Mr. Robot

  • 17 885
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 27 404
Както винаги всичко е изпипано до перфекционизъм  bowuu
От Брекинг бад не съм гледал толкова добре написан, заснет и разказан сериал.
Буквално няма празно.
Не съм сигурен за това, че Елиът е убил Тайрел а и защо да го прави. Така и не дадоха как е станал самият хак и какво са правили двамата. Ще чакаме втория сезон за това.
Дори и Елиът да е разкрит, то компания 'Зло' е разбита и няма връщане назад.
Но да и според мен държат Анджела толкова близко именно заради Елиът. Бялата роза ми се видя загрижен за Елиът, според мен не би го предал. Има неща за които не знаем.
Онзи изневеряващия измамник може да е видял Елиът в интернет, нали в онзи нет клуб, където Елиът виждаше баща си, майка си и себе си като малък отнесе едно круше след като провокира един тип и обърнете внимание, че един снимаше всичко с телефона си и после може да е качил видеото. Честно казано не знам до какво би довело това, ама нали в сериала няма нищо случайно. Иначе по какъв начин онзи дебил с който апропо започна последната серия (значи е важно) ще открие Елиът.
Абе много въпроси, а отговорите догодина.

Невероятен сериал. Simple Smile

# 76
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
От Брекинг бад не съм гледал толкова добре написан, заснет и разказан сериал.

Уооооооооооу! Не. Абсолютно не. Не, не.  Naughty

# 77
  • София
  • Мнения: 9 977
От Брекинг бад не съм гледал толкова добре написан, заснет и разказан сериал.

Уооооооооооу! Не. Абсолютно не. Не, не.  Naughty
айде, почна се  smile3532

# 78
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 Mr. Green

# 79
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Втори сезон стартира на 13-ти юли, изненадах се.
От толкова сериали този го бях отписала, не си спомням да съм чела, че е подновен..... Thinking

# 80
  • Мнения: 363
Мисля, че или преди последния епизод за сезона или веднага след края излезе новината. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 3 096
Поне един хубав сериал да гледаме това лято.  Grinning Ще го следя, разбира се.

# 82
  • София
  • Мнения: 27 404
повдиг:)

Вчера излезнаха първите два епизода от новия сезон.

# 83
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Гледах, горе-долу. Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 363
Аз още не съм. Може ли в скрит текст някой да сподели основните моменти Simple Smile

# 85
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
На мен лично не ми харесаха епизодите. Rolling Eyes
На две, на три:
Скрит текст:
Елиът се е изолирал без лаптоп,телефон и т.н, води еднообразно ежедневие и вижда само баща си, че даже и го застреля /баща му, Елиът/. Joy Води си записки в една тетрадка, явно забравя.
Горе-долу това с уточнението, че го "гледах" за фон, докато чистех и може да съм пропуснала нещо. Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 27 404
Гледате ли?
Продължава да държи в напрежение и всяка една сцена е правена с мисъл, това е което отличава този сериал от останалите. Но като че ли поиздиша малко в сравнение с предния сезон, но и летвата бе вдигната твърде, твърде високо.
Мисля, че прекаляват с дрогирането на Елиът и с непрестанното виждане на баща му. Това бе кулминацията и голямата изненада на сезон 1, но след като се разкри то в момента се получава точно обратното. И този църния дето пък говори с мъртвата си съпруга вече идва малко в повече.
Добро попадение е феберейката, спомням си я от Нюзрума.

# 87
  • Мнения: 1 993
Феберейката и на мен ми е много симпатична. А говорещия със жена си какъв го играе?

# 88
  • София
  • Мнения: 27 404
Има някакъв сайт или нещо подобно. Търси си добър специалист, който отново да му вдигне сайта или нещо подобно.  newsm78 Естествено няма да е толкова семпло, има нещо повече, ама тепърва ще се разбира.

Вече три епизода минаха а още не са ни показали онзи психопат Тирел Уелик. А пък и той помогна чак накрая, на самия финал на операцията и то помогна от чиста злоба и реваншизъм спрямо шефа си, а властите го изкарват злият гений зад всичко случило се, хахах. Е нищо де, така е по-добре за Елиът и сестра му (която много ме кефи).

# 89
  • София
  • Мнения: 9 977
Сестра му много ми напомня на друга героиня /Cameron/, от Halt and catch fire



ПП: Още не съм започнал 2се, малко да се натрупат.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт