Mr. Robot

  • 17 877
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
И аз гледа  Flutter


Ивъл корп.-ове, американски психари,.. и замириса на В  Thinking
Скрит текст:
като вендета
  Mr. Green


# 16
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Изгледах новия епизод.
Скрит текст:
Яд ме е, че убиха Шийла. Много ги харесвах с Елиът като двойка да речем.  Mr. Green Турел Уелик е психопат, готов на всичко за да постигне целта си. А жена му.  Shocked Луди са тия двамата. Имам чувството, че Анджела ще затъне и Елиът ще трябва да я спасява. Но със сигурност ще открият още нещо свързано с Корпорацията и родителите им. Скучна ми беше цялата история около освобождаването на Вера.

# 17
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Записвам се да ви следя, за сега е в must watch  лист

# 18
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Че не почна ли да го гледаш и ти  Mr. Green
Не съм много превъженичка на жанра,напамня ми тоя сериал малко на ББ,Тиранин,Банше,Демоните на давинчи...също малко/абе доскочават ми на моменти  Rolling Eyes/

# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Че не почна ли да го гледаш и ти  Mr. Green

  Mr. Green Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 58
Сериалът ми е сред любимите това лято, но краят на 6-ти епизод не ми допадна. Надявам се само да не минат на гангстерски войни и други такива простотии, защото ми се гледа филм за хакери и за прецакване на големи корпорации, а не за нарко-картели.  Naughty

# 21
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Не съм още, отлагам, че и аз не съм привърженик на този жанр

# 22
  • Мнения: 363
и сега да видим кой мисли като мен.

Скрит текст:
Още от пилотния епизод имам силно съмнение, че Мр. Робот и Елиът са едно. Мр. Робот е неговото друго аз.  Thinking Laughing

и аз да се включа в списъка на зарибените. Добра идея, за сега и добро изпълнение, дано така продължи  Simple Smile
Скрит текст:
от няколко серии, може би от тази с абстиненцията още повече, и аз мисля, че Mr. Robot и Елиът са едно. Всъщност теорията ми е, че всичко се разиграва в главата на Елиът, заради пс. му проблеми. Седна дума целия сценарий, който виждаме е само в главата му, а той реално да е затворен в някоя клиника или нещо такова. Др. Вариант е само Робота да е в главата му, т.е. пак са си един човек, а останалите събития са си напълно истински и се случват. Едно нещо обаче ми боде очите във тази "теория": Ако с Робот-а са един и същи човек, то как го виждат останалите от групата хакери или по-скоро визирам момента на запознанството му с останалите - Mr. го заведе и представи, което по-скоро си създава усещането, че го има. Ох, объркано се изразих...  Embarassed явно съм се филмирала доста  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 096
Честно казано, вече и аз възприех тази теория. Изгледайте пак съня на Елиът в епизод 4,
когато
Скрит текст:
той търси своя "демон" и "ключа", а накрая Анджела му казва, че ключът не пасва, защото - не е ли очевидно? - той не е Елиът, роден е само преди месец (може би това обозначава началото на делюзията за Г-н Робот). И тъкмо да му каже кой е всъщност, сцената приключва и той остава сам с маската.

Светна ми лампичката, когато осъзнах, че
Скрит текст:
всички около Елиът казват EvilCorp, дори по новините и в рекламните анонси го пишат така, но той още в първия епизод казва, че това си е негова измислица и психиатърката ще полудее, ако разбере. Постепенно възприемаш действителността на Елиът като единствената възможна.

Мисля, че ако е така,
Скрит текст:
той си е измислил и целия екип, а после се размива границата между преживяванията му с тези хора и действителността. Те изразяват мислите му - първо той си казва: Fuck society, а после в хакерския код излиза fsociety, което е името на групата.

# 24
  • Мнения: 3 096
Гледахте ли новия епизод? След динамичната поредица този е доста по-бавен, но не и лишен от съдържание.

Първите пет минути ми скъсаха сърцето. Показват нещо красиво от миналото.

Тайрел съвсем откачи, по-зле от това няма накъде.

# 25
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Нямам време аз, ще го оставя за уикенда.


Тайрел съвсем откачи, по-зле от това няма накъде.

Представям си.  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 096
Каквото и да си представяш, по-лошо е.
И жена му дори няма пръст този път. Просто вече се губи в главата си мегаломанчето с мания за контрол.

# 27
  • Мнения: 1 793
Изгледах.

Скрит текст:
Не ми стана ясно какво стана с тялото на Шайла, в чия кола беше оставено, нито дума нямаше за това, освен че е минал 1 месец от събитията. Разследване, полиция, нещо?

Тайрел много прещрака. Много му е нисък толеранса за подигравки. От него бих очаквала хладнокръвно да избере някакъв план, да го обсъди с жена си и да си го следва, вместо така спонтанно да рискува всичко. Още като я покани на покрива си помислих, че може да се опита да я метне и да натопи съпруга ѝ, примерно. Ще видим сега как ще се извъртят нещата. Удоволствие е да се гледа актьорската игра на този младеж обаче. Heart Eyes

Анджела и историята покрай майка ѝ нещо не ми е интересна. Не ми изглежда достоверно старият бухал да се пречупи да говори само защото щели да го мислят за виновен (дори да го оправдаят) и да спрат да го уважават. Пука му, докато си живее живота по яхтите и си харчи парите. Съвсем различен е светът вече, скандалите отминават бързо и се забравя. Rolling Eyes

За Елиът и психоложката - да видим нейната реакция. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 096
мегаломанчето с мания за контрол.

Какви глупости пиша понякога.

Негативна,

за Тайрел:
Скрит текст:
получихме доста намеци, че жената на Тайрел е злият гений в семейството, а той е всъщност слаба марионетка с психоуклон. Въпрос на време беше да премине тънката граница, вече е от другата страна и всичко може да се очаква от него. Най-вероятно ще бъде заподозрян.
Направо не ми се мисли какъв демон ще се роди от тия двамата, брр.  Confused
Младежът наистина играе страхотно. Шведски актьор е, Мартин Валстрьом. Мислех да сложа кадър на Тайрел, но се отказах.  Laughing

за Анджела и бухала:
Скрит текст:
съгласна съм, но сега е много подходящ моментът да извадят наяве старите му престъпления, след като веднъж е компрометиран чрез хакерската атака. Възможно е обаче Анджела да размисли след разговора с Гидиън.

за Елиът:
Скрит текст:
очаквах да го видим в ареста този епизод. Не знам как се измъкна, полицията беше почти пристигнала, когато той избяга.
Колата може би е на някакви приятели на Фернандо, може да е крадена... Случаят на Шийла е бил приключен набързо - съмнителен субект, движи с дилъри и т.н. Не ми е ясно как така Вера изчезна безследно, само да не се връща.  Praynig

за психиатърката:
Скрит текст:
очаквах да се разкрещи и да му посочи вратата.

В следващия епизод очаквам с нетърпение срещата с Бялата роза.

# 29
  • Мнения: 1 793
Сонж,

Скрит текст:
И аз мислех, че серията ще почне пост-Шайла. А Вера дано наистина не се връща, ама ако следваме логиката на Чехов, щом има "зареден" Вера в сериала, все ще трябва да гръмне някога. Laughing Ей така да го скрият под килима не върви, изкараха го обсебен от Елиът.

Според мен накрая Анджела ще поддаде и ще приеме пари като обезщетение. Доста се наблягаше на студентските ѝ дългове в първите седмици, баща ѝ също е затънал... Уж тя го кара емоционално, ама като опре ножа до кокал, действа практично и си е кучка, например хубаво и планирано натопи бившия си с поставянето на хакерския диск в неговия компютър. Пресметлива е.

Актрисата намеква, че ще се случват интересни неща с героинята ѝ:

http://www.forbes.com/sites/abigailtracy/2015/08/06/qa-with-port … -7-reality-check/

За Тайрел - така е, жена му властва там. Много ми се ще да задълбаят повече в тази насока и да я дават повече. Даже и отделен сериал за тези две лисици бих гледала. Не знам как ще му се размине удушаването, шефът му едва ли ще премълчи за сцената с тоалетната, за напредъка в ДНК-експертизите да не говорим. А той Тайрел само стана от тялото и позабърса с кърпичка newsm78.

Психиатърката ако е професионалист, трябва да пренасочи Елиът към колега, така се прави при подобни сериозни нахлувания в личното пространство.

Уайт роуз се очаква следващата серия, ако се съди по заглавието. Накрая ще е този пияндурник, на когото тропаше Дарлийн на бара. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт