Кой родилен дом в София е за предпочитане?

  • 6 505
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 562
Още един глас за Окръжна

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Ще ти кажа кой родилен дом НЕ е за препоръчване - Майчин дом! Не бих родила там отново!

# 17
  • София
  • Мнения: 6 363
окръжна болница - софия

Бубееее, чак сега видях, че вече сте се сдобили с втори син - да ви е жив и здрав, честито и на двама ви! Simple Smile не мога да ти пратя лична бележка, пълна ти е кутията!
Как мина раждането?

# 18
  • Мнения: 87
аз лично раждах във втора градски и съм много доволна .лекарите са прекрасни ,само акушерките и санитарките са кофти ,но лекарите са на ниво  bouquet

# 19
  • Мнения: 15
Защо смятате, че Майчин дом не става? Колко струва там раждането секцио, някой знае ли?

# 20
  • Мнения: 182
По клинична пътека НЕ СЕ ПЛАЩА!!!

# 21
  • Мнения: 15
Знам, ама ако избера доктор колко струва? На ръка ли се плаща или както в Света София си попълваш документ за дарение на болницата?

# 22
  • Мнения: 1 107
Света София  Peace
Най-вече защото бебето е денонощно при майката - това е много, много важно за мен, дори най-важното newsm10. В другите болници не предлагат такава опция, за съжаление.
Не знам какво ще правя ако лекарката ми си прекрати договора там Confused
А относно добрите лекари - не съм чула лоша дума за някого там, но все пак не бих раждала без уговорка.
Мисля, че избор на екип беше 500 лева и се плаща на касата в болницата, съвсем официално срещу касова бележка.

Последна редакция: пт, 24 мар 2006, 17:46 от Челcи

# 23
  • Мнения: 1 327
окръжна болница!!! лежах там над 10 дни и останах доволна..

# 24
  • Мнения: 182
Знам, ама ако избера доктор колко струва? На ръка ли се плаща или както в Света София си попълваш документ за дарение на болницата?
Ще ти кажа това, което съм чула, дава се дарение на болницата в размер на 100 лв. кагота избираш екип за раждане, отделно май се уговаряш с лекаря си.
Но пак ти казвам, аз бях по клинична пътека, оперира ме наблюдаващата лекарка, но не съм дала и стотинка.

# 25
  • Мнения: 10
Аз първия път раждах в Майчин дом. Акушерките ме овикаха, седяха около мен със скръстени ръце и изобщо не ми помогнаха. Иначе лекарите бяха на ниво и много ми помогноха при самото раждане. В детското отделение всичко беше добре, акушерките бяха внимателни и отзивчиви.
Втория път отидох в "Света София" и не съжалявам. Раждането мина много леко. Акушерките стояха при мен през цялото време, казваха ми как да дишам, за да боли по-малко. Самото раждане мина мнного бързо и леко. В детското стаите са хубави, но там, където бях имаше хлебарки   newsm78, въпреки че чистеха по няколко пъти на ден. Може би защото всички си държат храна в стаите.

Само да отбележа, че не съм плащала нито първия, нито втория път. Уговорка с лекар също нямах. Та, според мен е въпрос на късмет, ако отидеш на общо основание.

# 26
  • Мнения: 182
За мен най-добрите са др.Хранов, др.Карагьозова (10 етаж). Много ми помогнаха. Лежах на етажа повече от 1м. преди да родя, бяха до мен непрекъснато, а не съм давала и стотинка. Просто имат заинтересованост за пациентите си, от човечност не от финансова гледна точка.

# 27
  • Мнения: 182
Света София  Peace
Най-вече защото бебето е денонощно при майката - това е много, много важно за мен, дори най-важното newsm10. В другите болници не предлагат такава опция, за съжаление.
Не знам какво ще правя ако лекарката ми си прекрати договора там Confused
А относно добрите лекари - не съм чула лоша дума за някого там, но все пак не бих раждала без уговорка.
Мисля, че избор на екип беше 500 лева и се плаща на касата в болницата, съвсем официално срещу касова бележка.
Къде не предлагат опция детето да стои при майката денонощтно???

# 28
  • Мнения: 1 107
 Къде не предлагат опция детето да стои при майката денонощтно??? [/quote]

Със сигурност бебетата не са при майките в Шейново и Втора градска, поне когато беше време да мисля къде ще раждам. Другите болници не ме интересуват, отписала съм ги по други причини.

# 29
  • Мнения: 46 529
Със сигурност бебетата не са при майките в Шейново и Втора градска, поне когато беше време да мисля къде ще раждам. Другите болници не ме интересуват, отписала съм ги по други причини.

И в Правителствена.

Общи условия

Активация на акаунт