/tv/news/mr-robot-live-tv-killings-virginia-1201579137/

USA Network has postponed tonight’s scheduled season finale of hacker drama series “Mr. Robot” for a week because the episode includes a scene with similarities to the real-life murders that occurred on live TV this morning in Virginia.

“Out of respect to the victims, their families and colleagues, and our viewers, we are postponing tonight’s episode. Our thoughts go out to all those affected during this difficult time,” USA said in a statement.

(...)

USA said the decision to postpone was made because the finale “contains a graphic scene similar in nature to today’s tragic events in Virginia.”


Не знам дали видяхте, бяха сложили много интересен countdown на официалния сайт, но сега е премахнат. Размазани кадри, които с наближаването на финалната дата стават все по-ясни и дават информация за последния епизод.

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Най-сетне се наканих да го гледам. Определено не е мой тип сериал, много бавно ми се движи действието и не си падам по конспирации, НО пък успя някак си да ми задържи вниманието. Има някакъв си сериален чар в него. На 6-та серия съм в момента. Доста от героите ме дразнят и на моменти не знам какво става  Embarassed От хубавите ви коментари очаквах повече.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 976
2016 ли е продължението? newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 58
На мен само не ми стана ясно защо Тайрел уби жената на новия технически директор на покрива. Да, Тайрел е психопат, обича насилието и има проблеми с гнева, но едно е гняв, друго е липса на всякакъв мозък.

Така унищожи всичко, за което се бореше.

# 59
  • Мнения: 2 596
Същото се питах и аз, но мотива може да се разкрие във финалния епизод. Надявам се да не го оставят просто така.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт