Сполучливи имитации на маркови парфюми - 9

  • 122 495
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 339
След отговорите и на mamamishi и wind of some change, едва ли това е правилният отговор.  Peace
Ами нормално е да е нетраен при това положение...
Следващата седмица ще направя експеримент с един парфюм, който е с едночасова трайност при мен. Ще го разделя на три части - една без капки, една с толкова капки, колкото са мл и една с двойно количество капки. След това ще споделя дали има и каква е разликата между трите. Peace

Принципно наистина с повече капки е по-наситен и по-траен, но все пак си зависи и от аромата. Има такива, които са нетрайни и с много капки и обратното.

Ще очаквам с интерес да споделиш за твоя експеримент.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Това не е парфюм на Лемпика и аз го търсих там,дори още в магазина попитах,но те не знаеха,смятай какви продавачки да не си знаят парфюимите...за парфюмни пирамиди пък да не говоря,гледаха ме като извънземни,иначе са услужливи и готини момичетата,аз седях около час там LaughingЗа Герлен се прежали,както аз направих и не съжалявам въобще,дори мисля да се прежаля пак и пак Grinning  :bouquet Сега съм влюбена в l'instant-няма такъв лукс от аромат...направо докато не го купя няма да мирясам.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 883
Сега съм влюбена в l'instant-няма такъв лукс от аромат...направо докато не го купя няма да мирясам.

Днес го чакам  l'instant, след малко ще ходя да си го получа  Grinning  Heart Eyes

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Въъъъйййй как ме надъхваш да го купя оше днес LaughingЧестит да ти е и със здраве да си го ползваш и още много парфюмни мечти да ни се сбъдват Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 724
  • София
  • Мнения: 5 197
L'agent, коя е най - добрата имититация?

# 725
  • Мнения: 57
Сега съм влюбена в l'instant-няма такъв лукс от аромат...направо докато не го купя няма да мирясам.

Днес го чакам  l'instant, след малко ще ходя да си го получа  Grinning  Heart Eyes
Еха,блазе ти   Grinning. Гледах го като цена е доста скъпичък,а дали няма достойна имитация  newsm78

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Не,и никога не е имал имитация

# 727
  • София
  • Мнения: 4 504
allforone, разбира се, че ще споделя резултата.
Сега да споделя впечатленията си от днешните ми парфюмни тестове.
Ходих до магазина на D&P. Пробвах 212 VIP, Candy Prada и Miracle Lancome. ВИП-а започна с някакво много странно начало и неприятна нотка точно на ориенталски парфюм, което не ми хареса. След половин час нещата се промениха обаче и определено може да се каже, че е много добра имитация.
Началото при Кенди беше силно спиртно, което ме изуми. Сега вече и с него всичко е ОК. Добре са го изимитирали и него. Отново ще тествам и версията на Рефан и ще реша откъде ще го взема.
Miracle не ми хареса. За мен не е сполучлив.
От мъжките тествах Invictus Paco Rabanne, 212 Men и Pi Givenchy.
Началото при Invictus и Pi е по-различно в сравнение с оригиналите, но сега, когато вече остана само ароматът на базата, намирам и двата за много сполучливи.
212 Men за мен е много различен от оригинала.
Исках да тествам и версиите на Заг Зодиак, но магазинът им беше затворен, за съжаление.
Ходих и до Елитис да пробвам и Tesori d`Oriente. Единственият, който ми хареса е http://www.fragrantica.com/perfume/Tesori-d-Oriente/Sandalo-del- … etiver-17137.html
Сега намерих забутано в шкафа шише с рефанска версия на Beauty K. Clein. Много далеч от оригинала.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
 Сега си спомних,май е имал имитация,но вече не го виждам в никоя имитационна маркa,може би вече е спрян от производство.Мисля,че този клас парфюми е най-добре да се купуват в оригинал/мое мнение/За мен Герлен,Шанел и Hermes са брандове,които мн трудно се имитират,да не кажа въобще...

# 729
  • Варна
  • Мнения: 1 203

Днес го чакам  l'instant, след малко ще ходя да си го получа  Grinning  Heart Eyes
[/quote]
Като го получиш пиши откъде го поръча и какви са впечатленията ти.

# 730
  • Мнения: 1 339
allforone, разбира се, че ще споделя резултата.
Сега да споделя впечатленията си от днешните ми парфюмни тестове.
Ходих до магазина на D&P. Пробвах 212 VIP, Candy Prada и Miracle Lancome. ВИП-а започна с някакво много странно начало и неприятна нотка точно на ориенталски парфюм, което не ми хареса. След половин час нещата се промениха обаче и определено може да се каже, че е много добра имитация.
Началото при Кенди беше силно спиртно, което ме изуми. Сега вече и с него всичко е ОК. Добре са го изимитирали и него. Отново ще тествам и версията на Рефан и ще реша откъде ще го взема.
Miracle не ми хареса. За мен не е сполучлив.
От мъжките тествах Invictus Paco Rabanne, 212 Men и Pi Givenchy.
Началото при Invictus и Pi е по-различно в сравнение с оригиналите, но сега, когато вече остана само ароматът на базата, намирам и двата за много сполучливи.
212 Men за мен е много различен от оригинала.
Исках да тествам и версиите на Заг Зодиак, но магазинът им беше затворен, за съжаление.
Ходих и до Елитис да пробвам и Tesori d`Oriente. Единственият, който ми хареса е http://www.fragrantica.com/perfume/Tesori-d-Oriente/Sandalo-del- … etiver-17137.html
Сега намерих забутано в шкафа шише с рефанска версия на Beauty K. Clein. Много далеч от оригинала.

Имитацията на Candy на Ди енд Пи за мен е най-добрата като трайност и близост до оригинала. И Рефанската не е лоша, но не може да се сравнява с тази.

L'instant ми е един от най-любимите парфюми въобще...Преди много години Ди енд Пи имаха уникална версия, но после я спряха...После го имаха Роксан, ароматът беше добре направен, но за мен нетраен.
И след това никой не го е правил...

# 731
  • Мнения: 347
Здравейте ,като по-запознати с парфюмите ,моля ви, кажете ми кой е парфюмът на Преслава от това видео  newsm78 http://vipbrother.novatv.bg/videos/view/156/

# 732
  • Мнения: 57
на мен ми се струва,че има залепено нещо черно отпред,за да не се вижда.

# 733
  • Мнения: 3 020
И аз на Императрицата не слагам капки, защото и без това е с потресаваща трайност при мен Laughing
Може би някои от продавачите си ги разреждат допълнително Rolling Eyes

Да и при мен се случи сега с Императрицата. А преди това ви писах как така не усещам Уоманити и вече започвам да се чудя дали не ги разреждат  Rolling Eyes newsm78 От едно място ги купих и двата с разлика от 2-3 седмици.  Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 57
Здравейте ,като по-запознати с парфюмите ,моля ви, кажете ми кой е парфюмът на Преслава от това видео  newsm78 http://vipbrother.novatv.bg/videos/view/156/
sunshine amouage е според мен

Общи условия

Активация на акаунт